Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 5:48:16

dobré jitro všem

    Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 0:36:51

    Tak teda brobrou.

      Nkarpak - Profil | Út 10.3.2009 0:17:34

      Pic živočichové

        NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:39:05

        Kalužmistr >> jasny čao

          NKalužmistr - Profil | Po 9.3.2009 22:38:30

          VYDROUŠ >> Tak jdu taky chrnět. Zítra na 7dmou.

            NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:36:34

            dvorák >> dobrou doktore:-)

              Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 22:35:23

              Dobrou,táhnu hnípat!!! Ráno je budík debil!!!

                NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:31:16

                dvorák >> ja take, spíš v to doufam

                  Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 22:29:00

                  Kalužmistr >> Trefil jsem ji napoprvé!! Já si myslím,že půjdou!!

                    NKalužmistr - Profil | Po 9.3.2009 22:26:37

                    Založil jsem novou otázku. Hádejte kterou.

                      NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:24:10

                      dvorák >> už je lip:-)))

                        Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 22:14:50

                        VYDROUŠ >> no,že já vůl nešel raději na pivo!!!

                          NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:12:42

                          dvorák >> uplně se klepu, jdu si zakouřit

                            Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 22:10:51

                            VYDROUŠ >> Udělej prosím to,co jsi mě teď napsal do SZ... Prosím!!!

                              NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:07:21

                              dvorák >> ticho pštttt, nebo ti da červenou

                                Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 22:05:31

                                VYDROUŠ >> Ne,já jsem tady ten nejmenší. Se divím,že mě tady ten chlapec trpí,když ani z toho náchodska nejsem.....

                                  NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:03:46

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ja ti dam kazen, maš štěstí že nemusíš na vojnu

                                    NKuzmička - Profil | Po 9.3.2009 22:03:21

                                    VYDROUŠ >> Ahoooj

                                      NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 22:00:47

                                      dvorák >> chceš mě něco diktovat:-)))