Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Junior2 - Profil | Út 20.2.2018 18:50:58

obi2 >> Nene.

    obi2 - Profil | Út 20.2.2018 18:15:05

    Junior2 >> Co jdeš do lepší .

      Junior2 - Profil | Út 20.2.2018 17:42:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Prodávám. Kdyby někdo měl zájem pište.😁 Je k tomu více věcí ne jenom to co je na fotu.

        Junior2 - Profil | Út 20.2.2018 17:38:41

        kubele21 >> Nemám.

          kubele21 - Profil | Út 20.2.2018 17:09:50

          Junior2: Nemáš formy i na 30g hlavy???

            kubele21 - Profil | Út 20.2.2018 17:09:28

            Jak tak koukám chlapcí, tak budu muset na tu řeku taky vyrazit!!! Máte tu skvělé úlovky na tohle období - gratulace!

              čičr - Profil | Po 19.2.2018 21:11:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Junior2 >> koukam že se bojiš a ne že hlidaš

                Junior2 - Profil | Po 19.2.2018 19:35:39

                Já ll >> Problém je v tom,že vyhlašujete,když hlídám.🤔A příprava musí být,musím být připraven na konec března.💪

                  Já ll - Profil | Po 19.2.2018 18:49:18

                  Louda >>

                    Louda - Profil | Po 19.2.2018 18:41:34

                    Já ll >> takový ostřílený rybář a nepoznám co je na červených háčcích ostrého ?
                    máčí je do chilli omáčky a tak jsou červené a ostré :-)

                      Já ll - Profil | Po 19.2.2018 18:29:14

                      Junior2 >> Blbneš s hlavičkama a ještě nejsi přihlášen na Karlovarský vabank
                      co je bojíš se ostudy :o))

                        Já ll - Profil | Po 19.2.2018 18:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnes jsem měl ve svém fotoateliéru plno. Předbíhaly a dokonce se tlačily po dvou. Hrozné :o)))
                        Některé nevydržely a šli se vyfotit jinam :o(((
                        Pozor již je vyhlášen :o)))
                        https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

                          Já ll - Profil | Po 19.2.2018 18:11:38

                          Junior2 >> Co to máš za blbý háčky. Ble.. červený nebudou se ryby bát :o)))
                          Čím si je brousil, že jsou ostřejší :o))

                            Junior2 - Profil | Po 19.2.2018 13:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Já ll >> Už sou ostřejší.😁

                              čičr - Profil | Po 19.2.2018 12:38:18

                              cejn11 >> přihlaška ČIČR

                                čičr - Profil | Po 19.2.2018 12:36:36

                                čongr >> čau vlastiku začina připrava na kynšperk

                                  Junior2 - Profil | Ne 18.2.2018 17:07:40

                                  Já ll >> 😁

                                    Já ll - Profil | Ne 18.2.2018 15:57:46

                                    Junior2 >> Máš je nějaké rozmazané - půjde na ně chytat?:o((

                                      Junior2 - Profil | Ne 18.2.2018 15:22:14

                                      Já ll >> Hned sem udělal 100ks 1/0 😁

                                        Káceč - Profil | Pá 16.2.2018 20:11:19

                                        Beila >> díky moc.

                                          Červené karty: paliza 55