Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

NValuček - Profil | Út 2.1.2024 13:08:30

vladěna >> jak si k tomu došel? V revírech pořád je a poslední informace byla, že spor MRS versus Lesy ČR je u soudu a do rozhodnutí se chytá dál

    Nvladěna - Profil | Út 2.1.2024 12:39:08

    takže jsme o markovku opět přišli?

      Ndada11 - Profil | So 7.10.2023 6:15:37

      Azis >> Kdyby měli aspoň 35+ 😄😄😄

        NAzis - Profil | So 7.10.2023 1:40:51

        Vencovi jako jedinymu trebicakovi verim. Kdyz rika ze nedali tak tomu verim. Muze to bejt prirozena produkce kdy pri zpetnym zaplaveni mely ty ryby idealni podminky k reprodukci a hold se tam rozjely vic nez je zdravo. Spis si myslim ze prisli s vodou a absence vetsich dravcu pri zpetnym zaplaveni jim dala tu moznost se takhle rozrust. Nikdo si dobrovolne takhle nezamrda vodu. Ted je to ryba ktera tam ve svoji velikosti nema predatora a myslim ze bude par let trvat nez se to srovna.

          Nstormandnature - Profil | Út 3.10.2023 20:24:49

          MilosVee >> z nebe určitě nespadl, ale od nás není.

            NMilosVee - Profil | Út 3.10.2023 20:11:27

            stormandnature >>
            Tak kde se tam vzal a v takovém množství, když tam do tý doby než se to nepustilo nebyl?Nechce se mi věřit že tam spadl z nebe😀😀

              Nstormandnature - Profil | Út 3.10.2023 18:53:59

              MilosVee >> stříbrňáka jsme na Marču nesadili.

                Ndada11 - Profil | Po 2.10.2023 19:34:15

                MilosVee >> Já opravu netuším jestli se vysadili nebo ne. Ale myslím, že vysadili. A jestli vysadili, tak možná proto aby se hned nevyčubali kapři. Ing ne jen bc 😄

                  NMilosVee - Profil | Po 2.10.2023 17:50:19

                  dada11 >>
                  Spíš by mě zajímalo, proč se tak inv.druh jako je karas s. vůbec vysazuje?Jako v Třebíči byli co si pamatuju vždycky "jinde" ale prvně karas s. na Markovce, potom mrtví candáti na Ji 7-8.To je jeden průser za druhým tam v tom jejich PS.
                  Kdo to tam vlastně dneska vůbec vede?Tipuju nějaký inženýr?

                    Ndada11 - Profil | Po 2.10.2023 16:23:36

                    MilosVee >> Hodí a nehodí. Má ho dobrej, mě chutná. Už jsem mu to říkal, že 7kg denně může brát. Poslal mě do prdele 😄😄😄😄. Taky jsem tam kdysi brával kluka na cejnky.

                      NMilosVee - Profil | Po 2.10.2023 15:12:47

                      dada11 >>
                      Sice karas se na salát vůbec nehodí, ale nechce ten Tvůj znamej rozjet byznys a brát je denodenně po 7 kg?🤣
                      Zas na druhou stranu když tam jdu s naší mladou, tak má aspoň radost že jí to pořád bere a že mě vždycky přechytá.No a já mám od ní aspoň klid😀😀

                        Ndada11 - Profil | Po 2.10.2023 11:25:38

                        Starc55 >> Feeder už sem prakticky nenosím. Stačí nějaké krmné koule a sem tam se podaří aspoň i kapr.

                          NStarc55 - Profil | Po 2.10.2023 10:55:15

                          dada11 >> Tak to je hrozný.

                            Ndada11 - Profil | Po 2.10.2023 10:52:50

                            Starc55 >> Spíš bych řekl, že nasadil. Od 20-30 cm. Sem tam se povede i větší. Známej si sem jezdí pro ně na salát. Za hodinu 30 karasů není problém.

                              NStarc55 - Profil | Po 2.10.2023 10:28:16

                              dada11 >> Čau. Skromný dotaz. Jak jsou ti karasi velcí? A kde se tam vzali? Samovýtěr nebo je někdo nasadil.

                                Ndada11 - Profil | Po 2.10.2023 5:22:45

                                MilosVee >> Nic moc.

                                  NMilosVee - Profil | Ne 1.10.2023 21:23:00

                                  dada11 >>
                                  Tak jak jsi dopadl s dravcema?

                                    Ndada11 - Profil | Čt 28.9.2023 13:20:08

                                    Cejnek 2 >> V sobotu a v neděli tam budu provádět pokus o dravce. Od vás směr k hrázi.

                                      Ndada11 - Profil | Čt 28.9.2023 13:19:09

                                      Cejnek 2 >> Ale pssst. Třeba ty karasi někdo vychytá 😄😄

                                        NCejnek 2 - Profil | Čt 28.9.2023 13:18:09

                                        Jo, jsme si psali o tom

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu