Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:55:54

Přemas >> CarpHunder >> Vy jste ale ubožak

    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:55:37

    Kalužmistr >> :-DD

      NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:55:16

      dvorák >> Tady já asi budu končit. Můžou tady pokračovat ty vyvolený.

        NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:54:59

        dvorák >> Po tom, co jsem poznal na sešn v Jaroměři vím, že tudle bandu jen tak někdo nerozhodí :-))))) To by byl boj s větrnými mlýny. :-))

          NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:54:40

          Johny4481 >> zázraky na počkání, nemožné do druhého dne :o)

            NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:54:21

            dvorák >> jjj, to víš, mám nervy ze školy!

              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:53:59

              Kalužmistr >> Bude-li potřeba....

                NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:53:58

                Johny4481 >> co mě, ale Ivan by byl bez kámoše :o)

                  NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:53:42

                  Kachna >> Tak jsem dnes trošičku bádal nad tím tvým prac. stolkem. Půjde to samo. Jsem zvědav, co předvedeš za šikovnost.

                    Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:53:23

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ty jsi tu poslední dobou nějakej rozhozenej,my jsme všichni v klidu,neboj.

                      NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:53:18

                      Přemas >> CarpHunder >> koukám, že ani nevíš co je PTP a to je smutný

                        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:52:44

                        Přemas >> CarpHunder >> Prosimtě tady přestaň s těmi nadávkami a řečičkami a nerozvracujto, doposud se ti téměř nehádáme jo......

                          NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:52:37

                          Kalužmistr >> Nazdárek mistře.

                            NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 16:51:55

                            Přemas >> CarpHunder >> S tím pudlem opatrně. To by se nemuselo Kachnovi líbit,kdyby jsi mu řezal do psa. :-)))

                              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:51:49

                              dvorák >> Klídek jóó??

                                Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:51:08

                                Tak teď už mám jasno.

                                  NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:50:44

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> To je na červenou.

                                    Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:50:22

                                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> No aby to nebyl nějakej Tvůj navedenej kámoš!

                                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:47:11

                                      VYDROUŠ >> :-D já taky nemám rád, když si někdo nevyplní kartu!

                                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:46:27

                                        Kachna >> ahoj hoj, nic zajímaveho:-))