Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 15:55:46

Strejda_ Rahul >> X - Rap >> koukam že mě mažeš me příspevky, Ty odemně nečekej žadnou radu, jo jednu ti dam vrat se do ryb. kroužku

    NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 15:47:18

    Kalužmistr >> Jo, ty jsou moc pěkní, rád bych si někdy chtnul nějákýho, stačilo by mi i do 40cm....


    Jinak přemýšlím, že bych o výkendu zjel na louži, ale navím kam, asi to vydím, že bych jel do klen!

      Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 15:46:13

      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> No to jo!!!!!!!

        NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 15:44:57

        dvorák >> No to jo!

          Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 15:40:29

          VYDROUŠ >> Já byl včera taky vytočenej,dnes už je to lepší. Ale večer až přijdu z piva a najdu tady zase nějakej takovej blábol,tak budu řádit jak kat!

            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 15:38:12

            Kalužmistr >> Pár červenejch a bude si tady povídat sám se sebou. Co je nového ve Skalici,už bude obchvat?

              NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 15:36:08

              dvorák >> To ani náhodou jinak mám červenou. Já mám úplnej strach se odvázat. Jo cenzura je svi.. že.

                Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 15:31:21

                Kalužmistr >> Ahoj,hlavně na této diskuzi ani náznak nějakých sprostých slov!

                  NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 15:30:27

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> To jsou hadi co?

                    NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 15:29:02

                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> úhoři začínají žrát když voda má alespon 10 a více stupnů.

                      NKalužmistr - Profil | Út 10.3.2009 15:27:00

                      Tak vás teda všechny zdravím. Počasí na p.. u.

                        NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 15:23:42

                        dvorák >> Ahojky, no hnus a zas hnus, dnes v praci s dedkem asi třikrat mokry až na trencle, to je tak na dva kousky do teple hospudky.:-)))

                          NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 15:09:17

                          Je tu příšerně. Chvíli sluníčko a chvíli houna s háčkama.

                            Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 14:54:01

                            VYDROUŠ >> Čau,taky je u Vás tak hnusně? Tady každou chvilku vánice,na ryby to dnes opět není...

                              NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 14:51:18

                              Ahoj draci

                                Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 14:42:16

                                Čauec! Je tu něgdo?

                                  NKachna - Profil | Út 10.3.2009 14:06:50

                                  Píc, Játra! :o)

                                    NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 9:15:35

                                    Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Nazdáááár.

                                      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 7:53:05

                                      ahójjj

                                        NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 5:50:12

                                        Kača. >> karpak >> Děkuji za pochvalu dětiček. :-))