Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:03:05

Kachna >> Já startě apsolutně nafandím.....PARDUBICE!

    NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:02:41

    Přemas >> CarpHunder >> nebudem to řešit, nemá to cenu...

      NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:02:19

      Kachna >> Tak to přece není žádný problém ne??

        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:01:52

        VYDROUŠ >> jj, četl jsem! SZ

          NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:01:32

          Kalužmistr >> Máš recht, SPARTAAA!!!

            NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:01:27

            Přemas >> CarpHunder >> Mě neupřesňuj. A jináč jsi mi to upřesnil. U nás jsme měli prasopsa. Jak by jsi to přeložil??

              Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:01:23

              Kalužmistr >> ale s tím pátkem počítej,jasný??!!!

                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:01:18

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> SZ

                  NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:01:06

                  Kachna >> Náčelník je VYDROUŠ a né johny!

                    NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:00:53

                    Johny4481 >> takhle bych to viděl :o)

                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:00:34

                      dvorák >> proč?

                        NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 17:00:15

                        Jdu se dívat na hokej než číst ty provokatérské žvejky. Nechte ho on se umlátí sám.

                          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:58:49

                          Kalužmistr >> Asi se to malinko pročistí,ale věř tomu,že tu zase proberem ryby,další srazy a podobně. A když to tu nepůjde,tak si založíme diskuzi novou...

                            NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:58:47

                            Johny4481 >> dík náčelníku :o)

                              NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:57:33

                              Kachna >> :-)))

                                NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:57:31

                                Kachna >> Carp - kapr Hund-er - pejskomil tzn. Kapří Pejskomil :-DDD

                                  NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:57:31

                                  Kachna >> Jestli chceš, tak mužeme udělat iksrapskej slovník...


                                  Jinak zítra bych mohl být ve městě v 14:00!

                                    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:56:39

                                    VYDROUŠ >> :)

                                      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:56:37

                                      Přemas >> CarpHunder >> A co prosím znamená tvůj nick? Tohle mi moje iksrapština nebere... :o)

                                        Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:56:32

                                        Johny4481 >> :-))))