- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Krok zpátky ...?
Ale ... Již několik okamžiků po odhlasování se ozvalo několik organizací, které již mají horní míru K70 pro letošní rok zavedenou, že nechtějí spodní míru 45 cm, a hodlají proto zrušit i horních 70 cm, aby je členové jejich MO neukamenovali. Bohužel pozdě si někteří, kteří hlasovali pro toto dělené měření uvědomili, že se to bude aplikovat i zpětně ...
Prosím, nerušte to. Vím, že pro mnohé bude zvýšení spodní míry na 45 cm dost diskutabilní, ale překousněte ten rok, než se zvýší průměr na vašich revírech.
Osobně bych byl pro zavedení horní 70 na všech revírech nad 20 hektarů.
A jaký je Váš názor k odhlasovanému bodu?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntomfisherman - Profil | Čt 2.10.2008 10:15:55
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 10:07:45
Nemíním s Tebou diskutovat o funkčnosti OSN. Příměr mnou uváděný byl v jiném kontexru a Ty to dobře víš. Poměrné zastoupení o kterém se jednalo na posledních třech sjezdech získalo jen minimální podporu delegátů.
P.K..
Rozdělení Vaší MO je čistě záležitost Mo Rakvice, do toho se nikdo nemontuje.
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 10:00:20
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:59:15
Nboyscout - Profil | Čt 2.10.2008 9:55:10
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:55:01
No a teď odbočím. Proč je naše MO rozdělena na místní skupiny, ale stále je to jedna MO? A na tuto "otázku" navážu. Proč se malé MO nesloučí do jedné složené třeba ze čtyř místních skupin?
Ntomfisherman - Profil | Čt 2.10.2008 9:54:12
Nnatas - Profil | Čt 2.10.2008 9:53:47
Nkanic - Profil | Čt 2.10.2008 9:52:23
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 9:52:03
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 9:51:40
Nboyscout - Profil | Čt 2.10.2008 9:50:18
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:48:20
NJKL - Profil | Čt 2.10.2008 9:46:13
# Řekli: „Popros za nás Pána svého, aby nám vysvětlil, jaká má být!“ Odpověděl: „Hle, Pán praví: A má to být kráva ani příliš stará, ani jalovice mladá, nýbrž věku středního mezi nimi. Učiňte tedy to, co bylo vám přikázáno!“
# Řekli: „Popros za Nás Pána svého, aby nám vysvětlil, jakou má mít barvu!“ Odpověděl: „Hle, Pán praví: Nechť je to kráva žluté jasné barvy pro radost všem, kdož na ni se dívají!“
# Řekli: „Popros za nás Pána svého, aby nám vysvětlil, jaká ještě má být, neboť všechny krávy se nám zdají mezi sebou podobné; a pak budeme - jestliže Bohu se zachce - správně vedeni!“
# Odpověděl: „Hle, Pán praví: Nechť kráva ta není znavena obděláváním země a zavodňováním polí, ať je zachovalá, bez vady.“ Řekli: „Nyní jsi nám přinesl pravdu.“ A obětovali krávu, když to málem byli neučinili. .......
Korán, sůra 2 //Kráva//
To jen pro připomenutí že dohadování o výkladu čehokoli je staré, velmi staré ...
Nboyscout - Profil | Čt 2.10.2008 9:45:31
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:45:24
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:44:02
Nnatas - Profil | Čt 2.10.2008 9:44:01
Nboyscout - Profil | Čt 2.10.2008 9:43:46
Nkanic - Profil | Čt 2.10.2008 9:41:29
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 9:41:01
O poměrném zastoupení se vedou každé tři roky debaty na sjezdu. Je to takový evrglín, nikdy to neprošlo a doufám že neprojde.V OSN se také nepřepočítávají mandáty na počet obyvatel. Jak by se asi tvářila Tvá MO, kdyby ji naše silou 3000 členů válcovala? Asi by se Ti to moc nelíbilo a já se nedivím.
Nnatas - Profil | Čt 2.10.2008 9:39:53
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 9:39:13
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:35:42
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 9:33:35
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 9:31:53
ano, jen ten má kompetence (mimo sjezdu) rozhodovat. A zpochybňovat, zda je či není k projednání BP způsobilý je už fakt někde jinde.
Ntomfisherman - Profil | Čt 2.10.2008 9:29:20
Takže jednoduše přijdu na ryby napíši docházku a jestli v ten den na tom revíru dřepím celý den v kuse anebo se tam po přerušení několikrát vrátím je úplně a naprosto jedno - prostě eviduji jednu docházku a jednu docházku také započítávám do závěrečného sumáře.
Nechápum jak někdo z tak jednoduchého a logického předpisu dokáže udělat takovou slátaninu, jak se to tu někteří z vás předvádějí.
Takže prosím vás používejte trochu více mozek a přemýšlejte.
NPetr Koch - Profil | Čt 2.10.2008 9:29:16
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 9:27:54
K tématu, zase jen hnidopišství, místo aby menšina byla spokojena, že se jí podařilo něco protlačit tak se bude dohadovat, zda je 5 cm důležitých či ne. Navíc, při dnešní velikosti násad kapra je to v 90% diskuze o ničem.
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 9:24:20
Nkanic - Profil | Čt 2.10.2008 9:22:59
Nkanic - Profil | Čt 2.10.2008 9:22:14
Nkakr - Profil | Čt 2.10.2008 9:16:00
Hnidopišství je český národní sport a dokážeme udělat problém z čehokoliv....
Nhraji - Profil | Čt 2.10.2008 9:00:50
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 8:57:26
Nkanic - Profil | Čt 2.10.2008 8:56:59
Nnatas - Profil | Čt 2.10.2008 8:52:42
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 8:51:18
NKnapík - Profil | Čt 2.10.2008 8:46:55
NHeroluka - Profil | Čt 2.10.2008 8:42:53
Nnatas - Profil | Čt 2.10.2008 8:07:41
Z toho vyplývá, že každé započetí lovu tedy i po přerušení.Přerušení je odchod, protože musí být zapsány ryby a ty se píší při ukončení.Takže každý příchod.
NKAM!KAZE - Profil | St 1.10.2008 23:37:09
NToufi - Profil | St 1.10.2008 22:48:33
Ntomfisherman - Profil | St 1.10.2008 22:07:32
Nsven - Profil | St 1.10.2008 21:25:34
Ntomfisherman - Profil | St 1.10.2008 20:44:24
drda : Nu v závorce píšeš - a ponechání si mírové ryby? Přidješ k vodě, napíšeš datum a číslo revíru a pokud si ponecháš rybu, tak ji do stejného řádku dopíšeš. Jaké tedy proškrtávání řádku při ukončení či přerušení lovu?
Nhraji - Profil | St 1.10.2008 20:34:29
Nkakr - Profil | St 1.10.2008 20:28:10
já bych postupoval stejně jako Ty, ale co má dělat rybář, finesy neovládajíc?. Raději to ukončíme.
Nhraji - Profil | St 1.10.2008 20:25:43
Ntomfisherman - Profil | St 1.10.2008 20:22:57
Ntomfisherman - Profil | St 1.10.2008 20:21:10
Ndrda - Profil | St 1.10.2008 20:18:56
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











