- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 11:49:17
prosím,tě mohl bys mluvit k věci a neblábolit tu o Cimmrmanovi,a říct mi ,kde se dá seriozně zjistit, jak probíhaly ty závody?JSi RS, některý závodníky znáš, tak se pochlub.Sděl nám,jak to probíhalo...kolik metráků či aspon kilogramů ti závodníci chytili,na té překaprované a hladové vodě...
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 11:47:11
O nějkaím lhaní nemuže být ani řeči.Spíš mi řekni,oproč mně tak zle napadáš a podsouváš mi nějaké lži?
přiznal jsem,že jsem u toho vyvážení uhynulých štik nebyl, to je pravda ...já říkám,.že to co jsem tu psal, bylo z doslechu.A ted se jen potvrdilo.Ale je opravdu zbytečné se o tom stále dokola bavit.
Co bylo ,to bylo.
90 kaprů s vodnatelkou a střevy venku : zase,kdo to chce zpochybňovat,at doploží,že cyhtil 90 kapříků a všichni byli zdraví jako řípa.Já mám svědka.Vaše key,že to není prvada,jsou jen a jen kecy a vaše víra,která se o nic neopírá.
Co se týká počtu 90 kaprů,k tomu uvádím pouze toto:samotném se mi to zdá přehnané,ale vzhledem k tomu,že je to statný duchodce,který nědělá prakticky nic jin¨ého než tam sedí na lodce a chytá-dá se tïomu i věřit:vit 15 kaprů za 3 hodiny:))
Kochu: o tom,kdo je mimo,by se tu dalo polemizovat.Mluv k věci,argumnetuj aneplácej nesmysly.
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 11:44:21
NPetr Koch - Profil | Po 20.10.2008 11:25:16
Ntomm - Profil | Po 20.10.2008 10:56:53
Vždyť jsi přiznal, že vůbec nevíš jistě jestli k té otravě vůbec došlo. Proč zase lžeš?
Do toho 90 kaprů s vodnatelkou a střevy venku. Jeden člověk tam z jara chytnul 90 kaprů a ty vyvracíš to, že je ta voda překapřená? :-)))
NSobb - Profil | Po 20.10.2008 10:56:19
NRicci - Profil | Po 20.10.2008 10:56:15
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 10:54:59
aha,tak je fakt skvělý argument do diskuze!!!!Někde něco někdo napsal...nikdo u toho,nikdo to neviděl.Ale má to být věrohodný příspěvek.Tak jo.
NRicci - Profil | Po 20.10.2008 10:53:59
P.S. manželku nemám..
NSobb - Profil | Po 20.10.2008 10:52:48
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 10:52:17
a co se týká,těch uhynulých štik po štičím moru,potvrdil mi to další člověk-shodou okolností taky plotňák jako ty.Zátoky byly plné mrtvých štik.Ale ty tomu neuvěříš.Ani lidi co šli na smrt,do poslední chvíle nevěřili.Ty si asi jeden takový.
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 10:50:09
prosím tě,mluv k věci.Bláboly si nech pro manželku domů.
NSobb - Profil | Po 20.10.2008 10:49:15
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 10:47:25
když jsi tak chytrý,porad mi prosím,jak zadat do vyhledávače tyto udaje,abych ten příspěvek rychle alehce našel???
NRicci - Profil | Po 20.10.2008 10:46:55
NSobb - Profil | Po 20.10.2008 10:44:00
NRicky - Profil | Po 20.10.2008 10:38:28
zdravím, při pondělku.Na závodech jsem nebyl, nevím, jak si kluci zachytali, tak bych se to rád dozvěděl...
Dají se někde zjistit výsledky?Nezajímá mně kdo vyhrál,ale co se chytilo....
Mrkos:
nepochopil jsem tvoji poznámku ( kromě toho, že neumím chytat ryby, jsem totiž i blbý) , kde jsi chytil ty kapříky a toho jelce...? Snad ne na Dalasu? No apokud sis vyrazil na násaďáky, kterých je teď v každém revíruplno po podzimních výlovech a vysazování ) tak jsi teda borec.:)))
To já Oslavě 4 - celkme 17 kaprů .....a taky se tím nechlubím...jen ten Dalas ne a ne!
Včera dva hrčáky-bohužel v obou případech jsem ho pozbyl.
JO a ty nemocní kapř - -v pátek jsem si to znovu ověřil: na jaře BYLA vysazena násada s vodnatelkou, kamarád těch nemocných kaprů chytil okolo 90 ale jistě tu nemoc nepozná,tedy určitě neexistuje...některým snad vylézala i střeva z boku...)))
JO a ještě bych se chtěl zpeptat,který zákon ukládá organizaci vše co vysadí nechat prohlédnout veterinářem, kde je to ve stanovách či jinde napsáno....
Kde to žije - kaprařina
19:16NKyjský rybník, Džbán 50915
19:10NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1639
19:05NTrofeje - lín obecný 1
18:29NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5353
16:55NDalešice ?? 8165
15:09NFanclub značky Shimano 16403
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











