- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
tomm - Profil | St 22.10.2008 12:14:13
Doufám, že ses zase neurazil a nebudeš dělat mrtvého brouka jako v předešlých pěti otázkách. Publikum čeká:-)
tomm - Profil | Út 21.10.2008 18:07:54
Samozřejmě, že má Ricky pravdu, kapři tam nejsou. Nakonec buď rád, ještě by jsi od nich chytil vodnatelku a vylezly by ti střeva:-)))
Ladis - Profil | Út 21.10.2008 17:56:19
Ale člověče, nechytl jsem ani jednoho kapra, ten Ricky bude mít asi fakt pravdu:-)))
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 15:54:01
ostatně jako celu dobu co ho tady máme :-))
tomm - Profil | Út 21.10.2008 15:47:59
Nejzajímavější je, že nejméně ryb se chytlo ve třetím závodě, který se konal na řece přímo pod Třebíčí, kam si místní výbor nasazuje všechny ryby místo, aby je dal do Dalešic, jak nám tu Ricky s jistotou sobě vlastní dnes popsal:-))
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 15:42:32
tomm - Profil | Út 21.10.2008 14:34:25
Dopadlo to podle mého očekávání. Ze všech čtyř závodů se nachytalo víc pouze na Markovce, kde je té bílé ryby opravdu hodně. Nemám od nikoho žádné reference, tak si počkáme ještě na článek, který by se měl na stránkách MO Třebíč objevit nejspíš během dneška. Docela by mě zajímalo jak to proběhlo. Pochopil jsem z toho, že tenhle závod celkově vyhrál Ladis z MRKu, to mi udělal radost.
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 13:57:01
ano,byla to nepřesnost.Ono vysvětlovat x lidem(Mrkos,tomm,ricci, atd)...stále stejné věci,když každý doráží z jiných stran,je pro mně těžké.Tak se mohu dopustit toho,že něco myslím,a něco jiného napíšu.OMLOUVÁM SE.
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 13:55:19
tak nevím,jestli ty ten program máš,že ho ho tak dehonestuješ...ale asi jo,předpokládám.Zmíním se jenom o jednom pořadu:Tajemství lovu sumců,všechyny 4 díly.Byly tam ukázány věci,o kterých u nás nemáme ani ponětí: anténní splávky na udržení nástražní rybky ve 40 cm vodě,klouzvavé splávky pro udržení n.r. v dané hloubce,speciálně vyrobené na sumce, odhalení tajemství jejich lovu na zamrzající vodě, průběh jejich tření ,a další a další věci.Já jsem to viděl poprvé v životě a nestydím se za to..Na nějakou bojku už se ve světě dávno nechytá.Ale předpokládám,že tyto zpusoby lovu již dávno perfektně ovládáš,tak mi promiň,že jsem to sem uvedl.
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 13:54:51
předchozí formulace " kromě štíhlat, všechna s mírou 63 +- 1 cm, cm, kterých je tam ted vysazeno pár.... " byla totiž opět nepřesná a zavádějící a to především díky slůvku " teď "
tomm - Profil | Út 21.10.2008 13:50:02
Ne, na brigády nechodím.
EDIT> Zodpovídám se vedoucímu RS a tomu kdo mě ustanovil,jak už jsem napsal, je něco čemu na tom nerozumíš?
boyscout - Profil | Út 21.10.2008 13:48:35
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 13:47:38
vysvětli mi tedy,jak je to s tou RS u vás v třebíči?jak to funguje?Kdo tě navrhuje,komu se tedy zodpovídáš z toho dělání,či nicnedělání?Nebo funguješ jen tak v luftu?
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 13:46:06
ano,pokud talibanci chtějí zakázat vysazopvat kapry,a chtějí zakízat chytat candáta na rybku,já navrhuji zakázat sypat boilíe,které nesežráno ve vodě kvasí a zasírá vodu široko dalko.Podle tebe boilíe kterí ryba nesežere, udělá co?Co asi udělají základní ingredience z metráku boilí na jednom fleku??Rozpustí se ve vodě?
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 13:42:28
ale jenom pro blbý,jako jsi ty:
štiky se nevysazovaly 63 cm +- 1 cm.Štiky se vysazovaly jako Š 2 (jestli ti to něco říká) a do října 2008 dorostly všechny těch 63 cm.Stačí,nebo ještě něčemu nerozumíš?
Kde to žije - kaprařina
19:16Kyjský rybník, Džbán 50915
19:10Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1639
19:05Trofeje - lín obecný 1
18:29Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5353
16:55Dalešice ?? 8165
16:24Bleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
15:09Fanclub značky Shimano 16403
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04Ohře, úlovky, nástraha 1055
7:24Krátkodobá kaprařina x 10040
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










