Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nčongr - Profil | Po 26.3.2018 20:47:39

obi2 >> Ahoj Jeníku,aby ses nepřidal,už vidím Vojtu jak si říká,jen mu dej!!!!Přesto Petrův zdar a ta ryba patří vodě!!!!

    NJá ll - Profil | Po 26.3.2018 19:05:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Milhouse MacFly >> Jedna dnešní ... 66 cm

      NMilhouse MacFly - Profil | Po 26.3.2018 18:57:10

      Já ll >> Pán Parem :-)

        NBeila - Profil | Po 26.3.2018 17:58:39

        Já ll >> Já II. výborný Já I.

          NJá ll - Profil | Po 26.3.2018 17:53:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Beila >> Vojtine!! je to tady konečně si se dočkal :o))
          https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

            Nobi2 - Profil | Po 26.3.2018 11:03:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Abych upřesnil . Ne jenom na pekáč a též do udírny.

              Nčongr - Profil | Ne 25.3.2018 8:21:57

              Já ll >> Ahoj Petře.Tak to je nádhera pane mistr,gratuluji!PS....Petrův zdar a ryba patří vodě.Buď zdráv a ať se stále daří.(Já ještě nenahodil)!!!!

                Nobi2 - Profil | Ne 25.3.2018 7:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Já a Karlík jsme také pokořili hranici 70+.

                  NJá ll - Profil | So 24.3.2018 21:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  čičr >> Ahoj Karlíku já si to mohu dovolit já mám archiv rozsáhlý :o))

                    Nčičr - Profil | So 24.3.2018 21:19:09

                    Já ll >> prposim tě už to nevitahuj z archivu

                      NJá ll - Profil | So 24.3.2018 21:08:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bylo rušno - konečně letos pokořena hranice 70+

                        NJá ll - Profil | Čt 22.3.2018 20:00:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        obi2 >> Už nás prásknul - žalobníček
                        N čičr - ® Čt 22.3.2018 19:15:34
                        hraji >> čau to si neumiš představit jaky jsem udělal rozruch na karlovarskym mrku že jsem si dovolil zeptat nato krmeni čau čičr

                          Nčičr - Profil | Čt 22.3.2018 19:10:37

                          obi2 >> ty bud rad že tě nevyženu do autobusu tam jsi lepši jak rybař

                            Nčongr - Profil | Čt 22.3.2018 16:04:42

                            obi2 >> Ahoj Jeníku.Vy ve Varech se vyznáte!!!Buď zdráv!!!

                              Nčongr - Profil | Čt 22.3.2018 15:58:21

                              čičr >> Ahoj Karlíku.Nedej se,to víš tady je jich těch(kamarádů)!!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!PS......Tvoje výhra, je vrátí na zem!!!Budˇzdráv a ať se daří.

                                Nobi2 - Profil | Čt 22.3.2018 15:03:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Koukám že nám sem zavítal Hurvínek a Špejbl až z Domažlic . Ryba patří na pekáč .

                                  Nčičr - Profil | Čt 22.3.2018 10:03:33

                                  všichni aby jste se ne po...y snad jse mužu poptat vy take nejste čisty vyzvidate potaji mne to vu bec neva udělal jsem rozruch jako bych byl ben ladin čab prdi

                                    NBeila - Profil | Čt 22.3.2018 7:12:38

                                    Tak chlapi bacha Kájo jede na závody a to na Chranišovské jezero, má tam svůj flíček u jednoho sříbrnýho smrčku..........

                                      NJá ll - Profil | St 21.3.2018 21:16:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      čičr - ® Po 19.3.2018 18:12:02 - vlákno plavaná
                                      nazdar kamaradi poradi mi nekdo namichat krmeni na plavanou rybnik h.1.80 bila ryba kapr diky čičr

                                      Bacha Karel sbírá informace a zbrojí chce vám to nandat. Karle, když přijdeš odpoledne po závodě
                                      tak ti prozradím co jsem míchal a jak to šlo :o))

                                        Nčongr - Profil | St 21.3.2018 15:57:26

                                        obi2 >> Ahoj Jeníku.Přihlásíš se ,profíku?????Já už jsem Pavlovi volal,počítá se mnou!!!PS ...doufám ,že neodpadnu,jako loni.

                                          Červené karty: paliza 55