Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Kanicka - Profil | Ne 11.3.2018 21:13:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dneska v Kynšperku na řece, nikdo ani ťuk, ale počasí bylo nádherné ☺️

    čičr - Profil | Ne 11.3.2018 19:40:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    čongr >> čau vlastikujak jsem slibyl zasilam foto byla to řežba ale par jsem si jich vzal ale jinak parada to viš je to ten trenink na vojtu musime ho pobyt

      Já ll - Profil | Ne 11.3.2018 17:55:12

      Junior2 >> Konečně jsem objevil Fishing tools dle mých představ.

        Junior2 - Profil | Ne 11.3.2018 17:44:31

        Já ll >> Co to chytáš za značku.😉😀

          Já ll - Profil | Ne 11.3.2018 17:38:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Chodí tady ještě někdo na ryby nebo se jen ukazují fota z LP 1810 :o))

            Já ll - Profil | Ne 11.3.2018 17:27:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nebo možnost č.2

              Já ll - Profil | Ne 11.3.2018 17:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pokusil jsem se najít něco co by Vás mohlo zajímat :o))

                Odinecek1 - Profil | Ne 11.3.2018 6:26:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Marian512 >> koukám že kapřík ze kfel taky tam rád jezdim můj největší od tamtud je 80cm 10.7 kg

                  kubele21 - Profil | Pá 9.3.2018 8:41:16

                  Tak jsem byl včera odpoledne na řece v Sokolově - vyzkoušeny 2 místa a pouze 1 neproměněný záběr....ještě že už se otepluje :)

                    čongr - Profil | St 7.3.2018 20:33:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    čičr >> Ahoj Karlíku.Jak jsem psal u nás led,kam dohlédneš,běs a hrůza!!!!Zatím se chodím na vercajk dívat!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!Drž se parťáku!!!Jsi rybář a ne bruslař,vydrž!!!!!!PS......Taky mě svědí ruce,ale to ty moji tenisté nepochopí,myslí si,že budu hrát celoročně,tohle je lepší,žádná honička!!!!

                      čičr - Profil | St 7.3.2018 19:27:59

                      čongr >> čau vlastku nic senedeje ale už mne to svrbi možna v neděli překvapko ale zatim ryba patři vodě čau

                        Kanicka - Profil | Út 6.3.2018 23:49:38

                        čongr >> Díky! Také doufám, snad se tam s někým dostanu, přihlášený zatím nejsem :) Petrův zdar a ryba patří vodě! :-D

                          čongr - Profil | Út 6.3.2018 20:49:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kanicka >> No konečně,jeden partyzán,krásné ryby,díky za reakci,doufám,že se sejdeme na Plese,už jsem se přihlásil,dáme řeč!!!!!PS.....Tak snad už brzy Petrův zdar!!!(chválím naviják)!

                            Kanicka - Profil | Út 6.3.2018 19:40:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            čongr >> málem jsme zamrzli, v těch mrazech se ne ryby chodit nedalo :D akorát teď v neděli jsme využili hodně mírných mrazů a vyrazili na dírky :)

                              čongr - Profil | Út 6.3.2018 18:13:12

                              Ahoj ve Varech a okolí.Neumrzli jste?žádné zprávy o pohybu známých i neznámých osob!!!!PS...u nás zatím led kolem dokola,bruslaři mají převahu.

                                Kanicka - Profil | Po 26.2.2018 22:50:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zase se na mě usmálo štěstí - Výhra v soutěži :))

                                  kubele21 - Profil | Čt 22.2.2018 22:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsem dnes mel konecne cas a po patnacti letech vyrazil na reku. Bez prekvapeni mi ryby vubec nesly, ukazala se pouze 1 rybka a ta potesila za vsechny ostatni... tloustik 54cm... cumel jsem na nej jako blbec :)

                                    Junior2 - Profil | Út 20.2.2018 20:39:52

                                    Já ll >> V pátek tam máme bejt okolo 2 tak te vyzvednu pred 1.

                                      Junior2 - Profil | Út 20.2.2018 20:27:18

                                      Já ll >> 😂Na chleba je,tak je to dobrý.😂

                                        Já ll - Profil | Út 20.2.2018 20:01:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Junior2 >> Aááá panáček je na tom hodně mizerně :o((( Co kšefty nejdou táta neplatí, nemáme na chleba -co myslíš ,že za ten krám dostaneš - nabízím krabičku se Jackstreamery.
                                        max. tak 3 kusy a to jedem použitý.:o))

                                          Červené karty: paliza 55