- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
tomm - Profil | Út 21.10.2008 13:17:40
Zodpovídám se výboru a za to mám zadarmo povolenku??? Co to je prosímtě za blbost, prosím znovu a česky.
Standa Kratochvíl tuhle funkci nevykonává už minimálně 7 let. A už jednou jsem ti řekl, že příbuzní nejsme, tak to na mě zase nezkoušej. Já vím taham tě za slovíčka:-)))
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 13:05:19
boyscout - Profil | Út 21.10.2008 12:48:53
Ricky - ® Út 21.10.2008 10:18:45
Otázka: Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
PK:
Já bych zakázal sypat do vody boilí, které tam kvasí a ryba se tomuto místu pak obloukem vyhne.Co je to za nápad,zakazovat chytat na rybičku?Já osobně na ni nechytám,ale stále nco zakozovat,proboha to je snad horčí jako za komárů,ne?Stanovte pravidla a jejich plnění vyžadujte! A ne všechno všem zakázat.
Už to vidím,jak se proti mně postaví bilísáci,ale je to tak.Zakázat rybičky = zakázat bolí,který stejně kvasí akromě trofejních kaprů ho jin¨á nemuže žrát.
Pavouk28 - Profil | Út 21.10.2008 12:47:54
boyscout - Profil | Út 21.10.2008 12:40:17
Pavouk28 - Profil | Út 21.10.2008 12:37:51
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 12:35:56
Já se učím pořád, nejvéc se člověk naučí od praktiků a hlavně v praxi :o))) teorie je zajímavá, ale mnohdy jsou to i blbosti.
No a to s kamerou jsi taky negóml. Nevadí. Nemám kameru a ani ji pořizovat nebudu, zatím. jestli ji NAINSTALUJETE K VÁM DO HOSPODY, rád se pobavím. Úplně slyším ty hospocký žvásty o tom, jak si to Třebíčáci sypou do řeky sobě a šmelí se soukromákama a jak jde přehrada do prdele a jak to nebere jak to brávalo a že za všechno mohou ti kok*ti z MRKu. A hlavně ten Tomm, ten předseda KRK, MO a RS :o)))))))
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 12:28:42
Tomm:
do fukce člena RS tě ustanovuje Krajský úřad na základě návrhu MO, odpovídáš se ze své činnosti - nebo nečinnosti(to více) výboru MOP Třebíč.Za to máš zadarmo povolenku .Má tě na starosti nějaký pan Kratochvíl (možná fotr, možná jmenovec....nepřesnosti odpusť.)
Musíš mít zdravotní prohlídku, a zkoušky složené před příslušným orgánem kraje nebo MěÚ..to nevím přesně..Netahej mně za slovo.Na další invektivy nemá cenu reagovat.
PK :
vytrhuješ z kontextu, že sleduji Fishing and hunting.Nevím, co je na tom špatného, podívta se jak to dělají jinde?Kromě toho jsem psal o odborných časopisech, ale o tom si taktně pomlčel.Zostuzuješ mně neoprávněně.Řekni prosím, kde si nabyl ty svoji moudrost, rád se nechám poučit.!Když ti ani tyto zdroje nejsou dost dobré...
kameru mám, on-line se mohu připojit přes Skype- Romano 509
klidnně můžeme pokecat, mně to nedělá problém...ozvi se a mužeme si vyměnit názory on-line
Mrkosi:
že tyto ryby (jelec, plotice, podoustev, ostroretka) jsou čudly, tvrdím pořád a nevím, co svým příspěvkem sleduješ....a že na ně občas zajdu, to snad mohu , nebo ne? Nechápu význam toho, že si to pro obecenstvo zkopíroval ...
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 12:22:37
boyscout - Profil | Út 21.10.2008 12:19:30
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 11:51:44
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 11:36:24
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 11:32:13
"
Ricky - ® Čt 4.9.2008 8:37:55 EDIT DEL NICK
Otázka: Chytání candátů na Dalešicích
MrKos:
Jo a ještě něco: když pujdu na Oslavku,tak všechny tady ty čudly,co chytáš ty kdesi na Svratce
( plotice, perlíni, parmy, jeseni???, tloušti, okouni, ostroretky, podoustve, oukleje, hrouzci,) tak ty nachytám,kdy si vzpomeneš na kterékoli řece.Já se tu nepřu o chytání čudel na plevelnou rybou přerybněné řece,já se bavím od začátku o chytání střední generace užitkových ryb na Dalešické přehradě.Kapr 50 a víc,sumec metr a víc,candát 75 a víc.O tom napiš,prosím.O čudlách nepiš,to nemá cenu. "
ha, a najednou jsou i na Dalasu a dokonce na ně rád zajdeš? no nestačím se divit :-))
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 11:29:26
Navíc jsi to celé nějak překroutil, já jen upozorňuji na to, že bílé ryby je hodně, protože se nebere a nejsou dravci, to je celé.
A nejsou protože se berou ve větší míře než by měli.
Stav vody v okolí
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Nusle (Botič) | 21.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - kaprařina
9:26Boilies TB baits- chytací řada 49
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04Ohře, úlovky, nástraha 1055
7:24 Krátkodobá kaprařina x 10040
SoKyjský rybník, Džbán 50914
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










