Člun na zavážení

Hledám nafukovací člun pro kaprařinu na zavážení a vylovování??? Maximálně do 200cm na dýlku a menší všude v obchodech jsou děsně veliký nevíte někdo o menším???? KVALITNÍ CO NĚCO VYDRŽÍ !!!!!!!!!!!!
Autor diskuse: Kose - Profil , 15.11.2008 kaprařina - ostatní

NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:29:00

Diky mrknu se

    NFery - Profil | Ne 16.11.2008 18:28:54

    ..osobně bych do menšího člunu,než 300cm nešel..při kaprařině je rozhodně malej člun velkou nevýhodou,ať už se jedná o převoz věcí na nepřístupná místa autem,kde ti bude 200cm člun k ničemu a nebo třeba při zdolávání ve dvou lidech,kde jeden druhýho nejspíš schodíte do vody:-)..jinak tě určitě nechci přemlouvat..vidím,že jsi rozhodnutej

      NGandhi - Profil | Ne 16.11.2008 18:26:06

        NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:25:36

        Kvalita a velikost je pro me rozhodujici!

          NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:20:52

          Cena nerozhoduje!

            NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:17:20

            Pouzival jsem 3roky marinera ten ma 320cm asi a je zbytecne velkej a k vode ho tahnou aspon dva...nejsem vyjuchanej pubertak pisu ze zkusenosti...mozna jsem tam mel dat nahoru jeste otazku aby jste mi dali tipy na netu nebo prodejce...ale rozhodne dneska uz jsem par velmi peknejch clunu tady videl jak adventure, zodiac, albastar, skipper a ted yamaha ta se da kde sehnat na netu? Vsem moc diky za info a 220cm je mayximum

              NUnca - Profil | Ne 16.11.2008 18:12:28

              Aby Kose věděl o čem je řeč.

                NUnca - Profil | Ne 16.11.2008 18:09:34

                Fery : To jo. YAM stojí 30+, ale Kose psal "kvalitní co něco vydrží". O ceně nic neříkal.

                  NFery - Profil | Ne 16.11.2008 18:03:05

                  Unca >> zapoměl jsi dodat,připrav si tak 35 000,-:-))..ale máš pravdu,že čluny YAMAHA budou určitě kvalitní.

                    NUnca - Profil | Ne 16.11.2008 17:36:26

                    Kose : Pokud chceš člun na vyvážení a zdolávání, tak podle mě je 200cm hodně málo. Osobně bych ti doporučil délku tak 3 metry a pevnou podlahu ( ne laťkovou ). Dvojmetrovka je hodně krátká. To je tak pro jednoho a už tam nic nedáš. Ber to tak, že když podebereš větší rybu tak potřebuješ nějakej manipulační prostor. Taky tam budeš asi vozit podběrák, podložku, sonar tad. To taky zabere místo. Pokud chceš kvalitní člun, tak ti doporučuju YAM 300S. Lepší sem zatím neviděl.

                      NSazan 2 - Profil | Ne 16.11.2008 14:36:22

                      Kose >> Ten člun mám od Skipperu. A je super!

                        ND.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:35:18

                        jeden flek....je to pro mě velká neznáma......ale vždy jsem měl štěstí a vítr se otočil, ale nychytal jsem i v opačném větru

                          NKose - Profil | Ne 16.11.2008 14:24:08

                          jezdíš na jeden flek na d5 nebo podle větru?

                            ND.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:20:29

                            přidej kapku černýho pepře......zatím sem nechytl na D5 kapra pod 60cm a ty kolem 60cm byly jen dva, vim že nemam moc nachytano ale zatim takhle na tom jsem

                              NKose - Profil | Ne 16.11.2008 14:19:09

                              já nepoužívám dipy to přitahuje menší kapříky

                                ND.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:16:51

                                kose.....než postavíš stojan a dáš vše trochu do chodu aby bylo možno vyvést máž boili cca hodinu ve vodě....a pak už si to připravuješ.....a nebo použij prvně dyp a pak až vodu

                                  ND.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:15:38

                                  jasny....ale prvně ozkoušej rozpusnost jednotlivých boilísu.....a používej na tyto věci tvrdy koule....a raděli o velikostech 24mm+

                                    NKose - Profil | Ne 16.11.2008 14:15:33

                                    to táhneš vodu z d5 třeba do brna abys vyluhoval?

                                      Ncerrtik - Profil | Ne 16.11.2008 14:13:09

                                      D.O.K. >> vyzkouším to a uvidím, jaké budou výsledky... =)

                                        ND.O.K. - Profil | Ne 16.11.2008 14:10:23

                                        cerrtik......abych pravdu řekl každe boili je jine a na každy ryba reaguje jinak. Ale když použiješ vymočené můžeš chytat hned. Některé se dá vymáčet třeba dva dna, ale jine tak dvě hodiny.....vždy používej vodu ve ktere chytaš a nechystej si toho moc, vždy jen na dve krmeni a na dva vyvozy......kdyžtak se ptej