Hľadám stroj na výrobu boilies

Neviete náhodou niekto o výrobcovi stroju na výrobu boilies? Najlepšie poháňaný motorom, hlavne vytláčanie "klobás", prípadne niečo na miešanie cesta. Budem vďačný za každú radu. Môžte aj na e-mail tlaciaren@pgs.sk
Stano
Autor diskuse: stanley123 - Profil , 31.10.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

petr12 - Profil | So 21.2.2009 10:01:27

SuperShad >> profibaits >> ane? takový množství..buď s tím kšeftuje nebo má boiloprase...

    profibaits - Profil | So 21.2.2009 9:54:17

    petr12 >> Dobrej vyjev :-D

      profibaits - Profil | So 21.2.2009 9:54:15

      petr12 >> Dobrej vyjev :-D

        všeta - Profil | So 21.2.2009 6:47:58

        petr12 >> přišels z piva nebo co

          petr12 - Profil | Pá 20.2.2009 22:04:19

          všeta >> týýýýn jo!!!

            všeta - Profil | Pá 20.2.2009 16:27:41

            SuperShad >> profibaits >> díky za radu uvidím co přiveze ještě nedorazil z fachy

              profibaits - Profil | Pá 20.2.2009 10:14:21

              všeta: Urcite bude stacit nejaky jednofazovy do 0,37kw

                všeta - Profil | Čt 19.2.2009 16:32:44

                SuperShad >> profibaits >> díky za názor brácha už mi to taky říkal zitra doveze nějaký motor z práce tak uvidím už budu mít hotové i válce tak začnem skládat

                  profibaits - Profil | Čt 19.2.2009 11:32:53

                  všeta >> S tou vrtackou moc nevim :-( aby se ti po chvilce nezacala prehrejvat....

                    všeta - Profil | Čt 19.2.2009 6:26:57

                    tak jsem se dozveděl že stačí i vrtačka tak uvidím jak to pojede

                      všeta - Profil | St 18.2.2009 19:36:31

                      ještě bych chtěl dotat že potřebuju na 220 nemám v baráku 380 dík

                        všeta - Profil | St 18.2.2009 19:34:10

                        chlapi jestli má někdo udělanou mašinku poradte jaký motorek do ní díky za rady

                          profibaits - Profil | St 18.2.2009 11:12:43

                          sidneyv >> no tak to je jasny...

                            sidneyv - Profil | St 18.2.2009 10:03:23

                            SuperShad >> profibaits >> to mi je jasné...nepochybujem že je to skvelý pomocník...žiaľ v ťažkej dobe mi na to bubáky nezvyšujú....:((

                              profibaits - Profil | St 18.2.2009 10:01:49

                              sidneyv >> To mas pravdu, ale za kvalitu se plati..

                                sidneyv - Profil | St 18.2.2009 9:38:07

                                ja urobím za sezónu tak do 100kg, ale veru bodol by aj mne na to nejaký stroj, lenže je to drahé:(

                                  profibaits - Profil | St 18.2.2009 8:48:35

                                  pata >> no tak v horsim pripade se mrkni na netu, jestli kolem sebe nemas nejakou zamecnickou firmu, budes to mit asi o neco drazsi, ale taky to zmaknou. Neboooo myslim ze tady byl bojlisak, ten tyhle valce delal, tak zkus kontaktovat jeho.

                                    pata - Profil | St 18.2.2009 8:46:49

                                    tak to mam blbý neznám nikoho co vlastní soustruch