Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

čongr - Profil | Čt 20.9.2018 14:20:55

Junior2 >> Ahoj ,no je to dost,že si se ukázal a rybaříš ,ty staří pardi už nechodí?????Krásná ryba ,gratuluji.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!

    Junior2 - Profil | Čt 20.9.2018 13:55:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pořád tu vodu mrskám.😎

      čongr - Profil | Čt 20.9.2018 6:53:56

      Ahoj ve Varech a okolí.Včera nové krmení,nové feedery ale staré ruce,poloviční úspěch.PS....Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!! posílám nějaké foto......Ještě žijete????????Nebo už nejsou ryby!!!

        čongr - Profil | Pá 7.9.2018 20:29:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj Karlíku.Tak jsem jim to dnes ukázal 2 kapry 61 a 58 oba dva jsem pustil,14 Tubertiny a 14 háček Kamakatsu,,návazec 0,8 Ghost a to byla mela!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!PS....Ještě teď bojuji!!

          Junior2 - Profil | St 5.9.2018 19:13:19

          Milhouse MacFly >> Mílo Fanclub až po Jackson trophy. Teď sme ještě skromný.😂😂😂😂㈳​4;

            Kanicka - Profil | St 5.9.2018 17:18:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsme včera nakonec skončili v Chebu na řece. Chytili jsme plno menších plotiček a perlínů. Večer jsme to zkusili na candaty a pár jízd se dostavilo, ale bohužel nic jsme nezasekli :))

              čongr - Profil | St 5.9.2018 16:56:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ahoj Vojto.Tak jsem byl na rybách,5 hodin,jedna vázka,jeden perlín a plný boty vody,to se vyplatí!!!!!Nebo??Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS.....chtěl bych jet do K.Varů do učení,nějak to poslední dobou neumím,platím ve valutách!!!!!

                Já ll - Profil | Út 4.9.2018 22:06:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Všimněte si zajímavé věci, jak fluokarbon pod vodou není vidět.

                  Já ll - Profil | Út 4.9.2018 21:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Milhouse MacFly >> Neblbne sám jen ty chybíš :o)))

                    Milhouse MacFly - Profil | Út 4.9.2018 21:25:42

                    Junior2 >> Ještě chvíli blbni a založím ti fan klub.

                      Kanicka - Profil | Po 3.9.2018 16:30:17

                      Zdravím, neví náhodou někdo, jak to vypadá na Ohři v Chebu, u sportovního areálu pod hradem či u garáží u fotbalového hřiště? zajímá mě hlavně kolik tam je vody ... zítra jedem s bratránkem na ryby a rozmýšlíme se nad Jesenicí, Skalkou nebo řekou. Díky za případné info! :))

                        Junior2 - Profil | Ne 2.9.2018 16:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zase nějaký banditi.

                          čongr - Profil | Pá 31.8.2018 18:07:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj Karlíku.Jsi zkušenější,to také není štika,nebo?????Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!

                            čongr - Profil | Čt 30.8.2018 8:24:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ahoj ve Varech a okolí.To je štika na rybičku,jsem z toho nějaký pomatený,asi půjdu do školy na hodiny přírodopisu.Petrův zdar a tohle jsem zpátky nepustil!!!!!!!!!

                              čongr - Profil | Út 28.8.2018 8:15:16

                              Junior2 >> Tak jo,ale dej pozor,ať neuděláš poslední selfíčko!!!!! Buď zdráv, ta ryba............PS.....koukám ,že jsi poslední ,kdo ještě chodí na RYBY!!!!!

                                Jon.ski - Profil | Út 28.8.2018 8:12:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Večerní Velas, začíná to být evergreen ... :)

                                  Junior2 - Profil | Po 27.8.2018 21:09:48

                                  čongr >> To ještě není krokodýl. Na toho čekám.😎

                                    čongr - Profil | Po 27.8.2018 8:12:10

                                    Junior2 >> Ahoj ,nejsi od toho krokodýla pokousanej????Krása,gratuluji!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

                                      Junior2 - Profil | Ne 26.8.2018 10:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zase se něco povedlo.🎣😉

                                        Heršvec - Profil | St 22.8.2018 6:07:29

                                        Jon.ski >> Ono tam na tý tabuli je víc jobovek než tenhle šupinatej lysec.

                                          Červené karty: paliza 55