Boilie Carp Inferno

máte někdo zkušenost s touto značkou boile
Autor diskuse: jarous - Profil , 14.8.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Njirisyky - Profil | Ne 16.2.2014 14:09:31

Minulej rok totální provar, ani jízda. No koule jiného výrobce to jezdilo....

    Npytlak - Profil | So 15.2.2014 21:54:15

    je třeba hodně předkrmit,nebo stačí třeba uplně jenom do pva?

      NKrajan - Profil | Po 6.1.2014 7:45:24

      Tomik >> česnek

        NTomik - Profil | Ne 5.1.2014 11:58:13

        Ahoj mám dotaz a chci oživit toto téma:-)jakou příchuť by jste mi doporučili na brzké jarní chytání?Nebo když to vezmu kolem a kolem a bude dobré počasí a chtěl bych vyrazit třeba teď někdy na Labe:-)Předem díky za odpovědi.

          Ncatfish.holan - Profil | Út 9.7.2013 12:36:14

          Doporučuju!! super bolies-super cena!! hlavně oliheň ;)

            NKrajan - Profil | St 12.6.2013 15:57:50

            Jány >> ahoj, moje topka je česnek. Ještě se mi nestalo, že bych na něj nechytl. Pro letošek jsem zkusil moruše - oliheň a zatím super.

              Ngreči - Profil | Ne 9.6.2013 17:54:18

              něco jo )))

                Njirisyky - Profil | Ne 9.6.2013 14:15:28

                ahoj, tak mate naky nove fotecky ulovku na vise jmenovane boilie?

                  Ntandem - Profil | Pá 26.4.2013 13:31:16

                  CIB - navoněný,nerozpustný,překyselený - ale co ,rybám to chutná a chytá to.......

                    NNeznaboh:-D - Profil | Pá 26.4.2013 6:02:41

                    4042 >> Ahoj. Pokud vezmu v potaz věci,které jsem vyzkoušel v podobné cenové hladině ať už to byly kule třeba od TB Eura, od LK také nejnižší řada, MB na multimixu atd ceny jsou cca stejné a CIB prostě u mě nezabodoval... Takže si myslím mohu ze své strany tento závěr učinit,jakoliv by se komukoliv mohl zdát úsměvný,procento záběrů bylo rapidně vyšší pro jiné výrobce...

                      N4042 - Profil | Čt 25.4.2013 23:48:26

                      Neznaboh:-D >> Tvrdit, že boilie nefunguje a vyzkoušet 3 druhy z té nejlevnější řady. A hodnotit ho proti podstatně dražším výrobkům....zajímavý a přínosný názor..:DD

                        Njirisyky - Profil | So 20.4.2013 19:00:33

                        tak jak to jezdi?

                          NJány - Profil | St 10.4.2013 19:15:57

                          Krajan >> ahoj krasny kapr ja chytam 2 rok na cib a nemuzu si stezovat nikdy me nezklamalo jaka je tvoje top boilies?

                            Nkedul1 - Profil | Po 4.3.2013 19:52:31

                            jirisyky >> Toho se neboj. Jako krmné i chytací super. Doporučuji od druhé půlky května do začátku října. Na vlas dát k nim něco výraznějšího, třeba plovku, nebo zabalit do obalovačky. V horkých letních dnech nebývá někdy úplně perfektní, ale jinak kdykoliv v noci, brzo ráno i přes den, krom úplně horkých dní bude tato nástraha fungovat velmi dobře.

                              Njirisyky - Profil | Po 4.3.2013 19:40:00

                              kedul1 >> jezuch me dones 5kilove baleni tech kouli, tak snad nesahl vedle, ale jak pises, tak snad to bude ok

                                Nkedul1 - Profil | Ne 3.3.2013 21:03:53

                                jirisyky >>
                                Ahoj,
                                Oliheň je jedna z nejlepších od pozdního jara do začátku podzimu. Za málo peněz hodně muziky.

                                  Njirisyky - Profil | Ne 3.3.2013 17:10:40

                                  ahoj, mate uspechy i na prichut olihen od tohoto vyrobce? dekuji

                                    NNeznaboh:-D - Profil | Čt 28.2.2013 20:19:40

                                    Šlapeto >> Ahoj. Nejsem nějaký šťoura to si může každý přečíst s mých příspěvků,ale za mě jsem se s méně funkčním boilie nesetkal. Měl jsem doma pár kg citrusu,pár kg ryba/jahoda a myslím,že ještě ryba broskev a krom jednoho kapříka přes 60nic... A pochybuju o tom,že je to umem s jakou koliv jinou značkou od TB,LK.L,MB,RW... jsem na tom samém fleku při daleko menším krmení dostal pěkné ryby...

                                      Nkedul1 - Profil | Čt 28.2.2013 20:15:47

                                      Šlapeto >>
                                      Za mě kamarádovi vzkazuji, ať se toho vůbec nebojí. Je to v první řadě na tobě, čemu chceš, nebo nechceš věřit. Mají 4 cenové úrovně cca od 140 do 400,- Kč za kilo. Já chytám všechny 4 a je to spíš o správném výběru příchutě na danou lokalitu. Jezdím dnes každou výpravu s kamarádem, který chytá jen Nikla a ani jeden nemáme vůbec pocit, že by on mě, nebo já jeho výrazně přechytával. Někdy já jeho, někdy on mě. Často jedu i na výpravu s jinými kamoši také chytající Nikla a výsledek je stejný. Pokud ale musíš házet do vody 650,-Kč za kg třeba v podobě LK Baits, nebo Imperialu, a myslíš že to jinak nejde, tak házej, nikdo ti nebrání.

                                        NŠlapeto - Profil | So 16.2.2013 16:25:29

                                        Pánové, existuje nějaký reálný, bez reklamy zkreslený, názor na tyto koule v základní variantě? Kamaráda to andchlo a marně se mu snažím vysvětlit, že za 100kč/kg nekoupí kvalitu ani co by se na nehet vešlo.