Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NKanicka - Profil | St 16.5.2018 21:12:58

kubele21 >> Díky... Jak píše Clovek1 - většina ryb je teď na mělčině, takže určitě vyrazit někam, kde je mělčina. Nejlepší volba by byla asi Malá Jesenice, možná zátoka u Okrouhlé atd... Přesně, jak píšeš, na podzim po vysazení je to dobré na hloubce, Stebnice, Nudapláž u okrouhlé, Na Baště u hráze atd... hlavně ta šance na větší rybu. Ale ty nájezdy rybářu, hlavně těch rusko-německých, to je hrůza děs :(( se ani nedivím, že pak o větší ryby na jaře a v létě člověk ani nezavadí.

    Nčongr - Profil | St 16.5.2018 21:01:53

    Kanicka >> Ahoj ,zítra to vyfotím a pošlu,abys věděl,jak to mám pod háčkem vytuněné!!Na feeder už na háček nástrahu nedávám,ryba se snaží nástrahu,vždy vyplivnout,ale,když to dám na vlas pod háček,tak nemá čas zareagovat,mám to vyzkoušené,věř mi!!Tak zítra.

      NKanicka - Profil | St 16.5.2018 20:39:28

      čongr >> zdravím :)) no zkusit to můžu, ale chytal jsem na plovoucí nástrahy a všude každý radí, čím kratší, tím lepší :D jinak na menší kapříky i s potápivou nástrahou třeba s medovou kukuřičkou těch 10cm šlapalo krásně, možná to bude chtít zvětšit háček na větší rybu :) Jasně, že ryba patří vodě!!! Vám také ať se daří!

        Nclovek1 - Profil | St 16.5.2018 18:34:22

        kubele21 >> Jo ted je to všechno na mělčinách, byli jsme s tátou minulý víkend na Jesenici a velkým překvapením byly plotice přes 35cm a i pár pěkných kapříků se spletlo a jeden bolen na kukuřici :D

          Nkubele21 - Profil | St 16.5.2018 17:27:12

          Kanicka: Tak to gratuluji :).... také se delší dobu na malou jesku chystám, ale nějak tam nemůžu dorazit - nevím pořádně kam, tak jdu radši na těch pár hodin na "osvědčená" místa....my máme chatu na hloubce, na podzim po vysazení se tam dají chytat pěkné ryby (50-60cm) - asi i tvůj případ, ale teď o ně člověk prakticky nezavadí....

            Nčongr - Profil | St 16.5.2018 16:38:58

            čičr >> Ahoj Karlíku.Tak to je jiná,když jsi nyní stavbyvedoucí,pořádně to založ ,ať Ti to nespadne !!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!Buď zdráv starý orle a díky za reakci!!

              Nčongr - Profil | St 16.5.2018 16:34:36

              Kanicka >> Ahoj Martine.Měl jsem tento problém také,ale prodloužil jsem návazec z 10 cm na 15 a za chvilku to šlo jako po másle,vytáhnul jsem jich 10 a žádný mě neutekl!!Tak to zkoušej a budeš vidět.Petrův zdar a ryba patří vodě.PS....ať se daří!!

                NKanicka - Profil | St 16.5.2018 14:41:19

                kubele21 >> Tam to bylo asi tak nějak nejlepší.. kapříci od 38 do 43cm, né jako jinde +-35cm :) jeden dokonce 48 cm, ale byl hodně poraněný. Celkově byly i bojovný, vždy jsem myslel ,že mám o něco málo větší rybu. Na jeden prut jsem zkoušel method krmítko, tam mi zabrala asi i nějaká větší ryba, po záseku sem jí držel našponovanou stála na místě, po chviličce jsem ucítil takový dlouhý táhlý cuknutí (asi hlavou, ne zbrklý, rychlý kopnutí, jak od menších ryb) druhý cuknutí, a při třetím byla fuč :D

                  Nkubele21 - Profil | St 16.5.2018 14:04:25

                  Kanicka: Jak to šlo na Jesenici?

                    Nčičr - Profil | St 16.5.2018 12:49:33

                    čongr >> čau vlastiku byl jsem 2x ale samej pionir jinak boucham na zahrade delam pergolu tak mne to ani na ryby netahne uvidim jestli o vykendu ale ryba patři na gril čau

                      Nčongr - Profil | Út 15.5.2018 20:40:33

                      Ahoj Karlíku.Teď jsem byl v týdnu 2x na rybách,rybačka jako víno,něco jsem i vyfotil.Petrův zdar a ryba patří.PS....Chodíš také,nebo u vás neberou????Buď zdráv a opatruj se.

                        Nvalchys - Profil | Po 14.5.2018 19:38:54

                        Beila >>
                        Pěkný. Moc pěkný. Todle ve Valči nechytnete )))

                          NKanicka - Profil | Po 14.5.2018 18:22:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak po měsíci přidávám pár fotek asi z 5 vycházek na různé revíry. Ryby bohužel vyfocené nemám, buď nebyl čas nebo nebylo co fotit :-D Velikostně ryby nic moc, kapříci +-40cm, jen dva cca 48cm a jeden z toho hodně poraněný :((

                            Nčongr - Profil | Po 14.5.2018 18:10:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ahoj ve Varech a okolí.Dnes 10 kapříků ,jeden měl 48 cm ,tak mě s ním vyfotili !!Petrův zdar a ryba patří vodě!!

                              NJunior2 - Profil | Ne 13.5.2018 17:49:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dobrý to bylo dneska.😎

                                Nčongr - Profil | Ne 13.5.2018 7:51:09

                                Beila >> Ahoj ,Tak Vám musím gratulovat,krásné počasí a ryby jako vany!!Petrův zdar !!!!PS.....Jste na fotkách jako lehkožilové!!

                                  Nčongr - Profil | Ne 13.5.2018 7:44:10

                                  cejn11 >> Ahoj Pavle.Nějak si se rozjel,gratuluji,PS.....To víš, Vojta je v Norsku,tak to vítězství přišlo na Tebe!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!

                                    NBeila - Profil | Ne 13.5.2018 0:25:58

                                    Jsem taky na rybách, jeli jsme s klukama na Soroya....

                                      NBeila - Profil | Ne 13.5.2018 0:19:05

                                      cejn11 >> Teda Pavle tohle bych nečekal ani já......

                                        Ncejn11 - Profil | So 12.5.2018 21:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak v Lubech jsem to letos opravdu nečekal :-)

                                          Červené karty: paliza 55