Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nčičr - Profil | So 30.12.2017 13:59:51

čongr >> ahoj vlastiku pěkne foto byl jsem převčirem dostal jsem pěknyho tlouště 52 cm azitra to ještě vyskoušim no a hlavně do noveho roku hlavně zdravi čau

    NJunior2 - Profil | So 30.12.2017 11:48:41

    Tak letošní poslední vycházka. A jedna kudlicka se povedla.

      Nčongr - Profil | Pá 29.12.2017 16:09:03

      Ahoj ve Varech a okolí.Trochu jiné ryby,tréningový kemp s mládeží,abych měl z jara sílu na ty velké ryby!!!Hodně zdraví do Nového roku a rybářské úspěchy!PS....jestli přežiji!!

        Nclovek1 - Profil | Čt 28.12.2017 19:34:44

        rybakapr81 >> SZ

          Nrybakapr81 - Profil | Čt 28.12.2017 19:32:52

          clovek1 >> Do jakejch míst?No,přemejšlel sem i nad Kynšperkem,ale Cheb vyhrál.

            Nclovek1 - Profil | Čt 28.12.2017 19:29:12

            rybakapr81 >> Jdu taky :D sejdem se u vody

              Nrybakapr81 - Profil | Čt 28.12.2017 18:36:20

              Zítra jdu pod hrad do Chebu,přidá se někdo?Budu tam kolen 9té ráno.

                Nkubele21 - Profil | So 23.12.2017 16:00:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak dnes po 3 tydnech a do Jara naposledy... na poslednim miste se povedla tahle krasavice 59cm... plave dal :)
                Vsem preji stastne a vesele a mnoho krasnych nesezranych ulovku v pristim roce!

                  NBeila - Profil | So 23.12.2017 14:36:09

                  Dnes tradiční loučení na rybníku, u grilovali jsme buřtíky, svařáček, dobré vánoční pivko z Krušnohoru. Přejeme krásné vánoce a pohodu všem známým,,,,Fischstar club.....

                    Nčongr - Profil | Pá 22.12.2017 18:30:32

                    Ahoj ve Varech a okolí.Krásné svátky , hodně zdraví v Novém roce a především hojnost úlovků,přeje Vlasta.

                      Nčongr - Profil | Pá 22.12.2017 18:25:28

                      čičr >> Ahoj Karlíku.Tak jsi si splnil úkol,příští rok budou samé krásné ryby!!!Buď zdráv a ryba patří vodě!!!PS........ my potřebujeme jenom zdraví,ostatní už máme!!!!malý dárek na přívlač.

                        Nčičr - Profil | Pá 22.12.2017 9:14:09

                        čongr >> čau vlastiku tak jsem si byl včera chytit vanočni rybičku podařilo se 3 zabery 1 rybička

                          Nmiroslav - Profil | Čt 21.12.2017 20:44:50

                          Žluťásek takéééé

                            NBeila - Profil | Čt 21.12.2017 13:15:52

                            miroslav >> I Karel...................

                              Nmiroslav - Profil | St 20.12.2017 20:47:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Veselmesééééééééééé

                                Nclovek1 - Profil | St 20.12.2017 16:21:59

                                Beila >> Děkujeme 😉

                                  NBeila - Profil | St 20.12.2017 9:20:58

                                  Všem rybářům v Karlovarském i mimo přejeme......

                                    Nčičr - Profil | Út 19.12.2017 16:17:07

                                    Junior2 >> co to je za novyho ben ladina

                                      Nobi2 - Profil | Út 19.12.2017 7:12:44

                                      Beila >> Vypadá jak žabí muž , jen ty brejle asi moc netěsní .

                                        NJunior2 - Profil | Po 18.12.2017 8:40:10

                                        Beila >> 😂Diť to znáš není špatné počasí,ale špatně oblečenej rybář.😉

                                          Červené karty: paliza 55