Člun na zavážení

Hledám nafukovací člun pro kaprařinu na zavážení a vylovování??? Maximálně do 200cm na dýlku a menší všude v obchodech jsou děsně veliký nevíte někdo o menším???? KVALITNÍ CO NĚCO VYDRŽÍ !!!!!!!!!!!!
Autor diskuse: Kose - Profil , 15.11.2008 kaprařina - ostatní

NKose - Profil | Ne 16.11.2008 13:20:06

na vození věcí to nepotřebuju autem si je vyhážu na místě jak na d5 tak i na d6 a menší potřebuju že se rychle nafoukne a naopak.......

    NPvl - Profil | Ne 16.11.2008 13:13:51

    cerrtik >> ne - jen na krmení

      Ncerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 13:11:39

      Pvl >> no, ale jen na vyvážku, ne??

        Ncerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 13:11:14

        Kose >> když už člun, tak abych na něm mohl převážet věci, abych z něco mohl zdolávat a aby mě nesmetla první větší vlna...a na to je 200cm dlouhý člun moc malý...toť můj názor...

          NKose - Profil | Ne 16.11.2008 13:10:41

          pvl od jaké firmy máš člun?

            NPvl - Profil | Ne 16.11.2008 13:04:13

            cerrtik >> cerrtik >> mám taky 200

              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 16.11.2008 12:41:35

              Kose >> Asi máš pravdu 200cm je ideální člun na zavážení a jěště k tomu na D5..o)§

                NKose - Profil | Ne 16.11.2008 12:39:34

                a taky je to podstatně rychlejší menší almara na vodě...

                  NKose - Profil | Ne 16.11.2008 12:35:37

                  kam jezdíte že se vám zdá málo 200cm? jasně že nebudu na vodě trávit dovolenou ale jen na zavážení to bohatě stačí...........

                    Ncerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 12:25:07

                    Pvl >> přečetl, ale 200cm se mi zdá děsně málo!!

                      NPvl - Profil | Ne 16.11.2008 12:18:30

                      cerrtik >> Přečetl jsi si, co píše Kose ?

                        Ncerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 12:17:13

                        Kose >> čím větší, tím lepší!! malý jsou na 2 věci...
                        pod 260cm na délku bych nešel..!!

                          NKose - Profil | Ne 16.11.2008 10:37:32

                          od jaké firmy to je sazane? nebo kde mají prodejnu?

                            NSazan 2 - Profil | Ne 16.11.2008 9:45:17

                            Kose >> udělaj tě člun jaký chceš.

                              NSazan 2 - Profil | Ne 16.11.2008 9:37:52

                              Kose >> Zavolej na 777 023 346,a můžeš udělat na objednávku člun jaký chceš.Mám od nich člun už 5 let, a super !!!

                                NBigcarp - Profil | Ne 16.11.2008 9:28:34

                                myslim ze je to novinka pro rok 2009 od Skipra, ale nejsem si jist

                                  NKose - Profil | Ne 16.11.2008 9:27:53

                                  to je taky albastar ten maskáč??

                                    NKose - Profil | Ne 16.11.2008 9:25:50

                                    a dělají ho i v menším?

                                      NSazan 2 - Profil | Ne 16.11.2008 9:25:21

                                      mscarp >> Rompo >> Ahoj. Barva na člun neexistuje.Kup si rovnou ten to!!