Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:58:03

VYDROUŠ >> Stačí jednou ahoj,ne?!

    NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:57:52

    Kalužmistr >> Fí ha, ten je oprásklej, si dovolil dost!

      NVYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:56:28

      Kuzmička >> ahojky ahoj

        NKalužmistr - Profil | Po 9.3.2009 21:56:02

        Hoši pozor X - Rap tady zavádí cenzuru chlubí se na jiné otázce. Je to otázka Nekažte otázky jiných. Tak pozor.

          Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:55:50

          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Co jsi to zase psal vedle v diskuzi??!! Ten drozďák Ti odpověděl ale dost dobře!!!!!!

            NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:53:56

            No nic dobrou noc....

              NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:51:41

              Kalužmistr >> Jen jim dej, trošku to rozepiš co se dělo atd... Kdo, kdy, proč jak a na co!

                NKuzmička - Profil | Po 9.3.2009 21:50:45

                Kachna >> ZDAR HOCHU!

                  NKuzmička - Profil | Po 9.3.2009 21:50:15

                  Kalužmistr >> No, jen ho hlídej.

                    NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:50:13

                    Kalužmistr >> ale tam jsou pěkní lipani, dva 35+ jsem tam překecal

                      NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:49:31

                      Kuzmička >> nazdar madam :o)

                        NKalužmistr - Profil | Po 9.3.2009 21:49:12

                        dvorák >> Ve Skalici u zahrádkářů už vláčeli dva a taky dovláčeli. Budu číhat na třetího tak bacha bacha a bacha.

                          NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:48:49

                          Nějáko vás přešel humor co?

                            NKuzmička - Profil | Po 9.3.2009 21:48:04

                            dvorák >> Tak a máš to!

                              NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:45:43

                              Kachna >> Tak ták, moc správně....

                                NX - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:45:24

                                dvorák >> Ale prosimtě, nědělej ze mě to co nejsem jo! Na ryby chodím téměř každý týden, na schůzi napojedu ( nechci být jako vy) a diktovat an MRku ve vlastní otázce je jednoduché!

                                  NKachna - Profil | Po 9.3.2009 21:44:28

                                  Jak to říkal jeden můj pan domácí: "Demokracie končí na náměstí, tady vládne tvrdý diktát!" :o)))

                                    Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:43:12

                                    Kača. >> karpak >> Závidím Ti. Čau!

                                      Nkarpak - Profil | Po 9.3.2009 21:41:59

                                      Tak se loučím, jedu pro paní do práce a pak si skočím na pár piveček. Třeba bude diktátor rozumější. Pic a nažďár.

                                        Ndvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:41:51

                                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Vždyť jsi věčně nepřítomnej! Jak a komu chceš diktovat? Na ryby nejezdíš,na schůzi nezajdeš....