Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 9:55:41

Hugo Fisher: hodně dobrej názor..!!!
Jinak záleží jestli to chceš na odhoz, nebo na vyvážku...
Já mam foxy warriory es 2,75 lb a jsou upe super, ale na větší vzdálenosti si to musíš vyvézt...jinak na odhoz doporučuji také tyto pruty, ale v 3lb provedení...

    NA_dam - Profil | Čt 2.10.2008 9:53:56

    peto ty vieš že kaprárske prúty sú moja slabina:D:D už len si postavit vlasného harríka a je to:D

      Nsidneyv - Profil | Čt 2.10.2008 9:37:32

      ale tak A_dam ty si extrémista,povedal by som asi jediny študent v ČSSR s FBSkami. Enigmo, zober si tie Foxy warrior elite, alebo Chub outcast, tie mám aj ja,za tú cenu im nemozem nič vytknúť.ALebo tú vyššiu radu,teraz sú aj kdesi v akcii - Vantage, Nashove prúty tu boli dosť kritizované mimo iné aj preto, že majú tŕňovú spojku.

        NA_dam - Profil | Čt 2.10.2008 9:24:24

        Enigama ceno sú tie prúty v rovnakej kategorií a tak nebude ani velkí rozdiel meszi nimi. Ja mám century FBS a tiež som študent:D:D

          NMartin - Havířov - Profil | Čt 2.10.2008 8:57:21

          Enigma - ®, Myslím, že pro studenta, který nemá dostatek financí, budou slušné pruty : CHUB Snooper 12ft 2,75lb - 3lb a to za slušnou cenu 2.490 Kč 2ks

            NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 0:07:38

            t.sikora-teď už musím na kutě nebo ráno nevstanu.

              NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 0:01:39

              T.sikora-tak to nemá chybu.Perfektní typ.Moc se mi líbí a výběr mají velký.Zítra po škole se na to zaměřím.Hned jsem si stránku uložil.Děkuji....

                Nt.sikora - Profil | St 1.10.2008 23:56:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Podle mne neni nutne cpat do vybavy hned statisice. Jak uz tu par lidi napsalo, dobrou volbou jsou Royalty Carp od SPRO. Byly nedavno zlevneny a za 3500 koupis treba na http://www.santec-fishing.cz/xxxxx/eshop/8-pruty/1-kaprove dva kusy. V te cene nic lepsiho urcite neni.

                  NEnigma - Profil | St 1.10.2008 23:45:22

                  Hugo Fisher-to máš naprostou pravdu.To víš táta by souhlasil třeba z výbavou za 100 000,-Kč je také postižený rybařinou/fest/,ale máma drží kasu a tak se musíme nějak k těm korunkám dostat.
                  Dle tvého nápadu to opravdu zítra zkusím a uvidím jak bude reagovat.Pak ti dám vědět.

                    NHugo Fisher - Profil | St 1.10.2008 23:40:56

                    Enigma: je to citlivy tema, ale kdyz se to nalezite poda, da se z thoo celkem vytezit. A ruku na srdce - neni lepsi pro rodice, kdyz ti solidne podpori v tvem koni, ktery te bavi a zene te ven, do prirody? V dnesni pretechnizovany dobe urcite! Jen jak rikam, musis jim to podat tak, aby meli pocit, ze sami prisli na to, ze je to vlastne strasne dobre, ze se jejich syn venuje rybam a netaha se nekde s partickou po tmavych ulicich velkomesta... :)

                      NKAM!KAZE - Profil | St 1.10.2008 23:40:35

                      Nash Venom,jednoznačná volba.

                        NEnigma - Profil | St 1.10.2008 23:37:50

                        Hugo Fisher-hned zítra dám mámě tvůj návod na koupy prutů a uvidím jak to funguje.Doufám,že mi za to nedá kasárníka. Ona je totiž hned se vším hotová.

                          NHugo Fisher - Profil | St 1.10.2008 23:32:49

                          Sp.: s tvrdyma ji zpocatku presprilis vystrasi.. To by mohla brat jako vyhrozovani. S lehkyma ji to tak akorat vysvetli, vyzni to jako realny argument. :)

                          Enigma, jinak sorry, kaprarine nerozumim. Ale preji hodne spokojeny vyber.

                            NEnigma - Profil | St 1.10.2008 23:29:31

                            Mitchel-teď ho nemůžu najít podívám se na to v klidu zítra,ale jestli je to do třech tisíc tak už mám zase o čem uvažovat.Já bych na brigádu šel hned,ale ještě mi není 16let.Děkuji za dvě perfektní odpovědi.......

                              NPepaČadek - Profil | St 1.10.2008 23:27:47

                              Chlapci, chlapci. Neřešte 2,75lbs vs. 3lbs, ale třeba I vs.Y nebo S vs. Z. Je radost to po vás číst. Studenti? :-))))
                              PS: ZŠ se nestuduje (tam se jenom chodí), žáci!

                                NSp. - Profil | St 1.10.2008 23:27:35

                                Hugo klobuk dole to je super rada : ) ...ale asi by bolo lepšie spomenuť tvrde drogy ... lebo tie lahke sa dosť poživaju na rybach : ) ...

                                  NHugo Fisher - Profil | St 1.10.2008 23:23:39

                                  Enigma: sedni si s matkou k jednomu stolu a pomalu a klidne ji vysvetli, ze namisto chozeni k rece bys mohl uzivat lehke drogy, jako vetsina vrstevniku v tvem veku (vyjmenuj par prikladu i se jmeny - krestnimi, at nekomu neudelas pruser :o) ), a ze by to casem vyslo draz, a to nejen financne. A ona pochopi a na pruty ti jeste priplati, neboj. Pak budes mit lepsi vyber. :)

                                    NMitchell - Profil | St 1.10.2008 23:18:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Enigma: ja myslel ze chces dat za proutek do 3tis a to tenhle proutek splnuje http://www.rybyrybkyrybicky.cz/eshop/Kapri-2dily/kaprovy-prut-ULTIMATE-Platium-Carp-3,60m-3lbs-2574/a jestli je to jeste moc tak zkus 2,75 Ultimate Novel taky krasny stihli proutek ;-) uvidis rodice jednou povoli a kdyz ne az budes starsi budes si moct zajit na brigatku a tam si na veci vydelas tak asi jak vetsina nas mladych zaplenych kapraru ;-) s pozdravem at to jezdi po zbytek sezony Mitchell

                                      NEnigma - Profil | St 1.10.2008 22:57:36

                                      Mitchell-ty Ultimate Platinum jsou hezký,ale ta cena je dost vysoká i při té slevě.Nevím jestli by mi rodiče něco připlatili.Máma jak slyší o penězích na ryby tak dělá,že neslyší-vůbec nevím proč:)........

                                        NMitchell - Profil | St 1.10.2008 22:48:53

                                        Jinak z navijaku bych vam asi za mensi peniz doporucil Tica Scpter a nebo Dolphin urcite snema chybu neudelate