Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 10:44:24

Valuček >> Tak nějak.

    Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 10:28:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Rád bych tu přinesl něco nového do diskuze, ale momentálně o tom vím stejný prd, jako vy. Info jsem se dozvěděl včera, stejně jako všichni ostatní. Předpokládám, že rozhodnutí soudu bude předloženo na výboru.

      NValuček - Profil | St 3.1.2024 10:23:37

      vladěna >> hmmm, tak to seš ale ideální člen :-) - takhle se jim to určitě líbí, nikdo je s ničím "neobtěžuje" - ale pozor - pak to takhle dopadá :-(

        Nvladěna - Profil | St 3.1.2024 10:15:37

        Valuček >> hm,to neklapne.na schůze nechodím ze zásady už jsem se tady kdysi vyjádřil a nechci být s touto organizací svázán.odevzdat,vzít nové.to je všechno-))

          NValuček - Profil | St 3.1.2024 10:10:46

          vladěna >> já sem to nebyl :-) Ale poradím ti - běž v březnu na schůzi a tam se zeptej - "pachatel" tam bude určitě přítomen

            Nvladěna - Profil | St 3.1.2024 9:50:15

            a to vše jen proto že nějakej hrdina nechtěl pustit pár halířů navíc za pronájem.mohl by se vyjádřit ten co to spískal-))

              NValuček - Profil | St 3.1.2024 9:42:38

              dada11 >> to nevím, ale kdybych si měl vsadit - tak vsadím že jo. Ale hlavní je samotný revír, to je to důležité :-(

                Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 9:37:07

                Valuček >> A těch pěkných ryb co tam je. Jestli o ně Třebíč přijde?

                  NValuček - Profil | St 3.1.2024 6:57:52

                  dada11 >> to teda jo. Takhle lehce přicházíme o to nejdůležitější - revíry. A žádné nové už z nebe nespadnou. Měli platit - povolenku zdražili dost, ale aby z toho dali stovku za člena na takhle velkou nádrž u nosu, to ne

                    NAzis - Profil | Út 2.1.2024 22:03:56

                    Skvelej, takovej oddychovej revir na rychly zablbnuti kousek za barakem. Skoda ho bude. Krasne se tam radilo s plavackou nebo feederem. Ucil sem se tam klipovat, chytat na presno takovym tim rychlym zavodnickym stylem. S tim mnozstvim drobote,karasu a malejch kapriku to bylo presne na tohle zkouseni uplne super🤷‍♂️☹️.

                      NMilosVee - Profil | Út 2.1.2024 20:48:22

                      Konec Markovky je škoda.Sice jsem tam byl loni jen asi čtyřikrát a to ještě jen s děckama aby si zachytali karasy, ale i tak je to škoda.Byl to jediný jakštakš slušný rybník v okolí Třebíče.

                        Ndada11 - Profil | Út 2.1.2024 16:50:01

                        vladěna >> To měl, ale masařské choutky mně nějak už nebaví.

                          Nvladěna - Profil | Út 2.1.2024 16:46:33

                          dada11 >> pozdě zpytuješ svědomí.měl jsi na masařinu dostatečný prostor-))

                            Ndada11 - Profil | Út 2.1.2024 16:44:52

                            Valuček >> Oni se dušovali ve více věcech a jak to dopadlo. Každopádně bych nechtěl přijít o tenhle nádherný revír.

                              Ndada11 - Profil | Út 2.1.2024 16:42:50

                              vladěna >> Tak to jsem měl vše masařit a né skoro vše pouštět.

                                NValuček - Profil | Út 2.1.2024 13:49:55

                                vladěna >> opravdu to tak vypadá a to se na schůzi dušovali, že není lehké vyjmout revír ze svazového rybolovu a že do sporu vstupuje celý Moravský rybářský svaz

                                  Nvladěna - Profil | Út 2.1.2024 13:42:10

                                  Valuček >> to opravdu dobré není.uvidíme jak dlouho se budou dohadovat,ale je jisté že o marču má někdo moc velký zájem-))

                                    NValuček - Profil | Út 2.1.2024 13:37:53

                                    vladěna >> tak to není dobré. A to sem ráno byl pro novou Povolenku - a nic nikdo neříkal. Možná měli radši zaplatit ten nájem :-(

                                      Nvladěna - Profil | Út 2.1.2024 13:27:11

                                      Valuček >> tak si přečti co napsal dnes Kuba za info.

                                        Červené karty: zabijakcizichčlenu