Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

čongr - Profil | St 21.3.2018 15:52:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj Karlíku.Tak jsem dneska připravil také nějaké krmení na ty závody a ještě nějaké doplňky k výbavě!!!!!PS.....vyfotil jsem nástěnku úlovků,aby nemysleli,že to neumíme!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

    obi2 - Profil | St 21.3.2018 14:54:36

    Bacha na Číčra sonduje krmení na Pleso .Chce vyhrát .

      rybakapr81 - Profil | So 17.3.2018 8:15:19

      Jouricek >> Ahoj Děkuju

        Jouricek - Profil | Pá 16.3.2018 22:53:55

        rybakapr81 >> od mostu až po jez jsem chodil v broďákách max po prsa

          sumecjarda - Profil | Čt 15.3.2018 13:43:16

          Pojed na vabank a nevymýšlej kraviny.

            rybakapr81 - Profil | St 14.3.2018 20:44:39

            Zdravím VARÁCI;-)Mám dotaz ohledně řeky u KV areny a to:je to tam hlubší nebo naopak mělký?Jen jestli má smysl tam v tuto roční dobu jít?Děkuji

              Kanicka - Profil | St 14.3.2018 14:52:27

              čongr >> Raději ať skáčou na háčky, alespoň z toho budu mít dobrý pocit při zdolávání :-D Ano, vypadá to množstvím, jak pro tygry, ale taky počítám, že to snad vyjde až do konce léta, ale kdo ví :-D

                čongr - Profil | St 14.3.2018 6:33:06

                Beila >> Ahoj,jen se připravuj,to bude nářez!!!!!Buď zdráv,parťáku!Trénuješ sám??

                  čongr - Profil | St 14.3.2018 6:28:03

                  Kanicka >> Ahoj,Tak to je příprava jak má být,ryby budou skákat na břeh !!!!(Dej pozor ať Tě nepokoušou)!!!!malá otázka,není to krmení pro( tygry)?????Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

                    Kanicka - Profil | Út 13.3.2018 19:22:43

                    Já ll >> Nepodcenil, tohle mi dneska přivezl kurýr, cca 16Kg balík. Ještě dalších pár věcí už mám koupených a schovaných, ty se mi nechtěli vytahovat na fotku :-D Jojo to počasí, má pršet a od víkendu zase slibují mrazy :-((( Pokud by byla jen zvýšená a kalná voda, měl bych typ na řeku do Chebu, plno hezkých a přístupných míst a hlavně to tam tolik neteče, jako jinde, když je zvedlá voda ;-))

                      Já ll - Profil | Út 13.3.2018 18:01:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kanicka >> Koukám, že jsi to nepodcenil tak to již můžu vyhlásit Karlovarský vabank vo pade. Vojta je již také nažhavený..:o)) Jen ta předpověď počasí :o((((
                      a voda zvýšená a kalná.

                        Kanicka - Profil | Út 13.3.2018 17:49:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Menší příprava na sezónu 😀😀

                          Beila - Profil | Út 13.3.2018 8:08:04

                          čongr >> Už se na Vás připravuji, Kaju porazím ten je slaboučký jako myší bříško..........jinak ryba patří na pekáč, ryba není kámoš.....

                            čongr - Profil | Po 12.3.2018 20:50:40

                            Kanicka >> Nedej se,Vojta je lišák,ten se vyzná!!!!PS.........znají ho i na Maledivách,když lovil žraloky!!!!Posílal mě také fotku z Norska.

                              Kanicka - Profil | Po 12.3.2018 17:45:58

                              Beila >> Nikde jsem to neslyšel, je to můj vlastní názor :-D

                                čongr - Profil | Po 12.3.2018 16:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Beila >> Tak ahoj Vojto.Myslel jsem si,že jsi se roznemohl,když už ani nepíšeš na Mrk,ale kdepak,jsi za pecí a pozoruješ!!!!!! (,tak pojedeš ,tak náhodou okolo rybářských závodů a vybereš první cenu),ale na Pleso jsme se s Karlíkem připravili,budeš to mít těžké!!!!PS....Buď zdráv,chlape i Tobě přeji Petrův zdar ,vím co s rybou uděláš.

                                  Beila - Profil | Po 12.3.2018 15:09:21

                                  Kanicka >> To si slyšel kde, že ryba patří vodě!! čongr jen balamutí mladé rybáře jinak je to masař 1. třídy.............

                                    Kanicka - Profil | Po 12.3.2018 14:08:40

                                    čongr >> Děkuji! :) Ano, ani sebelepší vercajk nepomohl, ryba vůbec nespolupracovala :D Samozřejmě, že ryba patří vodě!! :-D :))

                                      čongr - Profil | Po 12.3.2018 8:27:33

                                      Kanicka >> Ahoj Martine.Krásné foto i ten vercajk ale ty ryby ,nebo?????Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!

                                        čongr - Profil | Po 12.3.2018 8:21:01

                                        čičr >> Ahoj Karlíku.No, to Ti gratuluji,paráda, učňové okolo ani ťuk,no to víš trénink dělá své!!!!!!!(Vojtovi se už potí všechno)??????????.Díky za foto a ještě jednou Petrův zdar a ryba patří vodě!!

                                          Červené karty: paliza 55