Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nčongr - Profil | Pá 11.5.2018 18:43:34

Ahoj ve Varech a okolí.Dnes jsem byl zkontrolovat revír,rybačka jako víno a jedna štika na koni,nářez!!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!PS....nějaké foto také posílám

    NJunior2 - Profil | St 9.5.2018 17:35:01

    Já ll >> Malá ochutnávka.😎

      NJunior2 - Profil | Ne 6.5.2018 21:05:22

      Já ll >> Spíš sem koukal,abych jeden nekoupil do hlavy😂😂

        NJá ll - Profil | Ne 6.5.2018 21:00:17

        Junior2 >> A co suvenýr máš ?

          NJunior2 - Profil | Ne 6.5.2018 18:46:17

          Taky sem dnes nezahálel.😎

            NJunior2 - Profil | So 5.5.2018 10:23:02

            Já ll >> Kde to asi je?😁Zítra tam taky razim😎

              NJá ll - Profil | Pá 4.5.2018 21:34:03

              Jeden suvenýr z dnešní rybačky.

                NJá ll - Profil | Pá 4.5.2018 20:38:25

                Zkouška funkčnosti Jackstreamerů :o)))

                  NBeila - Profil | Pá 4.5.2018 7:52:54

                  Junior2 >> Hovn......ty jsi jen asistent pana primáře.......

                    Nčongr - Profil | Čt 3.5.2018 20:40:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    čičr >> Ahoj Karlíku.Díky za info.Já to byl také zkusit,za 3 hodiny 5 kapříků,jeden měl 47 cm,ale jsem na šrot,tak jsem dneska celý den proležel,když si můžu užívat,tak lezu po doktorech ,prachy Tě nejsou nic platný!!Drž se parťáku a zítra Ti zavolám.Petrův zdar a ryba patří vodě!!To je ten kapřík.

                      Nčičr - Profil | Čt 3.5.2018 19:08:49

                      čongr >> čau vlastiku bojoval jsem ale zase to stejny až bude lip tak dam vědět čauky

                        NJunior2 - Profil | Čt 3.5.2018 18:26:11

                        Louda >> Ty vole já sem skoro primář.💪😎😁

                          Nčongr - Profil | Čt 3.5.2018 8:04:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Beila >> Ahoj Vojto.Jak si skončil? Karlík také byl?Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS....Vím, kde mají kapři hnízdo.Buď zdráv!!

                            NLouda - Profil | St 2.5.2018 21:46:15

                            Beila >> kde má primář svého poskoka :-)

                              NBeila - Profil | St 2.5.2018 20:03:45

                              Dostavil se i primář modrého kódu,,,,,,,,

                                NBeila - Profil | St 2.5.2018 20:02:07

                                Na 1 maje proběhli v Loučkách pěkné závody, 32 závodníků, slušné ceny a pohoda, gulášovky jak se patří.......

                                  Nčongr - Profil | St 2.5.2018 16:35:21

                                  Ahoj ve Varech a okolí.Dnes poprvé na rybách.Trochu jsem poškádlil kapříky.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!PS.....Viz foto..ať se daří parťáci!!

                                    NJá ll - Profil | Út 1.5.2018 22:49:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Půda pohnojena plevel vytrhán a zalito - už můžete na ryby? 68+

                                      NBeila - Profil | Ne 29.4.2018 19:52:41

                                      cejn11 >> ........Příště................

                                        NBeila - Profil | Ne 29.4.2018 19:40:04

                                        Taky se přidám, závod dobrý, rybky tak jak kdo.......ja docela jo. Že vyhrál Pavel .......no i Karel Gottu mi potvrdil že to nečekal......

                                          Červené karty: paliza 55