- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRicky - Profil | Út 14.10.2008 10:12:03
22 chlapů, co se účastní 4. kola závodů vypovídá o tom,že ti lidi by asi už něco měli umět, že když dva z nich "vyhoří" při tréninku na vodě,kde mají o pár dnů později závodit,asi to vypovídá o něčem nezdravém v té vodě,minimálně o tom,že tam ta ryba není v množství a druhové populaci .jak se nám tu snažíš namluvit...tak je to.
Pokud by to nevypovídalo o tomže tam "cílová ryba" není a pokud ano,sedí někde u dna a nežere (ačkoli je to HLADOVÁ VODA :)))) ,pak už by to znamenalo jedině to,že ti kluci to neumí(což je ale taky možné)
Reagovat na slůvko "profesionál" či "poloprofesionál " nebudu,to je pod moji uroveň a ty moc dobře víš jak jsem to myslel.
Co se z toho snažím vydedukovat? Potvrzení nebo důkaz mojí teorie o tom, že přehrada je NA TOM HODNĚ ŠPATNĚ ,že je tam minimum bílé ryby a sem tam kapr, sem tam štíhle,sem tam okoun....OPROTI PŘEDCHOZÍM LETŮM (1989-2000) Nic víc nic méně,to snad stačí,ne???
Že jsou úseky, kde není ryba, je víc než jisté,a potvrdí ti to i ti kluci co tam závodí A MAJÍ TU VODU PROJETOU S ECHOLOTEM ...Že já ji nedokážu chytit - no bude to asi rukama,připouštím...ale závodníci?
Řekl bych že ryby neumím chytat a nebere mi to nejen od Tanexu po hráz v Kramolíně, ale až do západního německa....:)))
Existující anonymí lidé, kteří mi u vody tvrdí, že nic dva měsíce nic nechytli jsou významným statistickým argumentem, at chceš nebo ne.Nepodceňuj lidi....nedělej z lidí hlupáky.
Jaké mi dlužíš vysětlení?
1.Co je podle tebe "hladová voda", jaké má charakteristiky a jak se to konkrétně projevuje v podmínkách dalasu.To bude do začátku stačit...
2.Kde se ten přebytek malého kapra nejvíc projevuje,
Nic vysvětlovat nemusíš, zde je jistě dost rybářů,kteří nejednou odešli z dalešic těžce zklamaní..a jsou zde jistě i tací,kteří byli parkrát příjemně překvapeni(včetně mně,samozřejmě).Pokud jim nestačí čumět do lesa a pocit,že jsou na zdravém vzduchu.
A pochop jednu věc,že ne každý má čas v pracovní době seět u compu a vyvracet jasná fakta.
A sousta dobrých rybářů VŮBEC INTERNET NEMÁ.
Ntomm - Profil | Út 14.10.2008 8:09:58
Spíš bych řekl, že jsou úseky, kde ne, že není ryba, ale kde ty ji nedokážeš chytit a asi to bude úsek od Vladislavi ke hrázi že? :-)
Neexistující anonymí lidé, kteří ti u vody tvrdí, že nic nechytli (ačkoliv statistiky mluví jinak) nejsou žádným argumentem.
Jaké ti dlužím vysětlení? Tvrdím, že Dalešice jsou hladovou vodou, kde je v současné době přebytek malého kapra. To je vysvětelní pro tebe. A desítkám lidí, z nichž existuješ možná jen ty nic vysvětlovat nebudu dokud je neuvidím, nesetkám se s nimi, nebo se aspoň nepřihlásí na MRKu, pochopils?
NPetr Koch - Profil | Út 14.10.2008 7:41:49
NRicci - Profil | Út 14.10.2008 7:41:04
NRicky - Profil | Út 14.10.2008 7:39:15
já neříkám,že bych uměl chytat ryby, to jistě (na rozdíl od tebe ) neumím,ale říkám,že mi to stačí.
PO nikom nic nechci a pokud se něco chci dozvědět, někdy stačí se dívat jenom kolem sebe.
NPetr Koch - Profil | Út 14.10.2008 7:37:30
NRicky - Profil | Út 14.10.2008 7:31:57
dobře, máš částečně pravdu v jednom, že čtu příspěvky ne moc důkladně a může se stát, že něco přehlídnu.
Že bych z nich vybíral jen to co se mi hodí, taky odmítám, ale na vyložené hlouposti typu :že ti chlapi neexistují, stejně jako veterinář, člen RS, deset náklaďáků štik a desítky a stovky lidí, kteří tam stejně jako ty nemůžou nic chytit a jiný nesmysly,co tu stále jako kolovrátek meleš dokola- tak na to je muj čas drahý a dobře placený a na to nemá cenu reagovat, takže na tyto pitomosti se odpovědi nedočkáš.Chci se bavit věcně a konkrétně a to taky uvítám od tebe.
Co jsou v tomto případě poloprofíci ti nevysvětlím, ale jestli to pochopíš jako nadsázku, mužeme se bavit dál, pokud ne , je mi líto.
Jestli dělám závěry ze skutečnosti, že 2 závodníci, kteří se zůčastňují již 4.kola těch přeborů, za pouhé dvě hodiny neudělali záběr, je velmi logické - vysvětlil jsem již minule.Že nechytím já, se dá pochopit- (staré nástrahy, na cívce 5 závitů silonu, krmítko atd.. (viz minulé rekce)), ale že nechytí závodníci , co se zučastňují již 4 kola těch závodů (a je jich těch chlapů 22) to je opravdu s podivem.
Ukazuje to jen na to, že na dalasu jsou úseky ,někdy i v délce několik set metrů,kde prostě v určitou dobu není "ani šupina".Když nechytím kapra já-je to jistě pochopitelné, Ale když 2 závodníci nechytí na feeder za dvě hodiny ani měkký fň-asi je to už důvod k zamyšlení.
No a že bych po přečtení článku jsem začal chytat ryby tam kde je jich minimum, toho se nebojím.
Tak je to tedy s tou HLADOVOU VODOU??? TADY ZASE DLUŽÍŠ VYSVĚTLENÍ TY- A NE JEN MNĚ , ale i všem co jsou "leváci" a nemůžou na té přerybněné hladové vodě, krom náhodných záběrů, nic vytáhnout a pustit...natož zmasit,že ,chy'tapusťáku...
Ntomm - Profil | Út 14.10.2008 7:01:01
Takže odpověď na tvou otázku proč ti poloprofíci (by mě taky zajímalo co to znamená) nic nechytli :
Protože ti chlapi neexistují, stejně jako veterinář, člen RS, deset náklaďáků štik a desítky a stovky lidí, kteří tam stejně jako ty nemůžou nic chytit.
Mimochodem to, že děláš závěry ze skutečnosti, že někdo za pouhé dvě hodiny neudělal záběr, jen dokazuje, že o rybařině nevíš vůbec nic. Jsi jen internetový tlachal. Co kdyby sis místo fňukání a dokazování nám, že nejsi největší hovnochyt přečetl nějaký článek a něco se z něj dověděl třeba o feederu? I když radši to nedělej, ještě bys pak třeba začal opravdu chytat ryby a to by jich teprve začalo ubývat:-)
NMrKos - Profil | Út 14.10.2008 5:49:32
po dlouhé době máš v jedné větě pravdu " To že ti borci vubec nic nechytili, tak vubec nic neznamená " avšak vycházíme li z toho že je to ironie tak jsi opět kapánek vedle
NRicky - Profil | Po 13.10.2008 21:57:08
vtip večera s malými kapry v dalasu:to jsem se zasmál,jako už dlouho ne!!!!!
Ty seš fakt veselá kopa..prosím tě ,jak to že ti chlapi nechytili vubec ale vubec nic,
ačkoli je tam překaprováno?Ty všechno víš,tak mi aspon naznač..
NRicky - Profil | Po 13.10.2008 21:55:02
a mohl by si mi laskavě vysvětlit, co jsi potom ty?
NRicky - Profil | Po 13.10.2008 21:53:15
bohužel-není ti dáno, abys pochopil nadsázku a rozhodl ses, že mně tu budeš donekonečna chytat za slovo.To že ti borci vubec nic nechytili, tak vubec nic neznamená, dokonce ani to, že by tam nebyly ryby, jak by sis možná přál.Znamná to možná jen to ,že to neumí jako ty...
A profík jsi ty /ve smyslu že ti to vždy a za každých okoností jde jako "profíkovi".../ o tom jsi mně nekolikrát přesvědčil, zejména svými bohatými zážitky z lovu okounů
Profík je jistě i tomm, protože kdo jiný by mohl prohlásit, že dalešice jsou hladová voda a je umění nechytit kapry , protože ryba z dalešic kudy jezdí tudy žere..to musí být profík, protože takový objev ještě na dalasu nikdo neučinil..je první!
No a krmítkář jsem asi já - protože nikdy nic nechytím, dalšice neznám, chytám na 5 let starou foukanou a vubec jsem divnej..protože jsem zpochybnil vaše osobní jistoty.
NRicky - Profil | Po 13.10.2008 21:45:13
muj soukromý názor na tebe je, že jsi z mého příspěvku nic nepochopil a doširoka tu rozebíráš slovo sypat ryby do revíru..bylo to řečeno v nadsázce,a kdo se cítí ten se vtípí...hlupák nejsem já.
Pr
NMrKos - Profil | Po 13.10.2008 16:07:13
a to spojení fíídru a poloprofíka bych taky prosil vysvětlit ... co to je vlastně profík, poloprofík, obyčejný krmítkář?
Ntomm - Profil | Po 13.10.2008 15:35:41
A jedem:-) :
Takže už jsme tu měli imaginárního veterináře, člena RS, desítky imaginárních hovnochytů, deset náklaďáků mrtvých štik a teď dva imaginární poloprofesionální feederové závodníky.
Předpokládám, že by jsi mě nemohl navést kdo tito dva lidé byli že? Jak taky jinak, když neexistují :-)
To s tím mlátičem nechápu. Jaký mlátič? Za jakou hodinu? Nerozumím.
Jo a pro úplnost výbor MRS Třebíč nikam nic nesype. Ale souhlasím s tím, že kdyby se na pár let přestal vysazovat kapr, tak by to té vodě jen prospělo. Malí kapři v takovém množství jsou pro každou vodu mor.
Nhraji - Profil | Po 13.10.2008 15:21:46
NRicky - Profil | Po 13.10.2008 15:13:44
čekal jsem kdy se chytíte ,vy dva všeználci..chtěl jsem jen říct-či napsat- že jsem včera byl svědkem, jak dva -závodníci,co se připravovali na závody, které budou 19.10. na pláži pod Koněšínem , trénovali (techniku používali feeder) a po dvou hodinách bez jediného - podotýkám -bez jediného záběru - na feeder to sbalili a zmizeli tak tiše jako přišli..co vy na to ?Že oni to neumí? Že to neumíme my obyčejní krmítkáři ,je jasné už dávno,ale co tito polprofíci?že by taky zapoměli chytat???
A představte si,že jeden mlátič vymlátil za hodinu dva okuny a štíhle 40 cm..to je výkon na takovou vodu ovšem...
No jo ,hladová voda je hladová voda,že tomm...onoje umění tam nic nechytit,když na to kapři skáčí sami...vždyt je tam přerybněno,až hamba.Takže výbore MRS Třebíč:už tam nic nesypte,je jich tam už dost...
NMrKos - Profil | Po 13.10.2008 14:02:00
jestli pouze hledáš návod kde zmasit další ryby tak jsi na nejlepší cestě ho nezískat a akorát se rozčílit ... pak Ti nepomůže ani ten virtuální veterinář
Ntomm - Profil | Po 13.10.2008 13:57:05
Kde to žije - kaprařina
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026











