Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NVéna S. - Profil | Út 17.4.2018 14:24:10

Beila >> S tím Hrdlou v Branišově to bylo asi opravdu náhodné.
Co vím, tak na rychlé vodě v Plzni byl na úplně opačném konci. :-)))

    NJunior2 - Profil | Út 17.4.2018 14:02:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nějaká čudla se povedla.😎🐬

      Ncejn11 - Profil | Út 17.4.2018 11:12:33

      Beila >> Pleso

        NBeila - Profil | Út 17.4.2018 7:34:16

        cejn11 >> Jak to vypadá,bude to na plese nebo na řece.......

          Ncejn11 - Profil | Po 16.4.2018 11:20:14

          Jen připomínám že mám ještě několik volných míst na závody 28.4. v Kynšperku.Píši to pro ty,kteří mi budou v pátek večer volat že by přišli - to už nepůjde :-)

            Nkubele21 - Profil | Pá 13.4.2018 16:54:28

            Kanicka: No, tak pro vozíčkáře je to asi jediné dobře dostupné místo na celé přehradě :)

              NKanicka - Profil | Pá 13.4.2018 14:30:36

              kubele21 >> Ano, také na to místo chodíme hlavně z důvodů, jaké jsi psal. Jsem totiž vozíčkář, jenom zrovna včera chtěl být taťka, co nejblíže k autu, jinak by jsme šli určitě až tam. :))

                Nkubele21 - Profil | Pá 13.4.2018 7:33:11

                Kanicka: Já na tohle místo šel pouze z důvodu, že je prostorné a rovné - ráno dost pršelo, tak jsem bral deštník s bočnicemi, jinak chodím většinou chytat hned u příjezdu na tu špici, ale je pravda, že na toto místo začnu chodit častěji...je pěkně pohodlné :))

                  NKanicka - Profil | Čt 12.4.2018 21:29:23

                  kubele21 >> Jojo ten flek je tam nejlepší :))

                    Nkubele21 - Profil | Čt 12.4.2018 20:54:23

                    Kanicka: Byl jsem včera dopoledne o 20m dál než vy...spousta kaprů do 40cm a 2-3ks kolem 45cm a dokonce i tloušť mi na to skočil...

                      NTacud11 - Profil | Čt 12.4.2018 19:50:20

                      Beila >> Moc pěkná voda. Někdy zase přijedu!!

                        NKanicka - Profil | Čt 12.4.2018 19:40:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dneska na březovské přehradě, pár bojovných kapříků kolem 40cm jsme chytli. Nej ryby cejn 45cm a kapr 48cm ☺️☺️

                          NBeila - Profil | St 11.4.2018 7:19:39

                          Já ll >> Ten kapr když byl malý tak dostal pořádnou prdu, ten rybář musel být technik....

                            NJá ll - Profil | Po 9.4.2018 22:23:25

                            Jen tak pro zajímavost jaké ryby se nám prohánějí po Ohři. Upozorňuji tuto jsem neulovil možná příště.Já na tak velkou hubu nemám háčky :o))) -76 cm

                              NNemi86 - Profil | Po 9.4.2018 21:07:41

                              Já ll >> krásný ryby, dobře ty.

                                NJunior2 - Profil | Ne 8.4.2018 21:08:18

                                Já ll >> 👌👏

                                  NKanicka - Profil | Ne 8.4.2018 20:17:27

                                  Já ll >> Nádherná trofejní ryba!!! Gratuluji! :)) Žeby dobrý místo na Vabank? :D

                                    NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 20:07:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Někteří jste hádali 58 cm máte pravdu měl skutečně 58 cm :o))
                                    Neskutečná rybačka a pak že v Ohři nejsou ryby. :o))))

                                      NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 20:00:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Někteří jste hádali 56 cm máte pravdu, ale byl větší :o))

                                        Nkary.com - Profil | Ne 8.4.2018 19:58:14

                                        Já ll >> 52cm

                                          Červené karty: paliza 55