Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:13:35

Kachna >> Na proti rychtě? To je kde přesně?

    VYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:13:23

    Johny4481 >> jestli jsi takto sikovny se dřevem, tak tě rad uvidím u nas dom a mužeš mě obnovit nabytek:-))))))))))))))))

      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:13:00

      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> počkej ve dvě u starý pošty(naproti rychtě) a já ti je tam cestou z práce dám

        X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:12:25

        Johny4481 >> už ho sem netahej!

          dvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:12:25

          Kachna >> Tak už se nezlob! Já ji mám taky jak čuně..

            X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:12:07

            Kachna >> Kde bydlíš? Já bych mohl být v 14.00 na rychtě!

              Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:11:49

              Kam zmizel Carphighlanderhunder???? Čekám na překlad prasopsa.

                Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:11:03

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> asi jo

                  Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:10:44

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Kachna má čas pořád. Jen je děsně línej :-D

                    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:09:29

                    Kachna >> Měl by jsi zítra čas?

                      Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:09:21

                      Johny4481 >> překlep, wolle :o)

                        Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:07:42

                        Kachna >> Jak jsme??? To vás tu babetu čistilo víc???

                          X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:07:13

                          Johny4481 >> :)

                            Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:07:03

                            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Sežeň vydavatele a jdeme do toho. To bude trhák. :-))

                              Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:06:43

                              dvorák >> šmarja, jednou jsem měl zasranou klávesnici a ty z toho děláš halo

                                Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:06:12

                                dvorák >> :-)))))))

                                  dvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:05:36

                                  Kachna >> No ale když jsem viděl tu Tvoji klávesnici,tak si myslím,že takového stolku je pro Tebe škoda.....

                                    X - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:05:04

                                    Johny4481 >> Dyť říkám, mužete udělat iksrapskej slovník!

                                      Johny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:04:17

                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Tak teď jsi se pochlapil. Češtine, češtine. :-)))

                                        Kachna - Profil | Út 10.3.2009 17:03:21

                                        Johny4481 >> když myslíš :o)