Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Npaulis - Profil | Ne 1.2.2009 11:13:27

Je to jednoduchy, nemam talik casu abych mohl porad testovat jine boili.
Radeji budu cekat na dalsiho kapra.

    Npaulis - Profil | Ne 1.2.2009 11:11:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Covece jezdim kousek od baraku na svuj oblibeny revir ,vetsinou na vecer do noci a jeste se me nestalo abych pri treti vychazce nic nechytil.
    UR-F stimhle boilim mam skusenosti, ze si nestihnu po nahozeni dokourit cigaro.Samozrejme neni to tak pokazde zalezi jak kapri zrovna mlsaji.
    Kralovsky losos to se neda ani popisovat, proste kdybych vyhral ve sportce, tak kapri by uz na tomhle reviru nic jinyho nezrali.
    Bikmiks sem otestoval jen jednou 1kg mrazenyho par kulicek kolem a byl stoho 8 kilacek.
    To co predvedlo mikovo boili, tak uz nepotrebuji testovat jine vyrobce,sem tam zhresim a dam na hacek nikla a to proto ze mikbaits v me prodejne je vyprodan.

      Npazez - Profil | Ne 1.2.2009 10:27:57

      buldozer >> co je s tebou že se neukážeš, KOULÍŠ ?

        Nbuldozer - Profil | So 31.1.2009 10:47:33

        pazez >> ne ne.to je ešte asi objednávka od zimy.našiel som to v počítači tak som to poslal nech vás trochu vyprovokujem. dokupujem to postupne.potom sa ti zdá že nedávaš za krmenie tolko penazí.)))))

          Npazez - Profil | So 31.1.2009 10:37:47

          buldozer >> to máš zas novou várku od minula ?

            Nbuldozer - Profil | So 31.1.2009 10:31:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dalšia inšpirácia pre super gule ktoré dokážu v správnych rukách nachytat spústu kaprov.

              Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 20:07:03

              petr12 >> chlastat sa musí stále.aj ked na chleba nebudeme mat.

                Npetr12 - Profil | Pá 30.1.2009 19:56:29

                buldozer >> jj,chlastat se bude furt..i při krizi..to je muj n.2!!

                  NMitosek - Profil | Pá 30.1.2009 19:55:33

                  Vase zprava

                    Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 19:33:34

                    winx >> ešte to že ručne.používam výtlačnú pištol a rollbal.

                      Nwinx - Profil | Pá 30.1.2009 18:10:43

                      buldozer >> ale dufam ze nevalas rucne... ked hej, tak uz viem z coho mas taky biceps :)

                        Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 16:58:32

                        pazez >> to absolutne neviem.záleži podla potreby.záleži kam budem chodit a ako často tam budem.na niektorom revíru ti staší aj 1 kg na víken a na niektorom ti bude málo aj 15 kg.a záleži či im tie moje bobule budú ešte chutnat.ale od Mika im chutilo zatial stále.

                          NMichal1 - Profil | Pá 30.1.2009 16:58:07

                          winx >> to používají v restauracích místo pepře:D:D:D:D

                            Npazez - Profil | Pá 30.1.2009 16:55:57

                            buldozer >> a kolik máš tak v plánu toho letos narolovat?

                              Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 16:54:42

                              pazez >> ale to ešte niečo ostalo z minulého roku.

                                Npazez - Profil | Pá 30.1.2009 16:53:51

                                buldozer >> Je leden a ty máš už 20 kg?To s takovou na to boilie musíš koupit chladírenské auto. Já mám nakouleno cca 6kg.

                                  NJTr - Profil | Pá 30.1.2009 16:52:19

                                  buldozer >> Na co novej mrazák? Vyhoď vepřový a svíčkovou..o))

                                    Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 16:47:40

                                    pazez >> málo asi 20kg.ešte len začínam a žena už pičuje že mraziak je plný.tak neviem ako budem pokračovat.asi si kúpim ešte jeden mraziak.

                                      Npazez - Profil | Pá 30.1.2009 16:45:49

                                      buldozer >> Kolik už máš na letošní sezonu narolovano?

                                        Nbuldozer - Profil | Pá 30.1.2009 16:43:26

                                        pazez >> nazdar