Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJunior2 - Profil | Pá 1.6.2018 12:44:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zase se mi nějakej prďola připletl do cesty.👌

    Nčongr - Profil | Po 28.5.2018 20:38:34

    Ahoj Vojto.Tak Vás tady vítáme,doufám,že v pořádku,prosím také o nějaké foto z lovu velryb!!PS....Díky a Petrův zdar , ryba patří vodě!!!!!!!

      Nkubele21 - Profil | Ne 27.5.2018 21:54:39

      Junior2: Přesně tak, už tak je jich málo...gratulace k pěkným úlovkům, už se taky nemůžu dočkat :)

        NJunior2 - Profil | Ne 27.5.2018 18:52:06

        obi2 >> Škoda odnášet dravce domu.😉

          Nobi2 - Profil | Ne 27.5.2018 16:20:01

          Junior2 >> Okoun přenesen do MP . To je asi malá pánev ?

            NJá ll - Profil | Ne 27.5.2018 13:11:55

            Junior2 >> Já měl dva 31 a 32 cm. A jeden ještě větší to nedobral.

              NJunior2 - Profil | Ne 27.5.2018 13:04:58

              Já ll >> Věřim,že tam bude i větší.😎Tohodle sem změřil a měl 35.

                NJá ll - Profil | Ne 27.5.2018 13:01:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Junior2 >> Jsou tam- Woblery Crank 84 Bomba

                  NJunior2 - Profil | Ne 27.5.2018 11:53:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zkouška nového prutu Spirit👌Potom přemlouvání aspoň k nějakému záběru.🙏Nakonec se to povedlo s Woblerem Crank🔝🤘A byl z toho tenhle krásnej PAN Okoun.💪😎☝😋
                  (Okoun přenesen do MP)

                    Ndapoli - Profil | So 26.5.2018 10:09:58

                    MO Teplá pořádá dne 9.6.2018 tradiční rybářské závody na rybníku Bašta v Teplé.
                    -zápis od 5:30, závody 6:00 - 13:00 hod.
                    -startovné děti do 15 let -100 Kč, dospělí - 250 Kč
                    -lov na plavanou, na položenou, feeder
                    -chytá se dle rybářského řádu, na jeden prut, povinný podběrák a vezírek
                    -pro rybáře máme hodnotné ceny rybářského charakteru
                    -občerstvení zajištěno, možno přijet už 8.6.2018 od 16:00 hod.
                    další info na tel: 606471865, 732719650

                      Nčongr - Profil | Pá 25.5.2018 20:51:23

                      Kanicka >> No,nechtěl jsem to napsat,popsal jsi to diplomaticky!!Tak ahoj příště.

                        NKanicka - Profil | Pá 25.5.2018 14:57:23

                        čongr >> Díky! ... Nám to prásklo přímo nad autem, když jsme jeli domů, jsem se tak lekl, že i přes hluk motoru a rádia jsem poposkočil na sedačce :-D Dneska od 12 přestalo pršet jinak lilo v kuse od středy... všude voda a bordel na silnicích, hrůza, ale je dobře, že konečně zapršelo :)) Přesně tak, Petrův zdar a ryba patří vodě! :D

                        Ps: Neměl jste náhodou v tu chvíli ,,Bahení koupel"? :D

                          Nčongr - Profil | Pá 25.5.2018 7:46:44

                          Kanicka >> Ahoj Martine.Slušný výkon,Byl jsem minulý rok také na Skalce a o bouřce mě nemluv,to něco bylo,praštilo to do chaty zrovna když jsem byl ve vaně!!!!Petrův zdar a ryba patří vodě a ať se daří,chlape!!

                            NKanicka - Profil | Čt 24.5.2018 16:34:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Včera odpoledne na Jesenici jsme stihli chytit akorát dva cejny +-45cm a jeden asi větší kapr mi utekl i s háčkem... Pak nás vyhnala bouřka :))

                              Nčongr - Profil | Čt 24.5.2018 8:06:19

                              čičr >> Ahoj Karlíku.Tak to je vynikající.Já na ryby momentálně nechodím,ale až se to srovná,tak jsou zase moje!!!Taky jsem měl rozbité auto (ještě jsem to neplatil,tu raketu)!!!PS...díky za zprávu měj chlape a buď zdráv!!!PS.....Nějakej dobrák vypustil do tréninkového revíru želvy a oni ukusují krmítka a nástrahu,zkusil jsem je chytat do podběráku ale všechno skončilo nezdarem!!Toho blba co to vypustil bych seřezal a háček na sumce bych mu zarval do ................!!Petrův zdar a ryba patří vodě!

                                Nčičr - Profil | St 23.5.2018 20:51:01

                                čongr >> čau vlastiku tak jsem po 10 dnech smočil opet načini docela dobry kapřici do 41 ale karas 43 mam foto ale neumim poslat až prijde mladej tak pošlu tak ahoj kamarade adrž se a hlavne ryba patři vode

                                  NJunior2 - Profil | So 19.5.2018 16:22:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Roman Junior opět vyrazil se mnou a ukázal mi jak se chyta🕵Mě se dnes nedařilo,buď mi ryba spadla a nebo mi to ucvakla.😲Nakonec sem se zachránil od zera jednim okounem🤘💪😉Ale nové woblery makaji na jedničku.🔝😎🤘☝

                                    NKanicka - Profil | Čt 17.5.2018 17:55:13

                                    čongr >> Díky moc! přesně takhle s rychlozarážkou to mám také :) jen nemám tu gumičku na háčku a místo obratlíku v krmítku zkouším rychlospojky a nad krmítkem "myší bobek" aby to nebylo úplně průběžné :) Já se na pleso také nedostal, nebylo s kým :(

                                      Nčongr - Profil | Čt 17.5.2018 9:23:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Kanicka >> Ahoj Martine.Jak jsem slíbil,tak to posílám!Mám vše od Guru,jsou to specialisté na feeder 100% kvalita,vše Anglie,žádná Čína!!!!Škoda,že jsem nemohl na Pleso,vše bych Ti ukázal!Tak ať se daří,Petrův zdar a ryba patří vodě!!!

                                        NKanicka - Profil | St 16.5.2018 21:20:28

                                        čongr >> přesně takto chytám s method krmítkem, nástrahu jedině na vlas či do gumičky, vím o čem mluvíte :))

                                          Červené karty: paliza 55