Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Ndada11 - Profil | So 8.10.2022 14:08:12

kakr >> Já mam kavalíra. Tam hrozí maximálně že se posere strachy 😀

    Nkakr - Profil | So 8.10.2022 13:37:20

    dada11 >>
    Měl jsem tři fenečky, ale to byly labradorky. Tam hrozilo maximálně olíznutí:-))

      Ndada11 - Profil | So 8.10.2022 13:32:53

      kakr >> Na vodítku ho měl, stál na něm. Košík neměl.

        Nkakr - Profil | So 8.10.2022 13:18:28

        MilosVee >>
        Paragon od rybiček mohl posloužit jako toaletní papír, nebylo jej zapotřebí. Jak to bylo se psem nevím, ale měl ho mít na vodítku s košíkem.
        Že by kolegovi pomohla PČR je úvaha značně naivní. Už jen proto, jak chceš po RS aby čekala na příjezd polišů??
        A o dementech mezi RS raději pomlčím......

          Ndada11 - Profil | So 8.10.2022 13:10:29

          Martin M. >> Jsou to zkušenosti pro příště. Teď už jen můžu čekat a pak bude další postup.

            NMilosVee - Profil | So 8.10.2022 13:05:35

            Martin M. >>
            Přesně tak.

              NMartin M. - Profil | So 8.10.2022 12:51:45

              Mne zaujal ten rottweiler - jeho majitel nesmi pripustit, aby pes ohrozoval nebo obtezoval kohokoliv. Podle mne pokud takovy pes zacne na rybare stekat, at jiz na prikaz nebo svevolne, tak rybar ma pravo vyzvat RS, at se psem odejte, ze se citi ohrozen a jeho pes nema zadne vysady prevzate z funkce sveho psovoda RS. Porybny rovnez nema narok subjektivne hodnotit povahu sveho psa vykladem, ze vam nic neudela, ze jen tak steka a je hodne.

                Ndada11 - Profil | So 8.10.2022 12:38:14

                MilosVee >> Jsem hold moc hodný a mírný člověk 😀😀😀

                  NMilosVee - Profil | So 8.10.2022 12:26:29

                  dada11 >>
                  No teď už nic.To se mělo řešit důkladně na místě.Minimálně přiložit paragon od rybiček k protokolu+vyjádření že jsi se nedopustil jakéhokoliv pochybení a provinění a že skutek se tak jak je uvedeno v protokolu nestal a důrazně ho odmítáš.Dále bych ho upozornil že volám PČR už jen kvůli tomu čoklovi který Tě tam ohrožoval.Možná bych nabyl podezření že se mi zdá pod vlivem atd. tam se toho dá najít spousta.
                  A víš jak by to možná taky dopadlo?Vrazil by Ti papíry zpět do ruky a šel by pryč.Při představě že to bude muset všechno vypisovat, že tam bude hodinu čekat na benga a další hodinu to tam řešit.
                  No tak to ber tak, že jsi ponaučený pro příště že se nemůžeš nechat ojebávat od každýho dementa.V dnešní době musíš být drzý a průbojný, jinak to dopadne vždycky takhle-a to nejen v rybařině ale v životě celkově.

                    Ndada11 - Profil | So 8.10.2022 10:49:25

                    MilosVee >> A co nyní nadělám? Nic.

                      NMilosVee - Profil | So 8.10.2022 6:45:53

                      dada11 >>
                      No jak myslíš.Byly to Tvoje papíry...

                        Ndada11 - Profil | Pá 7.10.2022 19:39:30

                        MilosVee >> Sranda musí být i kdyby tatu věšeli 😀😀.

                          NMilosVee - Profil | Pá 7.10.2022 19:31:53

                          dada11 >>
                          Vidím že to bereš s humorem.Já bych na Tvém místě asi zabíjel.No nic, jdu nachystat věci a ráno na ně.Zatim zdar.

                            Ndada11 - Profil | Pá 7.10.2022 19:17:28

                            MilosVee >> Jo a nečil se, znáš ro o té cévce a noze 😀😀😀😀😀. Od jisté doby se snažím raději vše v klidu. Průserů už bylo dost.

                              Ndada11 - Profil | Pá 7.10.2022 19:15:23

                              MilosVee >> Nenechám si srát na hlavu. Proto jsem ještě ten den volal do Brna na kárnou komisi, co mám dělat. Teď čekám na vyjádření a pak budu volat a žádat schůzku s vysvětlováním. Mimochodem člověk z komise s kterým jsem mluvil byl ochotný a vstřícný. I když evidentně nebyl už v práci, kanceláři.

                                NMilosVee - Profil | Pá 7.10.2022 19:07:32

                                dada11 >>
                                Není důkaz není vina.Co na tom doprdele nechápeš?Jako sorry ale už jsem fakt nasranej.
                                Borec to na Tebe zkusil, a Ty neznalý jsi se nechal ojebat od nějakýho krypla.To si jako vážně necháš srát na hlavu?To snad není ani možný tohleto.Sorry, nemyslím to zle ale fakt mě to vytočilo.Když si to necháme líbit, budou to tyhle hovada zkoušet dál a na další.Nesrat se s něma s hajzlama.Takovýhle lidi vůbec nesmí nosit placku!!!!!!!!

                                  Ndada11 - Profil | Pá 7.10.2022 19:00:42

                                  MilosVee >> Moc nevěřím tomu, že se někdo bude za někoho nebo něco omlouvat. To se dneska moc nenosí. Ale ani netušíš jak moc rád bych se mýlil. Spíš věřím, že někdo něco vymyslí a ani nebudu tušit co se děje. Je jasné, že jeho nelegitimování je moje slovo proti jeho. Pokud není zvukový záznam, tak ani pes tam nebyl........ Ale zajímá mě ta fotka údajného přestupku a vysvětlení ohledně nástražek a proč mě nenechal mě vyjádřit. On vypsal oznámení o přestupku proti předpisům v rybářství. A to podle jistých lidí se vypisuje pouze v případě když se chci vyjádřit a pak to já i on podepíšeme. Kolonky vyjádření je prázdná. Podepsat mě to nenechal.....

                                    NMilosVee - Profil | Pá 7.10.2022 18:55:13

                                    dada11 >>
                                    Zkrátka a dobře, pokud jsi nic neprovedl, odebral Ti člen RS povolenku neoprávněně a jeho jednání je protizákonné.Pokud nemá důkazy o Tvé vině, jsi z toho venku.
                                    Jediné rozuzlení je že se Ti kárná komise omluví za svého člena RS který udělal tu nejhorší věc, jakou může RS udělat a okamžitě podá návrh na městský úřad ke zrušení jeho funkce.A zároveň Ti vrátí povolenku.
                                    Pokud důkaz má, kárná komise Tě potrestá.V tom případě bych tipoval, že si zachytáš možná příští rok v létě.

                                      NMilosVee - Profil | Pá 7.10.2022 18:03:30

                                      Problém je hlavně v tom, že RS dělá kdejaký idiot který vůbec nezná BP.
                                      Z toho co tu Dada popsal mi vyplívá, že bych se s takovým vymrskaným debilem ani nebavil a rovnou volal PČR ať si ho přijedou srovnat do latě.
                                      A pokud vím, máš právo a on povinnost zapsat do protokolu Tvé vyjádření které podepíšeš.Takhle je to slovo proti slovu.On řekne žes chytal a zároveň čeřínkoval, ty řekneš že ne a on musí dokázat že to tak bylo, jinak platí presumpce neviny.Je to v ústavě a nad tou rozhodně nějakej retard není, i když by asi moc chtěl.

                                        Ndada11 - Profil | Pá 7.10.2022 17:50:27

                                        jagos >> Je to boj 😀😀😀

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu