Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nčongr - Profil | Po 3.12.2018 8:24:20

cejn11 >> Ahoj Pavle.Krásná ryba,co to bude, až chytneš štiku??????Petrův zdar a ryba patří vodě.Gratuluji!

    NJá ll - Profil | Ne 2.12.2018 19:33:47

    cejn11 >> Gratuluji pěkná :o)))

      NJá ll - Profil | Ne 2.12.2018 19:31:15

      Beila >> Dva okouni přes 40 a parma větší než 65 cm. Co by si chtěl více,
      aby si udělil "Skvělý zápis " Skrblíku :o((( Nemám tě rád.....

        Nčičr - Profil | Ne 2.12.2018 13:47:06

        cejn11 >> parada gratulu ji

          NBeila - Profil | Ne 2.12.2018 13:41:52

          cejn11 >> Moc krásný okoun........

            Ncejn11 - Profil | Ne 2.12.2018 12:04:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsem si dnes s vláčákem zašel na okouny :-)

              Ncertbert - Profil | Pá 30.11.2018 23:03:41

              Já ll >> Ahoj pěkně se mi tam o ty ryby starej😀

                NJá ll - Profil | Pá 30.11.2018 22:31:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Za 14 dní poporostli ,ale málo. :o))))

                  Nčongr - Profil | Út 20.11.2018 8:10:23

                  čičr >> Ahoj Karlíku.No ,vy tam od Krušných hor,tam jste rybáři každým coulem,protože jste odkojený třináctým pramenem a počasí vás nezaskočí.Buď zdráv a už trénuješ na Vabank?Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!!!

                    Nčičr - Profil | Po 19.11.2018 10:44:10

                    čongr >> čau vlastiku včera opět mela parada seděl jsem jen v tričku no adnes nasněženo ale vydržime v sobotu nanovo a ryba patři vode čau

                      NJá ll - Profil | So 17.11.2018 19:52:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vážení pánové - rybáři v následujícím vlákně bych chtěl znát Váš názor - https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283
                      Jsou tam :o)))

                        Nčongr - Profil | So 17.11.2018 7:54:56

                        Já ll >> Nádhera,gratuluji ,buď zdráv!!!!!A jak jinak Petrův zdar a ta ryba,vždyť víš.

                          Nčongr - Profil | So 17.11.2018 7:52:13

                          čičr >> Ahoj Karlíku.Ty jsi vytáhl vodníkovo děti,jsou krásně zelený,ale jinak super,díky za foto.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!PS....Já už zase makám na tenise,nedají mě pokoj,jsem jeden z posledních co ještě může trochu běhat,(Zlatý ryby)!!!!!!!

                            NJá ll - Profil | Pá 16.11.2018 9:31:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Rybářská vycházka s pořadovým číslem " 100 " stála za " To ".

                              Nčičr - Profil | Čt 15.11.2018 18:11:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              čongr >> vlastiku tak se zadařilo fotografč.1

                                Nčongr - Profil | Čt 15.11.2018 15:28:13

                                čičr >> Ahoj Karlíku,kamaráde,tak to byl masakr!!!!To je satisfakce za celou sezonu!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS.....Buď zdráv.

                                  Nčičr - Profil | St 14.11.2018 20:57:50

                                  čongr >> čau vlastiku dnes jsem to znovu skusi no a pod-----------louhe dobe masakr na hrachach foto mam ale znaš mn+ě antitalent 17 kapru vše přes 40 čau

                                    Nčongr - Profil | Ne 11.11.2018 20:22:28

                                    Ahoj,tak jo, zřejmě slušný oddíl.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

                                      Nvalchys - Profil | Ne 11.11.2018 17:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Po delší době rankovické jezero. Kapři cca 45, Cejní, Štiky , největší 70 cm.

                                        Nčongr - Profil | Út 6.11.2018 20:12:19

                                        Já ll >> Tak jo,díky za reakci a ještě jednou Petrův zdar!!!Buď zdráv!!

                                          Červené karty: paliza 55