Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Ndada11 - Profil | St 10.1.2024 11:20:58

V Poušove tvrdili mému kolegovi, že nemá zapomemout na zákaz rybolovu na Markovce.

    Ndada11 - Profil | St 10.1.2024 10:52:28

    Neví někdo jestli letos bude burza v Třebíči?

      Ndada11 - Profil | Po 8.1.2024 19:37:34

      vladěna >> Podle toho co jsem viděl z autobusu, tak ne.

        Nvladěna - Profil | Po 8.1.2024 18:07:10

        dada11 >> jo, markovka zamrzla-))

          Ndada11 - Profil | Po 8.1.2024 17:43:54

          Tak už se ví něco víc?

            Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 18:55:09

            MilosVee >> nepíšu sem z pozice, kdy bych tu chtěl něco zjišťovat. Píšu z pozice člověka, který by to třeba i rád ostatním objasnil nebo více přiblížil, aby pak nevznikaly zprávy typu jpp, ale zatím nemám jak a co, protože většina členů výboru se to dozvěděla včera, stejně jako všichni ostatní.

              NMilosVee - Profil | St 3.1.2024 17:45:15

              stormandnature >>
              Vašku, musíš se na tyto věci (a nejen Ty) ptát na VČS, a hlavně neodbytně trvat na jasné a věcné odpovědi.Tady se jí nedočkáš, protože pochybuji že sem předseda PS dá nějaké vyjádření.Ale třeba to tady potají vedení PS Třebíč čte, kdo ví...

                Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 13:43:49

                stormandnature >> Kdo ví. Hlavně ať se chystá dál.

                  Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 12:31:31

                  dada11 >> to ani ne. Jen ta posloupnost chodu informací je taková podivná.

                    Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 12:15:22

                    stormandnature >> Taky pravda. Třeba někdo nechtěl aby se to vědělo.

                      Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 11:43:16

                      vladěna >> ne, v pohodě.

                        NValuček - Profil | St 3.1.2024 11:29:22

                        stormandnature >> to já taky. Tak teď už jen kdo je za tento "zdárný" výsledek, odpovědný

                          Nvladěna - Profil | St 3.1.2024 11:28:55

                          stormandnature,Valuček-napsal jsem něco blbě?

                            Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 11:22:26

                            dada11 >> to na tom nic nemění. Čísla a maily na členy výboru má. Tak nevidím důvod, proč by se to člen výboru měl dozvídat v obchodě nebo na stránkách spolku.

                              Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 11:19:52

                              Valuček >> mám obavu, že ta už tímto vyřešená je.

                                Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 11:14:38

                                stormandnature >> Chodí tam nakupovat p. Kuba. Třeba něco věděl a řekl. Nejen on tam chodí nakupovat. Nebo chcou Markovkou sami koupit.

                                  NValuček - Profil | St 3.1.2024 11:14:04

                                  stormandnature >> jo, jo, to můžu potvrdit :-) Zatím pracujete dobře, tak jen vydržet. Jinak ohledně těch členů - váš názor je bohužel, ovšem někteří na to nahlíží jako bohudík. No, pokuste se ještě zdárně vyřešit tu Markovku, to je te´d asi hlavní

                                    Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 10:53:59

                                    dada11 >> to ani tušit nemohli. Jak říkám, dozvěděl jsem se to včera, stejně jako všichni ostatní. Jen mě kapku zarazilo, že u Okouna to věděli dříve, než většina členů výboru.

                                      Nstormandnature - Profil | St 3.1.2024 10:52:13

                                      Valuček >> bohužel, takových členů je většina. Nejen u nás. Pokud je návrh konstruktivní a ne úplná kravina, tak není jedinej důvod se jím nezabývat. A nejsnáze je možnost se zeptat či se pokusit něco prosadit, právě na VČS. Ikdyž to taky není vždy jednoduchý - například loni úplně nesmyslnou argumentací smetený dotaz na třecí rámy na Dalasu.
                                      A dobře víte, že když se potkáme u vody, rád na jakýkoliv dotaz odpovím, pokud odpověď znám.

                                        Ndada11 - Profil | St 3.1.2024 10:46:32

                                        stormandnature >> Loni jsem měl na Markovce tři kontroly. A ani porybní netušili nic. Nebo to aspoň neříkali.

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu