- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun na zavážení
Hledám nafukovací člun pro kaprařinu na zavážení a vylovování??? Maximálně do 200cm na dýlku a menší všude v obchodech jsou děsně veliký nevíte někdo o menším???? KVALITNÍ CO NĚCO VYDRŽÍ !!!!!!!!!!!!
Autor diskuse: Kose - Profil , 15.11.2008 kaprařina - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
17x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
D.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:03:18
moje taktiky je vždy vyvést dvakrát deně.....někdy to položíš do vásky a tři dny je zbytečny....používám vymočené boili a na rybu pusobi jako by tam bylo třeba 50hodin.....
cerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 14:00:52
Kose >> já budu doufat, že 3 dny v kuse bez záběru nikdy nebudu... =)
Kose - Profil | Ne 16.11.2008 13:59:32
já mám taky kámoše co to furt převáží jak blázen to já to tam máchám i 3dny v kuse pak to převezu
Kose - Profil | Ne 16.11.2008 13:55:48
co takhle kamaráda co pádluje ten tě výjde levněji než 10klacků?
D.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 13:40:33
Kose.....taky jsem nachytal něco malo ve větru, a bylo to cca na 70m, protože dál se dostat nebylo možné
cerrtik, taky to hodně preferujem, prut na břehu, ale někdy jedeme stejnak dva na člunu, abychom byly těší. jeden to vyhodí a přesně nakrmí.....v jednom něž to přichystá je o 10m jinde....
cerrtik, taky to hodně preferujem, prut na břehu, ale někdy jedeme stejnak dva na člunu, abychom byly těší. jeden to vyhodí a přesně nakrmí.....v jednom něž to přichystá je o 10m jinde....
Kose - Profil | Ne 16.11.2008 13:36:34
já si taky myslím že jak funí tak to je jedno jestli takovej nebo makovej a jinak v obrovských vlnách jsem nachytal slušný ryby na nához u břehu nej 15kg 89cm a chytl jsem ho na d5 asi 50m od břehu na boilie
D.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 13:36:03
dafruit......přesně tak.....když máš vestu a převrátíš se tak udržíš prut, ale bez vesty ani nahodou
D.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 13:34:45
cerrtik......v některých případech bude držet malej člun lepe jak velká pramie.......a táhnout těžkej člun ze 400m je někdy pěkná dřina. Když je velký vítr, tak sám nezavezeš.....v takovem případě je lepší ve dvou
dafruit - Profil | Ne 16.11.2008 13:32:43
Zdarec jenom poznámečka k D5, když se rozpoutá pořádnej saigon. Jakože vím o čem mluvím, tak je úplně jedno jestli má nafukovák 2,0 nebo 2,6 protože vždycky je to hrozná mela, takže si kup dvojku no a když půjdeš na jezero tak hlavně pořádnou vestu pro sichr!!!
cerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 13:31:24
D.O.K. >> svůj zatím nemam, známej mi půjčuje fishuntera, toho největšího a má na něm udělanou pevnou podlahu...zavážel jsem s ním zatím jen u nás na 6ha rybníce...
Ale jinak u nás na chatě (v.n.Hracholusky) jsem zavážel s pramicí a když foukal vítr, tak jsem měl co dělat, abych položil nástrahu tam, kam chci...a neumím si představit, co by to udělalo s malým gumákem...
Ale jinak u nás na chatě (v.n.Hracholusky) jsem zavážel s pramicí a když foukal vítr, tak jsem měl co dělat, abych položil nástrahu tam, kam chci...a neumím si představit, co by to udělalo s malým gumákem...
Kose - Profil | Ne 16.11.2008 13:29:50
každej je jinej a používá něco jinýho....... a co berou kapříci na d5? jaký máte úspěchy? já přesedlal víc na šestku a na d5 už skoro nejezdím...
D.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 13:25:29
Kose....asi máš tak trochu pravdu, pokad nefouká dá se jet na všem a pokad jsou velke vlny tak mužes mít člun jak krava a je ti to stejnak prd platny. Ja mam toho SeaHawk2, je to menší Mariner......zatím bez problému, přez zimu ho mám nafouklej, takže se mu snad nic nestane.... Používám ho na D5 take a na noc ho často ani nesfukuji....jsem zhuru :-D....a jinak ho mam takřka porad na vodě pokad nespím, to ho mam jen vyhozenej na betonech
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Lov z nafukovacího člunu1187
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
Zkušenosti se čluny Kolibri728
Shimano Power Aero 100001660
Kaprařský top vercajk3167
Mikbaits - pikantní švestka534
Odpadávací kámen při vyvážce283
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
Nakupoval někdo v Anglii1186
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:22Labe fishing store 19
8:13Krátkodobá kaprařina x 9913
8:02Ohře, úlovky, nástraha 1054
6:04Kyjský rybník, Džbán 50905
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeFanclub značky Shimano 16387
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












