- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 14:37:20
Naprosto vážně: nevěřím jim.
Bez dalšího rozboru.Na Mušov chodí nesrovnatelně víc lidí,to jasné na první pohled.Každému,kdo zná oba revíry.
A jestliže se dnes bere jen jeden kapr,je to další zkreslení statistiky,a sice proto,že na Dalasu málokdy a málokdo chytne dva kapry za doch.Kdežto na Mušově bez problémů i 30 za den.
prostě ,nevím jak to dělají,ale ty statistiky nevypovídají o čem by měly.
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 14:34:31
Nestačí svědci? Jací svědci? o žádných právě nevím.Jmenuj nějaké. Já rád uvěřím pokud o tom někde uvidím nějakou zmínku. Jistě o tom tehdy musely psát všechny noviny.
Nkakr - Profil | Po 20.10.2008 14:26:02
Naprosto vážně, než jsem se na sumarizaci podíval, tak jsem nevěděl, že se na Dalasu loví víc kaprů. Bylo to pro mně překvapení,stejně jako pro Tebe. A konec statistik.
NRicci - Profil | Po 20.10.2008 14:17:59
Nkakr - Profil | Po 20.10.2008 14:15:47
s ostroretkami máš pravdu, s podoustvemi ne, jsou max. do 35cm. Ale kde je candát jako škodná??
Asi jen v Tvé fantazii.
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 14:14:29
Jak je to s těmi statistikami?
To je vážně těžká otázka, a zpochybňovat je by byla hloupost.Za zamyšlení stojí , co dokazují-nebo spíš co říkají..Vzhledem k tomu, že znám realitu na Dyji 5 a 7 a na Jihlavě 7-8, prostě mi to nějak nesedí.Mušov(zkráceně) hlava na hlavě, těžko chytit flek, zatímco dalas kilometry břehů, kde se nedá ani stát, natož sedět...četnost záběrů tam a tady....sám musíš cítit, že to je divné.
A taky statistiky vypovídají o odnesených rybách a o počtu docházek...těžko říct.Fakt mi to nejde na rozum.
Nboyscout - Profil | Po 20.10.2008 14:10:00
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 14:09:04
Až jednou do toho šenku přijdeš,třeba se ti rozsvítí a začneš vnímat i něco jiného,než ti tvuj výbor naservíruje.
Ke těm štikám řeknu jenom jedno: úhyn tam byl a je na to dost svědků,ale jestli tomu nechceš věřit,nevěř.
Blbce ze sebe nedělám,to je jen tvoje zbožné přání...někdo si to možná myslí,ale ten kdo není bigotně imezený,tak zauvažuje,jestli na tom šprochu není pravdy trochu.
Potvrdilo se jnom to,že se našel další svědek,který o tom ví. Ať chcete klucíí nebo ne.
Ti tvoji svědci,ti řekli ,že k ničemu nedošlo,žádný uhyn nebyl, nebo že oni o ničem neví? to je velmi duležité.Podstatný rozdíl...
Jestli cítíš ten rozdil...
Jestli mám přistoupit na hru,že mám něco dolokládat-sice nevím jak a čím,když ti svědci nestaqčí,ale potom dolož ty,jak je ta voda překaprovaná a hladová.
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 14:05:04
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 14:01:30
na hloup otázky hloupé odpovědi:
ano,věřím.věřm tomu abych měl od tebe pokoj.
Nkakr - Profil | Po 20.10.2008 13:55:06
To prohlášení máš ze stejného zdroje, kde se candát na Svitavě považuje za škodnou?
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 13:52:33
takže štiky- posledně jsi tu ze sebe udělal blbce týdne, tím jak jsi nám vylíčil příšernou scenérii plné hladiny mrtvých štik a plnou kafilérku nákladních aut a posléze jsi přiznal, že se to možná vůbec nestalo. Teď tu píšeš zase něco o plných zátokách a o tom že se něco potvrdilo.
Co se prosímtě potvrdilo? Asi jsem něco přehlédl. Ptal jsem se několika lidí, i starších, ale nikdo si na uvedený úhyn nepamatuje. Názoru kolegy, který se tu k tomu vyjádřil posledně jsem si vědom, ale ani on tu nepředložil nic co by úhyn potvrzovalo, ale jsem rád, že se k tomu vyjádřil někdo další. Netvrdím, že ten úhyn nebyl, ale když s tím chceš argumentovat, tak to nějak dolož místo popisování plných zátok mrtvých štik, když ani jistě nevíš, že k tomu došlo. A ještě fňukej, že ti něco podsouvám.
Sobb> Nenech se:-)
Nboyscout - Profil | Po 20.10.2008 13:47:08
Nkakr - Profil | Po 20.10.2008 13:41:39
Už věříš, že se na Dalasu loni ulovilo více kaprů jak na Mušově?
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 13:39:30
jsi mimo mísu,prvně se zorientuj a pak až zační napadat a přicmrndávat
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 13:23:15
Ricky > Pokud chceš seriózně , tak to nemohu sloužit, protože ty za seriózní nepovžuješ vůbec nic kromě výlevů od koněšínského výčepu. Jinak výsledky by se měly v nejbližší době objevit na stránkách MO Třebíč, je tam založena speciální sekce pro tohle téma.
NSobb - Profil | Po 20.10.2008 12:51:45
Kde to žije - kaprařina
15:42NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1638
15:09NFanclub značky Shimano 16403
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













