Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NKachna - Profil | Út 10.3.2009 16:45:40

Co tu řešíte za pitchoviny?

    NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:43:50

    Přemas >> CarpHunder >> to co tady píšete mě je uplně jedno, a víte pěkny ho.... a jestli se semnou chcete bavit, tak si řadně vyplnte kartu at vím s kym mam tu čest, co tu machruje

      NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:40:30

      Přemas >> CarpHunder >> Zatím machruješ Ty. Ani kartu nemáš vyplněnou. To se bojíš abychom nevěděli víc?

        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:35:13

        VYDROUŠ >> Jak můj problém? Nepiju, takže by mě zajímalo, kde chodíš na takovéto nápady!

          NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:33:53

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> tvuj problem

            NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:31:52

            VYDROUŠ >> Za koh mě máš? Já nepiju!

              NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:29:10

              dvorák >> ten bar to bych věřil:-)))

                NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:27:58

                Němáte někdo nejáký prut od pezon mitchel?

                  NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:27:34

                  Kalužmistr >> No jo no.... :-(

                    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:27:18

                    Nějákej problém!

                      NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:27:04

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Už nech těch pičovin.

                        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 16:25:47

                        VYDROUŠ >> Jozka dostal kartu :-DDD Néé kecám..!

                          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:21:41

                          VYDROUŠ >> Já nevím kde ten hoch vězí,buďto maká nebo podpírá bar na bowlingu.

                            NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:17:26

                            VYDROUŠ >> OK

                              NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:15:57

                              Kalužmistr >> možnosti jsou velke, uvidíme a jinak se přesunu do jine diskuze:-))

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 16:15:04

                                dvorák >> A kde je vubec Jozka, je škoda že tu není- ten to umí:-)

                                  NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:09:00

                                  dvorák >> Jestli maže příspěvky jak říkal Vydrouš tak to je poslední kapka.

                                    NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 16:07:04

                                    dvorák >> Já to řeknu na plnou hubu. Mám ho už plné zuby a asi vybouchnu.

                                      Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 16:01:16

                                      Kalužmistr >> No,dnes mu dáme ještě šanci,snad se tu objeví nějakej diplomat a promluví s ním. Já bych ho asi hnusně sejmul a to tady zatím nechci.

                                        NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 15:57:18

                                        dvorák >> Otom povídání to asi dopadne stejně už toho je moc. Začínám být nevrlej. Ale on to stejně nepochopí. Obchvat možná už dopadne. Zběrny chtěj 15 melounů. V rádiu říkali že je velká naděje že se dohodnou.