- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nového na Jihlavě 7-8(Dalešické)?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
tomm - Profil | Út 21.10.2008 11:27:42
Mě se líbí, že tebe stačí jen trochu popíchnout (to kocháč umí) a hned dáš najevo co jsi zač. Čekal jsem, že to s těmi soukromými revíry zahraješ do autu, byl to další výstřel do tmy. Umíš akorát čtyři věci: fňukat, nadávat, lhát a pomlouvat. To je na úspěšný rybolov málo:-)
Ricci - Profil | Út 21.10.2008 11:26:36
Pavouk28 - Profil | Út 21.10.2008 11:26:00
Ricci - Profil | Út 21.10.2008 11:25:27
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 11:24:14
MrKos - Profil | Út 21.10.2008 11:22:52
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 11:21:16
myslel jsem,že jsi rozumný člověk,s rozumnými názory.POkud se chceš přidat do šiku s těmi hochy,o jednoho míň nebo víc, mně je to jedno.
Ten kapřík muže mít klidně i jen těch 10 kg.Je to jelčák nebo není?
Věř tomu,že své vzdělání ohledně rybaření nepodceňuji,kromě toho, že denně sleduji Fishing and Hunting, kupuju si odborné časopisy a mluvím s lidmi,koukám se kolem sebe..Asi mně ještě neosvítil svatý Petr jako tyto dva -tři hochy...samy mi na háček nelezou a nelezou,jako jim.:)))
Ani já to masíčko nikomu neupírám,a sám když mám chut si vezmu kapříka.Není na tom nic špatného,pokud je neberu abych je rozdával jako uplatky jako to někteří dělají,a není jich málo.A potom,co si beru nebo neberu-v mezích zákona- je každému ho****.Proto ani nereaguji na dotazy typu "napiš co si bereš".Beru si jen to,co mi dovolí zákon,a jen tehdy,když mám na něho chuť.A to je tak max. 5x do roka.
Já rozhodně nepřepočítávám cenu povolenky na maso či pohonné hmoty,nebo peníze ,nemám to zapotřebí,to mi věř.Dokazovat ti to nemusím,ne?
Statistikám se prostě já zdráhám uvěřit,nemužu se smířit s tím,že je tak jak píšeš ,tak smutné....
proto tu taky píšu,že jim nevěřím...blbý nejsem,mám zkoušku na VŠ ze statistiky,něco o tom vím.
Ony se ale vysazují puvodní druhy a nikoli na ukor kapra, ale prostě se vysazují....jelci,podoustve,ostroretky, ..to není pravda že by se nevysazovaly.Záleží od organizace,u nás sejich vysazuje síla.
Pokud jsou tyto druhy pro tebe plevel-prosím.Pro nás ne.My si i na ně rádi zajdeme,a jsou to puvodní druhy,jak si přeješ.
Dravci se NELIKVIDUJÍ VE VELKÉM,chytají se normálně a berou se normálně ,ale NEVYSAZUJÍ SE DOSTATČNÉM MNOPŽSTVÍ,VELIKOSTI A DRUZÍCH,TO JE TEN PRUSER.
A když ano ,tak do řeky! Mohl bych to zase doložit z doby před dvěma týdny,konkrétními číSly,ale nebudu sem tahat tyto věci.
Nedostatek dravých ryb je evidentní.Ale ne proto,že by se vychytaly,ale že se nevysazují v dostatečném počtu.Možná právě na ukor těch bílých ryb.Řeky (Oslava,Jihlava) jsou plné štik,a candátků,ale k čemu to je ,když tam chodí minimum lidí,a na kmenovou vodu se nevysazují???
Kmenovou vodou myslím 400 ha nádr VD Dalešice....
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 10:53:59
A co se týče toho vzdělání, ono jde totiž o to, že v dnešní době už jsme trochu dál než to bylo za strýčka Gustava či Tondy roháče. Já nikomu neberu ten požitek z dobře upraveného masíčka. Třeba teď o víkendu zamorduju kapříka a udělám si ho na grilu. Nevidím v tom problém, ryb je dost a hlavně kaprů. Za poslední tři roky jsem nic nezmasil a neberu to jako nějakou šlechetnost, možná spíš naopak za hloupost. Jde hlavně o to, že by nikdo neměl přepočítávat cenu povolenky na maso či pohonné hmoty. Statistikám věřím a jsou pro mě opravdu smutné. Byl bych raději, kdyby se místo velkého podílu kapra nasazovaly původní druhy ryb, kdyby naše vody nebyly zaplevelené bílou rybou. Je to logické nikdo si je nebere, maximálně jako nástrahu na dravce. A to je průser, dravci se likvidují ve velkém a nemáme ve vodě nic co by stoplo tu vlnu bílé ryby. Jestliže s Tommem mluvíme o zákazu lovu dravců, tak to není proto, že by jsme Vám nechtěli dopřát candoše, ale proto, aby zavládl ve vodě větší pořádek. No ono to bude asi všude trochu jiné, ale nedostatek dravých ryb je evidentní.
hraji - Profil | Út 21.10.2008 10:35:48
Puntík - Profil | Út 21.10.2008 10:32:53
macin - Profil | Út 21.10.2008 10:32:15
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 10:30:19
přestaň prosím plácat nesmysly a mluv k věci.
Na násaďáky nechodím (to možná ty),bobkař jsem,pokud to myslíš ve smyslu ,že přijdu k vodě,sednu ,nakrmím, a chytám.
boilísu a myšlenkám rovnováhy v revíru rozumím přiměřeně vzdělání obecnému,délce životních a rybářských zkušeností ,minimálně jako ty, nevím,čím bys mně ty mohl v tomto směru překvapit. Podprůměrně vzdělaný chy'tapusták jsi možná ty.Mně vzdělání nechybí.A to ani ve vztahu k lovu ryb.
Petr Koch - Profil | Út 21.10.2008 10:28:22
Puntík - Profil | Út 21.10.2008 10:26:48
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 10:24:59
asi tak stejně,jako příspěvěk tomma zákazu vysazování kaprů do revíru a zákazu chytání na rybičku.
Ricky - Profil | Út 21.10.2008 10:24:13
beru na vědomí,že žiješ ve vzduchoprázdnu,s výborem nemáš nic společného(krom toho,že tě do fce.člena RS jmenoval,nezodpovídáš se nikomu z toho,jakou činnost vykazuješ- krom vedoucího RS MO,na výlovy nechodíš a jinak se žádné práce v organizaci nezučastňuješ.Promiň.
Zabránit cyhtání candátů na rybičku = zabránit chytání candátů vubec.Ne každý má lodičku,aby mohl jezdit po přehradě kolem břehů a bigovat a bigovat(vláčet)
Co se kam nasazuje a v jaké velikosti nejsou pocity ,člověče, třeba u těch sumců prokazatelně vím,kdy a kde a kolikse jich tam vysadilo,byli u toho lidi,kterým na 100% věřím.
Zmínce o soukromých vodách vůbec nerozumíš?No to je jiná diskuze,dlouhá a taky těžká.Nebudu to zde rřozšiřovat, v šenku ti to pošeptám do ouška...
Kde to žije - kaprařina
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026














