- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hľadám stroj na výrobu boilies
Neviete náhodou niekto o výrobcovi stroju na výrobu boilies? Najlepšie poháňaný motorom, hlavne vytláčanie "klobás", prípadne niečo na miešanie cesta. Budem vďačný za každú radu. Môžte aj na e-mail tlaciaren@pgs.sk
Stano
Stano
Autor diskuse: stanley123 - Profil , 31.10.2008 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
70x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 13.2.2010 19:04:48
Na výrobu hadů tahle plnička na klobásy opravdu není.Mám ji doma a vím o čem mluvím. Má malou kličku a strašně se člověk nadře,když těsto vytláčí.Přísavka ten velký tlak vynaložený na kličku taky neudrží a uvnitř válce ten tlačící talíř nevytěsňuje celou plochu ve válci,tak dochází k tomu,že se těsto tlačí za talíř. Na plnění klobás je to dobrý,ale na výrobu hadů ani náhodou.
NTomajo - Profil | So 13.2.2010 17:53:32
kopr69 >> proč je sem pletu???? Protože na výrobu boilie hadů se to vážně nehodí :-)))
Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 17:49:51
Tomajo >> jen když použiješ válec a přední čelo s trubkama a zbytek doděláš podle toho jak je to dole s heverem tak ušetříš práci na válvci pistu a podobnejch věcech a pak to funguje
Otázka je cena celýho tohohle kompetu taky jsme ho videl prodavat i za 800,- a to je skoro moc ?
Na klobásy a jitrnice super ale tuhý těsto to neutlačí ani za vysdatného mazání závitu
Ten šroub je snad taky z nějaký slitiny a navrchu pokovejen a jde jen do matky o je vylitá v zadním čele v tom hliníku
Možná kdyby tam byly mosazná nebo bronzpvá matka v tom víku a ložisko na konci u pístu že by se to potom taky chovalo jinak a o něco delší klika.
Ta přísavka na stul i když se namčí nebo atře olejem to stejně neudrží je to jen na tak řidký věci jako třeba na h******ono.
Otázka je cena celýho tohohle kompetu taky jsme ho videl prodavat i za 800,- a to je skoro moc ?
Na klobásy a jitrnice super ale tuhý těsto to neutlačí ani za vysdatného mazání závitu
Ten šroub je snad taky z nějaký slitiny a navrchu pokovejen a jde jen do matky o je vylitá v zadním čele v tom hliníku
Možná kdyby tam byly mosazná nebo bronzpvá matka v tom víku a ložisko na konci u pístu že by se to potom taky chovalo jinak a o něco delší klika.
Ta přísavka na stul i když se namčí nebo atře olejem to stejně neudrží je to jen na tak řidký věci jako třeba na h******ono.
Nkopr69 - Profil | So 13.2.2010 17:49:26
Tomajo >> Nevim proc sem pletes klobasy ale to je jedno.Uz jsi ten strojek mel?Odkud a za kolik?
NTomajo - Profil | So 13.2.2010 17:47:07
kopr69 >> napsal jsem jakou má asi tak cenu na použítí při výrobě boilie, větší nemá, protože nevydrží. Pokud to budu brát jako origo plnění klobás(tím páden to sem nepatří), tak má možná o stovku větší + nějaké drobné za cestu z Polska
NTomajo - Profil | So 13.2.2010 17:41:29
kopr69 >> já vím že ne ale, chtěl jsem ostatní upozornit, jako cenu asi tak má ten výrobek :-)
Nkopr69 - Profil | So 13.2.2010 17:39:09
Tomajo >> Vzdyt ti tenhle vyrobek nenutim.Bud koupis za mou cenu nebo nekoupis.
NMartin... - Profil | So 13.2.2010 17:36:43
kopr69 >> pěkný ale na boilies to není stavěný....přísavka to neudrží ani náhodou, nadřeš se jak kůň a materiál je hliník plus ty víka z nějaké hliníkové slitiny. Předevčírem víko z druhé strany u ručky nevydrželo a ruplo...nikdy víc....sice cena v Polsku okolo 300Kč nestojí k zahození ale už nee
NTomajo - Profil | So 13.2.2010 17:35:45
kopr69 >> to sice není ale dát více za věc, která vydrží jen pár kilo boilie těsta se mi zdá zbytečné :-)))
Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 11:10:38
Sampus >> kde je inzerát nechce se mi hledati díky ua odkaz
NHighway to the Hell - Profil | So 13.2.2010 10:48:54
Lidi nebuďte líní a projeďte si diskusi, je tam popsáno snad naprosto vše.
Tak co kutilové, už jste dodělali mašinky na novou sezónu ? Jestli ano, tak nahoďte nějaká fota, ať je se na co mrknout :-)
Tak co kutilové, už jste dodělali mašinky na novou sezónu ? Jestli ano, tak nahoďte nějaká fota, ať je se na co mrknout :-)
NSampus - Profil | So 13.2.2010 8:44:08
stanley123 >> Mam na mrku inzerat tak si to pozri a ak mas zaujem tak sa ozvi.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLov z nafukovacího člunu1187
NJak na odlévání olova?856
NZlatá kaprařská malina1332
NDomácí swinger - výroba624
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NRybarsky vozik233
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













