Boilie na bahnitý stoják

Zdarvim kaprare a pripojuji prosbu o radu,
chystam se na jeden soukromy stojak na dobu 24 hod, uz jsem tam nekolikrat byl a vim ze se pevazne chyta na krmitka, ale i boiliesare jsem tam viděl..bohužel jsem s nima nemluvil a tak nevim co tam chodi....Je to rybnik cca 7ha hodne zabahneny a melky a jde mi o to co na tuto vodu pouzit - premyslim o koulich od Vaclavika nebo TopSecret v prumeru 20mm, potrebuji poradit jestli dat obe koule maso smrad, nebo kombinaci maso + ovoce a dale jak velke olovo dat na takhle zabahneny rybnik aby to nezatahlocelou montaz do bahna....? Diky za rady panove!
Autor diskuse: Tondis - Profil , 26.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NTondis - Profil | Po 1.9.2008 15:46:34

Teď mám v pátek dovolenou a jedu na non-stop lov cca 30 hodin a potom co jsem zazl na boilie tenhle vikend tak tam o jeho ucinosti zacinam pochybovat a nevim zda dam oba zase na boilie nebo jestli dam jeden na praseckej krmelec...:)Aspon pipanec abych obcas na to mel :)

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 1.9.2008 15:43:52

    Kapří Guláš od CDB nejlepší volba na bahnitou vodu))

      NLidl - Profil | Po 1.9.2008 15:35:07

      Tondis-tak to mě mrzí že sme ti nepomohli :-( .....snad příště;-):D

        NTondis - Profil | Po 1.9.2008 12:46:21

        Zdar pánové tak jsem se i po vašich radách vrátil opět jako totální bezrybka.....Po cca 14hodinovém úsílí přemluvit k záběru alespoň jedno kaprase jsem to zbalil a s ostudou odcházel od vody. Chytáno na 2x20mm SBS Baits Sqquid+Octopus na druhém prutě halibutka 15mm+20mm pop up od tandem baits jahoda scopex. Pelety jsem zkusil zatraktivnit CSL potravou a losos olejem ale stejne me kapri absolutne ignorovali.....:)

          NTondis - Profil | Čt 28.8.2008 13:07:20

          Kdyz existujou farmy pstruží, lososový, pangasový a tak. tak nevim proc ne zrovna halibuti :)Ikdyz kdyz si to tak vezmu tak to zni prinejmensim vtipne - velkokapacitni halibuti farma.....

            NLidl - Profil | Čt 28.8.2008 12:37:47

            Tak to blbost neni ! opravdu ty farmy existují !

              NLidl - Profil | Čt 28.8.2008 11:58:40

              Já taky nwm jestli mám pravdu :D upřímě mi farma na plytýze přijde jak blbost :D

                Nm.kindl - Profil | Čt 28.8.2008 11:30:28

                Já jsem zase někde četl že halibutky jsou to proto že jsou dělaný z větší části z Halibutí moučky...na vykrmování pstruhů.Nikdy jsem neslyšel o farmě na Platýze ale tím nechci říct že nemáš pravdu...jen mě to překvapilo :-)

                  NLidl - Profil | Čt 28.8.2008 9:35:08

                  http://www.mikbaits.cz/dotazy_st.aspx?cnt_id=88..tady jsem to četl ...tušim že 7. dotaz od zdola ...

                    NLidl - Profil | Čt 28.8.2008 9:29:45

                    m.kindl-heled netušim ae někde sem to četl :-) zajímavé to rozhodně je ..... zase proč by se tomu řikalo jinak Halibut pletety ? :D ae fakt nwm !

                      Nm.kindl - Profil | Čt 28.8.2008 9:02:09

                      Lidl - ® To je zajímavý....myslíš jako že někdo pěstuje Halibuty ?

                        NKirt - Profil | St 27.8.2008 23:19:53

                        Použij pop-up a dej delší montáž.Pokud použiješ pva pěnu,tak nic nepokazíš.Kombinace maso-ovoce je dobrá volba,dej půl koule+půl koule.

                          NLidl - Profil | St 27.8.2008 23:08:30

                          Halibutka je prostě peleta.Někde jsem četl že dostala název podle toho že sloužila pro výkrm halibutů ae co je na tom pravdy netušim.Přesný složení ti taky nepowim,ae nejučinějsíš je v létě v teplý vodě kdy se z ní uvolnují oleje kterých obsahuje velké množství.

                            NPikess - Profil | St 27.8.2008 21:47:55

                            halibutka ?? halibutka ??

                              Nzaječí - Profil | St 27.8.2008 21:24:44

                              mam dotaz při rolování boilie se mi koule rozpadaj co s tim?dik

                                NPikess - Profil | St 27.8.2008 21:23:08

                                a to je jako jan jedna ňáká masová příchuť ta halibutka ??

                                  NPikess - Profil | St 27.8.2008 21:22:42

                                  Lidl - díky..

                                    NLidl - Profil | St 27.8.2008 19:54:14

                                    Pikess-to máš různý ...já používám 16-20mm ae co wim tak se dá koupit 14-24mm.

                                      NPikess - Profil | St 27.8.2008 19:51:46

                                      v jakých pruměrech jsou halibutky ?? dík,.... já nemám páru já na to nikdy nechytal ,..

                                        NLidl - Profil | St 27.8.2008 19:51:12

                                        No určitě dej vědět do "můj lov";-)sem zvědav ,něco se zadaří pokud tam ty ryby jsou...ae pamatuj na ten výběr místa :)to ti řekne každý že je to důležitější faktor uspěchu než druh boilies.