Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJá ll - Profil | Ne 7.10.2018 21:16:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Beila >> Místo, aby si objížděl okolí a koukal jestli se nekonají nějaké rybářské
závody by si měl chodit na ryby a ukázat nám, že jsi to ještě nezapomněl. Já mám fotek do příštího století :o)))

    Nčongr - Profil | Ne 7.10.2018 20:19:07

    Beila >> Ahoj ,tak gratuluji,ještě to umíš!!!!PS......ten co tam dříme je Karlík????

      NBeila - Profil | Ne 7.10.2018 18:41:18

      Představte si tu náhodu, jedu takhle v neděliokolo Louček a koukám pořádají se tady rybářské závody, uplně náhodou mám sebou prut a pár červíků. Tak se jdu přihlásit, losuji dobré číslo 18, začnu bojovat není to lehké je nás tady 31 borců, jsem 6 spokojenost beru cenu karton piv a jedu dom, tak zase snad příště.

        NBeila - Profil | Pá 5.10.2018 16:22:03

        čičr >> Kájo neměl jsem čas, musel jsem si přepočítat důchod......v neděli v Loučkách

          Nčičr - Profil | Pá 5.10.2018 14:17:13

          Beila >> dodatek nebo nemaš na telefon nojo tys musel testovat baterku

            Nčičr - Profil | Pá 5.10.2018 14:15:44

            Beila >> ty h.....zle taky se ozvyi ten tvuj bratr z bernova co se deje na vašich strankach nic moc a sem starši ha ha ha

              NBeila - Profil | Čt 4.10.2018 10:38:24

              Jon.ski >> Opravdu krásný Ježdík, někde mu taky říkají Okoun říční.....

                NJon.ski - Profil | Čt 4.10.2018 7:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj, včera na Velkém Rybníku ...přišel pěkný ježdík .... :)
                Už jsem se bál, že se po nich slehla zem ( ......"všechny je sežrali ti sumci, který sem nasázeli" ... :-D )

                  Nčongr - Profil | Út 2.10.2018 15:30:07

                  čičr >> Ahoj Karlíku, kamaráde:Já jsem taky už mimo,žádné ryby už nebudou,žena se vrátí ze špitálu a je konec,možná příští rok,je to v p...........i.Jinak já jsem zatím ok,tak se drž a díky za odpověď:::PS Petrův zdar a ryba patří vodě.

                    Nčičr - Profil | Po 1.10.2018 20:44:25

                    čau vlastiku asi to neumim 1 kapr mirovy za celou sezonu mimo zavodu houby se našli za den take 60 kozaku vyfocenych neumim to poslat tak vydrž až to vyjde zašlu foto včera opet39 k tak to jde do kola tak se drž kamarade ryba patři vodě atak to ma bit čau

                      Nčongr - Profil | Pá 28.9.2018 20:35:07

                      Ahoj Karlíku ,jak to jde?Už jsi se dlouho neozval.Co ryby nebo houby?Buď zdráv chlape!!!!!

                        Nčičr - Profil | Ne 23.9.2018 19:55:50

                        Junior2 >> pekny gratuluji

                          Nčongr - Profil | Ne 23.9.2018 15:11:43

                          Junior2 >> Ahoj,no to se povedlo,je to trofejní bolen,gratuluji.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!PS......důchodce a dal se obelstít.

                            NJunior2 - Profil | Ne 23.9.2018 10:08:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nějaká přerostlá ouklej se povedla.🤘😂

                              Nčongr - Profil | Ne 23.9.2018 7:54:23

                              Balounek >> Ahoj,taky se dočkáš,jen to chce mít (trpělivost)!!!!Důchod je nejkrásnější zaměstnání co jsem měl.Petrův zdar a ryba patří vodě!!

                                NBalounek - Profil | So 22.9.2018 10:01:25

                                Já ll >> Copak staří pardi v důchodu , ty maj času habakuk , to se jim to Hodí :o)

                                  Nčongr - Profil | Pá 21.9.2018 20:28:59

                                  Já ll >> No to je něco,soused se tam chystá ,tak mu podám informaci,díky.

                                    NJá ll - Profil | Pá 21.9.2018 17:54:04

                                    čongr >> Myslíš, že sbírám v bahně olůvka a krmítka :o)) Tam je to až po železniční most bez vody jen koryto. Budou nebo již opravují pilíře železničního mostu. Stále upouštějí.
                                    Na fotce vidíš o kolik klesla voda v přední části přehrady.

                                      Nčongr - Profil | Pá 21.9.2018 16:59:30

                                      Já ll >> Ahoj Petře.No musím Tě pochválit ryby i reakci,už jsem myslel,že si prodal vercajk..PS....nejsi vzadu na Butově?Petrův zdar a buď zdráv!!!

                                        NJá ll - Profil | Pá 21.9.2018 13:22:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        čongr >> Staří pardi hodí a chytají ryby nemají čas vysedávat u počítačů :o))

                                          Červené karty: paliza 55