Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nopltik - Profil | So 28.4.2018 16:39:04

Tak Pavle, flek úplně na pytel a po dlouhém šnorchlování a přemlouvání se i něco dostavilo. Ještě že tak!!!!! :-) Jinak děkuji za pěkný závod :-) Tak a příští rok možná zase i s Petulou.

    NJunior2 - Profil | So 28.4.2018 16:04:43

    Tak sem šel překontrolat kámoše a sou pořád při chuti.🍝🐬

      Ncejn11 - Profil | So 28.4.2018 15:45:16

      Všem děkuji za účast na rybářských závodech v Kynšperku nad Ohří a těším se na další ročník.Jo a letos jsem to opravdu nečekal :-)

        Nvalchys - Profil | So 28.4.2018 15:20:38

        Valeč dnes ráno.

          Nvalchys - Profil | Pá 27.4.2018 21:10:41

          Závody Valeč 24.6.2018. POZOR !!! Na žádost mnohých účastníků letos v NEDĚLI !!! Bližší info v seznamech závodů.

            Ncejn11 - Profil | Út 24.4.2018 15:03:03

            čičr - ok

              Nčičr - Profil | Út 24.4.2018 7:57:36

              cejn11 >> omlouvam se nepřljedu

                Nčongr - Profil | Ne 22.4.2018 20:47:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Beila >> Ahoj Vojto.Tak hodně zdraví a štěstí k tomu Tvému zítřejšímu svátku,krásná ryba!!PS....Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!(doufám,žes ji pustil,nebo????

                  Nopltik - Profil | Ne 22.4.2018 16:01:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Zdar lovcí dnes poslední trénink na skalce přes poledne to bylo úmorný ale kousalo to pěkně :-)

                    NBeila - Profil | Ne 22.4.2018 10:32:42

                    Taky trenuji na Pleso........

                      Nčongr - Profil | So 21.4.2018 20:47:21

                      čičr >> Ahoj Karlíku.To víš ,Ty už si i myslivec,Honzík chytil lysku a to také byl fofr!!!!!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS.....díky za zprávu a drž se!!

                        Nčičr - Profil | Pá 20.4.2018 21:26:36

                        vlastiku lip to nešlo vyfotit plny ruce

                          Nčičr - Profil | Pá 20.4.2018 21:25:10

                          čongr >> čau vlastiku rybačka supr ajedna rarita i jedna kachnička

                            Ncejn11 - Profil | Pá 20.4.2018 21:04:37

                            Surf >> mám natrenováno :-)

                              NSurf - Profil | Pá 20.4.2018 17:34:05

                              cejn11 >> Trénuješ každý den jednou nebo dvakrát?! :-)

                                NJunior2 - Profil | Pá 20.4.2018 17:22:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dobré to bylo dnes.🎣👌😎

                                  Nčičr - Profil | Pá 20.4.2018 7:21:09

                                  cejn11 >> do uterka ti dam vedet neco mi vtom faliruje

                                    NBeila - Profil | St 18.4.2018 8:13:31

                                    Louda >> Kurňa chlopi nechte ho, je to ještě mladé ogar.......

                                      NLouda - Profil | Út 17.4.2018 21:14:27

                                      Véna S. >> a v Krašovicích nebyl o nic lepší :-)

                                        NBeila - Profil | Út 17.4.2018 20:27:30

                                        Véna S. >> Ještě je mladý a neskušený, neumí přečíst vodu.......

                                          Červené karty: paliza 55