Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

pazez - Profil | Pá 30.1.2009 16:42:48

buldozer >> Čus .

    buldozer - Profil | Pá 30.1.2009 16:40:12

    winx >> normálne ju pridávam do Tygřího semínka +AK scopex dám na 1kg pol deci Tullamor dew.podla mna to vydáva lepší pachovy signál.a je známe že alkohol sa lepšie rospúšta v chladnej vode a vo vodnom stlpci stúpa na každú stranu.kdežto glycerol je hustejší a má menšiu tekavost tak sa z nástrahy a návnady uvovolnuje pomalšie.je dobré aj kombinovat rozne esencie ktoré majú rozdielne rospúštadlo.etylakohol pre rychlejšiu atraktivitu a glycerol pre trvalejšiu atraktivitu.

      winx - Profil | Pá 30.1.2009 16:25:57

      Michal1 >> alebo EO black pepper moze byt dobry

        Michal1 - Profil | Pá 30.1.2009 16:22:08

        winx >> esence nepiju jednou jsem si líznul butyricu to je taky dobrota:D nejlepší je to si toho líznout před orálním sexem:D

          winx - Profil | Pá 30.1.2009 15:15:37

          Michal1 >> Ty nepijes esencie? To mi chces povedat ze si nejedol ani belachanovu kocku? Skus, neolutujes :)

            Michal1 - Profil | Pá 30.1.2009 14:36:13

            winx >> to nevím nikdy jsem glycerolové esence nepil,ani na zapíjení osobáku:))

              winx - Profil | Pá 30.1.2009 14:31:40

              Michal1 >> to viem, ale predsalen whisky ma 40% alkoholu a to esencie nemaju ( teda myslim )

                Michal1 - Profil | Pá 30.1.2009 14:17:18

                winx >> ne nevadí mnoho eencí je postaveno na glycerolovém,tedy alkoholovém základu obzvlášť ve studené vodě dochází k lepšímu louhování esence do vody..

                  winx - Profil | Pá 30.1.2009 14:14:05

                  buldozer >> ahoj, ty davas do boilies irish whisky? To vidim prvy krat. Whisky naramne voni, ale nevadi im ten alkohol??

                    Ondra (tloušťák) - Profil | Pá 30.1.2009 1:53:59

                    MichalM(štikař) >> Tak tak ... na to jsem přesně čekal :D Ale už budu raději mlčet.

                    JTr: A že mi to trvalo, než jsem přišel na to, kdo mi píše

                    buldozer: To jsou trička od číňanů z tržnice za 50Kč 1+1zdarma :o)

                    Michalio: Nelituji, to vůbec ne, byl jsem hrát hokej.

                    Korda: A ty jsi ten co vždycky pošle objednávku a pak toho chce 2x tolik? :D

                      winx - Profil | Pá 30.1.2009 0:37:34

                      MICHALIO >> dakujem chalani za fotky aj skusenosti :)

                        Korda - Profil | Čt 29.1.2009 21:54:12

                        Ondra (tloušťák) >> Ty jsi tady novej?:-))))

                          cody - Profil | Čt 29.1.2009 21:30:14

                          tiez si to myslim.kedze som to skusal uz na mnohych vodach,mozem len potvrdit,ze fakt chytaju.ja som s nimi uplne spokojny a nemam dovod menit,hoci chytam na viac znaciek.bol by som hlupak chytat tvrdohlavo len na jednu znacku.

                            Mitchell - Profil | Čt 29.1.2009 21:27:41

                            buldozer >> to dotoho lejes tak dobre piti to bych radeji lil do sebe a ne do bobku:-)))

                              MICHALIO - Profil | Čt 29.1.2009 21:26:08

                              cody >> Hodne ludi co chytaju na boilis presli na MiKBAiTS lebo vedia,ze MiKBAiTS chyta vsade.. Hovoria otom aj vysledky ktorych dosiahly na pretekoch...

                                cody - Profil | Čt 29.1.2009 21:21:36

                                klasicka magicka olihen s ak olihen fungovala super v holandsku.na malych reviroch,kde na mikbaits urcite este nikto nechytal to bola super zmena oproti normalnym ,tu bezne pouzivanym boilies.

                                  buldozer - Profil | Čt 29.1.2009 21:14:29

                                  vydrys >> mal som pár kg na skúšku XTR-AK olihen.a pre tento rok som ju zvolil ako favorita.AK pulnočni pomeranč som nemal a asi ani nebudem skúšat.mojov jedničkov je Olihen.ale určite to bude fungovat aj v tej kombinacii.

                                    cody - Profil | Čt 29.1.2009 21:09:10

                                    to boilies ja naozaj dobre podla mna.mal som moznost vyskusat rozne znacky,mb je za tu cenu vynikajuce.je mi jedno kto si co mysli alebo preferuje.ja chytam na boilies ktore funguje a verim mu.to mi uplne staci....

                                      MICHALIO - Profil | Čt 29.1.2009 21:08:02

                                      vydrys >> Magicka Olihen XTR a AK Pulnocni Pomeranc je teraz pro tento rok novinka. Tak sa stym skoro nikto este nechytal okerem Michala a jeho testerov.

                                        MICHALIO - Profil | Čt 29.1.2009 21:05:17

                                        buldozer >> asi sa nudil a tak nieco napisal co teraz asi lutuje..