Výroba MOLA - obrázky + fotečky

Zdravím kolegové,
pokud máte fotky mol (nejlépe i z výstavby + detail :-)
) pošlete, ať se můžem inspirovat. Jak pevné, tak plovoucí. Díky
Autor diskuse: Hindukush - Profil , 19.11.2008 všeobecné - domací dílna

NKurka - Profil | St 19.11.2008 13:44:59

Já jsem si myslel že se nesmí upravovat místo......

    NHindukush - Profil | St 19.11.2008 12:25:48

    baitruner2 >> Jj mám, občas jdu kolem řeky s vláčákem a jinak než z mola bych se k vodě nedostal :-)

      Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 12:20:24

      Hindukush >> Tak to se teda mas:-)))

        NHindukush - Profil | St 19.11.2008 12:17:21

        baitruner2 >> No přesně, mě tam zarazilo :ZE ZVLÁŠTNÍCH PLOVOUCÍCH ZAŘÍZENÍ VYUŽÍVANÝCH K PŘEPRAVĚ MATERIÁLU , pokud je pevné na tyčích i na sudech a nic nepřepravuje, tak by asi neměl být problém.
        Ano na Orlíku je lov ryb zakázán z pevných i plovoucích přístavišť a ze zařízení veřejné lodní dopravy.
        U mě na Kořensku to naštěstí neplatí :-)))

          Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 12:09:11

          Hindukush >> S obytnych lodi a ze zvlastnich plovoucich zarizeni vyuzivanych k preprave materialu.Takhle je to tam napsane,ale ja z mola radsi nechytam,protoze se pak s nikym nechci hadat:-))))Na Orliku se to pry nesmi no?Tak nevim:-)))

            Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 12:02:27

            Tady je jeste 2 varianta,ale to uz je trosku pracnejsi a je to z jine KUCHYNE:-)))

              Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 11:58:34

              A jeste jsem nasel detail uchyceni sudu jak to mam Ja:-))Jestli Ti to nak pomuze pri inspiraci:-))

                NHindukush - Profil | St 19.11.2008 11:57:46

                To baitruner2: Tak nevím, ale u nás z něj chytají a na črs jsem v legislativě nic nenašel :-))))) asi budu muset lépe číst :-) Nebo si myslel ten hausboat? :-)

                  Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 11:44:46

                  Takhle je na vode:-))

                    Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 11:39:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Je to i s lavkou na pantu 5.5m dlouha lavka a molo je 2.20-3.30m.
                    Pouzivam ho na zakotveni haosbotu a da se z nej i chytat,ale nechytam z nej,protoze se to nesmi:-))))))))

                      Nbaitruner2 - Profil | St 19.11.2008 11:32:12

                      Tady je Me molo pred dodanim na vodu:-))Staveno letos na jare.

                        NPetr Koch - Profil | St 19.11.2008 11:27:19

                        Nakonec to vypadalo nějak takhle, buď dlouhej žebřík na slezení ze svahu, nebo lodička a trubky zaříznout.

                          NPepaČadek - Profil | St 19.11.2008 11:23:47

                          Hindukush >> nee :-)

                            NHindukush - Profil | St 19.11.2008 11:23:03

                            To PepaČadek : Pěknej, ale toho si nevyráběl?:-)
                            Jinak sem s dalšími
                            To PetrKoch: díky

                              NPetr Koch - Profil | St 19.11.2008 11:22:20

                              kuman & JRT >> kuman >> no je to dávno a bylo to k hovnu, zde převoz na místo

                                NPetr Koch - Profil | St 19.11.2008 11:21:18

                                Takovejma objímkama to bylo chycený k zatlučeným trubkám do dna.

                                  Nkuman - Profil | St 19.11.2008 11:20:53

                                  Petr Koch >> to musela být docela prdel:))

                                    NPetr Koch - Profil | St 19.11.2008 11:20:20

                                    šlo o mlolo pod svah

                                      NPetr Koch - Profil | St 19.11.2008 11:18:35

                                      Tady jsme zrovna jedno nesmyslný dělali

                                        NPepaČadek - Profil | St 19.11.2008 11:17:48

                                        tady je jeden mol