- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chlumec II - aktualne
Zdravim, tradicni otazecka pro zkusenejsi :-) Chystame vypravu pa - ne na soukromac do Usti na Chlumec II. Prvni navsteva, nezmapovany teren, nezmapovanost navnad a mista. Je tu nejaka dobra duse a alespon poradi kdeje dobry flek, jakou vzdalenost zvolit a popripade jake boilie urcite nevynechat? Byl bych Vam hodne vdecny za jakokouliv pomoc. Predem moc diky.PS: Musim se na tomto rybniku rezervovat? Nebo kdo drive prijede, ten drive bere? Jeste jednou dik
Autor diskuse: lubbal - Profil , 24.8.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NLevandulak - Profil | Čt 22.10.2009 10:01:56
Teda závidím vám ty trofejáčky co tu máte. Já jsem na Chlumci byl taky v létě a za tři dny pouze jeden kapřík 65cm. Kolem mě všichni chytali. Asi to na tom překrmeným soukromáku neumím. To byla moje první vyjížďka. Budu tam muset asi jezdit častěji, protože na svazovce mám mohen větší úspěchy i za 2 hodiny :-(
NDejviddd - Profil | St 21.10.2009 22:52:45
Sumik1 >> SBS 18mm M1 a plovouci frankfurt " na panacka". www.sbsbaits.cz
NDejviddd - Profil | St 21.10.2009 22:34:01
monty jack >> byl :) ... jen jsem koukal jak se to rychle siri, zejtra sem hodim foto, byl fakt peknej a v super kondici
NBatour - Profil | St 21.10.2009 21:01:42
určite bych doporučoval č 5.13 byl jsem tam před třemy tydny adocela jsme si zachitali hlavně jesetery a nejvic zaběbu bylo na halibut pelety 20mm na první hraně vzdalenost cc15m a hloubka6až13m.přeji ti uspech jsou tam pěkné ryby
NKomplexacek - Profil | St 21.10.2009 11:25:26
messers >> Ta čistá voda je tam fakt super. Taky jsem byl unešený pozorováním souboje s rybou v několikametrové hloubce.
Voda sama o sobě je tam nádherná, okolí, všude zeleň.... Jediný problém je počet lovných míst. Být jich půlka, bylo by to perfektní.
To all: Není to podle mě kaprodrom, je pravda, že zarybněno je dost, ale podle toho, jak vypasené ty ryby jsou myslím, že nestrádají a dík velkému tlaku není tak jednoduché ulovit velkou rybu.
Celkově vzato je to super místo na pohodově strávený čas.
Voda sama o sobě je tam nádherná, okolí, všude zeleň.... Jediný problém je počet lovných míst. Být jich půlka, bylo by to perfektní.
To all: Není to podle mě kaprodrom, je pravda, že zarybněno je dost, ale podle toho, jak vypasené ty ryby jsou myslím, že nestrádají a dík velkému tlaku není tak jednoduché ulovit velkou rybu.
Celkově vzato je to super místo na pohodově strávený čas.
Nmessers - Profil | St 21.10.2009 10:55:28
Pro Patrikos-Předpokládám,že jsi tam taky lovil,takže ještě doplním-co bylo pro nás nové a nikdy jsme to neviděli,protože všude kde jsme lovili byla kalná voda,tak to co nás uchvátilo bylo v soubijích s velkými kapry.V termínu,kdy jsme lovili mi byla tak čistá voda,že zdolávaný kapr byl z lodky vidět již zhruba ze šesti metrů pod hladinou.Fantastickým zážitkem,byly okamžiky,kdy zapřaženého kapra jsem o jeden metr přizvedl a ten okamžitě provedl kotrmelec a fyčel hlavou ke dnu,kde vše bylo nádherně vidět až do finále,do podběráku.Sledovat systém výpadů a pokusů o vysvobození,bylo velice poučné,dost jsme se podle toho přiučili.Výsledky lovu byly super,ve třech jsme vyndaly za víkend 14 velkých kaprů a tři jesetery.Ztratili jsme pouze 2 ryby,ale nijak dramaticky,prostě se vyhákly.Někdy musí vyhrát taky ryba,vždyt je to klasická přetahovaná,kdo-z koho a i ta ryba má šanci přelstít rybáře,zvláště ta starší,silnější a párkrát chycená,která už ví o co jde.Když bude hezky,chtěl bych se na CHlumec ještě jednou letos podívat.....
NPatrikos - Profil | Út 20.10.2009 17:16:16
messers >> Přesně tak, rozhodně to není žádný kaprodrom jako loni na jaře, kdy se spousta ryb vysazovala, viděl jsem tam pár lidí pěkně vyhořet. Na druhou stranu, pokud trošku umíte a přemýšlíte, dají se tady chytit opravdu pěkné ryby, kapři i jeseteři jsou tady krásně vypasený a na té hluboké vodě parádně bojujou...
Nmessers - Profil | Út 20.10.2009 12:02:11
Ahoj,kluci.Píšete tady toho dost,tak Vám k tomu taky něco doplnim.Byl jsem letos na chlumci II celkem dvakrát.Je to pěkné místo pro rybáře všech kategorií.Ale rozhodně to není tak jednoduchá rybařina,jak tu většina píše.Předně,jsou tam hrany,takže pruty doplněné pletenkou jsou na místě.Kontrola háčků na každé nahození,je tam kamenité dno.Zdolávání,určitě z lodi.Těch bodů bude více,ale pro Vás,kteří jste tam ještě nebyly,absolutně nepodcenovat,ryby zde mají opravdu ohromnou sílu,takže vše dokonale zkontrolujte než to tam nahodíte,byly by jste zbytečně zklamáni ztrátou ryby,nehledě na to,že tím i ta ryba trpí.Byl jsem i tento týden v tom marastu a přesto se ryby chytali,takže jestli se udělá o kousek lépe,vyražte,furt se dá chytat hezké ryby.Předem píši,aby mě tu nenapadali nějací úchyl....,že nedělám reklamu chlumci,je to jen názor rybáře,který si chtěl chytit jesetera,protože u nás je nikdo na soukromácích nemá.Ale i přesto musim pochválit,na rybách se Nám tam opravdu líbilo,je to fajn místo.
NChrostík - Profil | So 10.10.2009 13:38:36
jarda 2004 >> Souhlasím a také ti přeju hezké úlovky. Díky.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NPastviny a kaprařina415
NMydlovarský rybník - zkušenosti12
NShimano Power Aero 100001660
NLov z nafukovacího člunu1187
NMikbaits - pikantní švestka534
NHarrison - vše o této značce3721
NOhře, úlovky, nástraha1053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:37NKrátkodobá kaprařina x 9908
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















