Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJá ll - Profil | Út 6.11.2018 19:24:13

čongr >> Nejsem na Hráchách- byl jsem na Orlíku.

    Nčongr - Profil | Út 6.11.2018 18:18:20

    Já ll >> Ahoj,no konečně někdo chytí pořádnou rybu,gratuluji!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS....jsi na Hráchách,děkuji.

      Nkubele21 - Profil | Po 5.11.2018 16:40:31

      Zdar chlapi,
      Nemáte někdo info kde se teď na Březovské nacházejí šupináči? jestli na hloubce nebo jsou ještě u zatopeného mostu? Bohužel mám nějakou dobu nabourané auto a ještě nějakou dobu budu mít, takže jsem neměl možnost sledovat ryby jak a kam se přesouvají. PS: Nechci masit, ale naposled si zachytat u vody :) Chci zkusit 1 den větší kapry na kuku a boilie, jelikož na feeder jsem letos tahal jen prcky což znamená že nechci den předem a v den chytání naházet do prázdné vody dražší krmení a krmit pouze kachny :) Díky moc!

        NJá ll - Profil | Po 5.11.2018 11:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nazdar pánové, já Vám děkuji, že moc nepřispíváte do tohoto vlákna - nemusím to číst a mám více času na rybaření :o))

          Nčongr - Profil | So 3.11.2018 16:19:46

          Ahoj Karlíku.Včera na malinkém revíru 14 kapříků,za 4 hoďky ,ale největší 30 cm,Jel jsem se odreagovat a přijel jsem domů nas........j,že dávali všude pěkné ryby!!!!!Kde jsou????Petrův zdar a ryba patří vodě!!!PS......Hodně štěstí a zdraví k tomu zítřejšímu svátku,buď zdráv parťáku!!!

            NNemi86 - Profil | Po 29.10.2018 16:59:49

            Já ll >> děkuji,pěkná ryba,ať se daří

              NJá ll - Profil | Po 29.10.2018 16:31:17

              Nemi86 >> ano měl 58 cm.

                NNemi86 - Profil | Po 29.10.2018 15:40:38

                Já ll >>zdravím, ten tloušt měl 58?

                  NBeila - Profil | Po 29.10.2018 8:47:48

                  Louda >> To řeknu Standovi.......heč...i Marťas( držená křížoruč) štička na červy 64....jsou cvičený naně...

                    NLouda - Profil | Po 29.10.2018 8:41:44

                    Beila >> tady je vidět že i na "vola" občas sedne štěstí 😂

                      NBeila - Profil | Po 29.10.2018 8:31:30

                      Já ll >> Při FC závodech na Radosti štika 90 ne vy umělci samá Meeps, Rapala ale obyčajný červíčci......

                        NJá ll - Profil | Ne 28.10.2018 21:51:53

                        Samozřejmě všechny ryby s náležitou péčí a vhodným kořením kuchyňsky upraveny :o))

                          NJá ll - Profil | Ne 28.10.2018 21:37:30

                          Nic - masaři ---- tak se musím pochlubit já -- hned po vysazení jsem vyrazil a ulovil nějakou droboť :o)) 58+,40+,36+.... a další drobné rybičky.

                            NJá ll - Profil | Ne 28.10.2018 21:34:16

                            Nazdar pánové - skoro na všech revírech vysazovali ryby ,tak doufám, že jste něco nachytali tak se pochlubte :o))

                              Nvalchys - Profil | Ne 28.10.2018 14:40:15

                              Ráno Ohře. Stříbrná rotačka Mepss vel.1 Jeden Siven a jinak nic. Vrácen zpět.

                                NKanicka - Profil | So 27.10.2018 21:16:04

                                čičr >> Zdravím, vůbec netuším ještě jsme tam nebyli, ani žádné informace nemám. :-(

                                  Nčičr - Profil | So 27.10.2018 20:30:06

                                  Kanicka >> ČAU číčr jak to vypada na plese je živo nebo mrtvo

                                    NJunior2 - Profil | Út 23.10.2018 18:50:32

                                    Zase ty oukleje.😀

                                      Nčongr - Profil | Po 22.10.2018 15:28:10

                                      obi2 >> Ahoj Jeníku.Žalovat se nemá,ale hlásit se to musí!!!Petrův zdar a ryba patří vodě.

                                        Nobi2 - Profil | Po 22.10.2018 9:31:12

                                        čičr >> Žalovníčku

                                          Červené karty: paliza 55