Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 19:57:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Někteří jste hádali 48 cm máte pravdu, ale byl větší :o))))

    NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 19:54:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hledám odborníky kteří odhadnou velikost tohoto pěkného tlouště :o))) Můžete i do SZ

      NBeila - Profil | Ne 8.4.2018 8:58:41

      Včera na Chranišovském jezeru dobré guláš závody, o přestávce se podával dobrý gulášek, rybky šli, srnda, pohoda, náhodně vyhrál Hrdlička z ML..........

        NJá ll - Profil | So 7.4.2018 22:06:34

        Junior2 >> Já si to myslel ,ale nebyl jsem si jistý.

          NJunior2 - Profil | So 7.4.2018 22:04:16

          Já ll >> U Venci ve Stanovicich na čochťáku.

            NJá ll - Profil | So 7.4.2018 21:59:58

            Junior2 >> Nekecej ... a kde ?

              NJunior2 - Profil | So 7.4.2018 21:56:15

              Ja byl dnes prohnat kudličky.👌😎🎣

                NJá ll - Profil | So 7.4.2018 21:47:17

                čičr >> Ahoj Karlíku, včera jsem se byl podívat na tvůj oblíbený revír u domečku na auta. A přidal jsem ti tam několik fotek z loňska. :o))

                  Nstrny25 - Profil | Pá 6.4.2018 14:15:08

                  Dnes malá Jesenice kapri na hod. Nejlepsi 57. Vsichni pekne kulaty pupky

                    Nvalchys - Profil | Čt 5.4.2018 21:22:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Díky vám. Vojtine mam forhont. Předplacenej už od vánoc. A Slavkovácí maj prej do Chranišova zákaz. -))

                      Nčičr - Profil | Čt 5.4.2018 17:43:23

                      valchys >> co tam budeš delat to už nemaš žadny maso v lednici

                        NBeila - Profil | Čt 5.4.2018 15:10:25

                        Tak už se to vaří a připravuje na Chranišovském jezeru, ale jsou tam i takový co už uplácejí ryby.........chajzel Pepíno co jim slibuje....

                          NBeila - Profil | Čt 5.4.2018 7:26:52

                          valchys >> Ty prďolo, sraz je v 6 hod. chytá se od 7 do 13 hod. Ale už nejezdi protože jedu Já...........

                            Nvalchys - Profil | St 4.4.2018 21:59:24

                            Čaute. Nevíte někdo od kolika jsou v sobotu závody u Pejška ? Dík.

                              Nčongr - Profil | St 4.4.2018 8:21:51

                              Kanicka >> Ahoj ,tak gratuluji oběma,Pořád tvrdím,(sež...o)!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!PS...Ať se daří!!

                                NKanicka - Profil | Út 3.4.2018 20:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dneska opět na koupaku, tentokrát s taťkou, chtěl si taky zachytat. Nějaké kapříky jsme pochytali, ale zase do 40 cm ani kukuřice nepomohla na větší rybu :))

                                  NBeila - Profil | Pá 30.3.2018 12:59:20

                                  Přeji......

                                    NKanicka - Profil | Čt 29.3.2018 21:54:38

                                    clovek1 >> Díky, tak snad budete brzo fit, ať můžeme zase vyrazit společně na ryby :)

                                      Nclovek1 - Profil | Čt 29.3.2018 19:07:27

                                      Kanicka >> Pěkně kluci, no nic si ještě poležím a snad po velikonocích

                                        NKanicka - Profil | Út 27.3.2018 22:30:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        V neděli jsme byli opět v Kynšperku a opět ani ťuk. Dneska trénink na vabank s bratránkem, každý určitě přes 10 ryb, kapříci do 40 cm :))

                                          Červené karty: paliza 55