Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 16:23:52

MilosVee >> Asi nejmožnější scénář.

    dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 16:18:59

    Bobo10 >> To je možný. Ale loni kapry kolem 60 nebyl problém.

      dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 16:18:07

      stormandnature >> Brečet se nám chce, ale to neuvidíš nikoho.

        vladěna - Profil | Ne 21.8.2022 16:00:16

        stormandnature >> úsměv,to jediné nám zbylo-))

          MilosVee - Profil | Ne 21.8.2022 14:45:35

          Na Markovce s ale stejně dál chytá.
          Dneska ráno tam rybáři seděli.Včera taky.
          Revír se lovit podle mě nebude.Vždyť by to další 2 roky napouštěli.To nikdo vzhledem k hydrometeorologické situaci nepovolí.
          Podle mě se udělá znalecký odhad rybí obsádky a ten lesy ČR PS Třebíč zaplatí, penízky se rozkutálí a pojede se dál ve starých kolejích (akorát už bez Markovky)

            stormandnature - Profil | Ne 21.8.2022 13:46:36

            Pánové, ty vaše teorie jsou skoro až úsměvný.

              Bobo10 - Profil | Ne 21.8.2022 13:37:04

              dada11 >> No a nebo tam bylo něco napsaný co se tam jakoby dalo a zbytek už je někde v soukromém rybníčku...

                dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 13:22:01

                vladěna >> To bys měl těch 1000 m2 dobře zarybněných 😀😀.

                  dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 13:21:18

                  Starc55 >> Tomu nevěřím, že by se lovilo. Spíš se někomu nasazovalo.

                    vladěna - Profil | Ne 21.8.2022 10:46:30

                    Starc55 >> takže ty tři rybníčky co jim zbyly budou narvaný k prasknutí-))

                      Starc55 - Profil | Ne 21.8.2022 10:42:13

                      Takže Markovka se bude lovit? Ryby nasadil PS Třebíč, takže by se měly po slovení
                      dát do jiných revírů, na kterých hospodaří PS MRS Třebíč.

                        dada11 - Profil | Ne 21.8.2022 8:32:27

                        Martin M. >> Ale i tak. Někdo úplně cizí přijede a neuvidí cedule zákaz. Tak prostě nahodí a už může mít polízanici. V papírech je.

                          Martin M. - Profil | So 20.8.2022 20:01:38

                          dada11 >> nerevir uz si musi majitel pohlidat sam.

                            dada11 - Profil | So 20.8.2022 19:49:17

                            Zatím není žádná cedule, že zákaz. Tak by mě zajímalo, jak by se řešilo, když tam budu chytat.

                              kakr - Profil | So 20.8.2022 12:04:24

                              Martin M. >>
                              Najdou se Spolky, kterým ani 1300kč nestačí. Vymýšlejí si různé manipulační poplatky, nechají si zaplatit BP po 15kč a kupují je za 10kč, za doručení poštou si účtují 100kč atd......
                              A není jich málo.

                                Martin M. - Profil | So 20.8.2022 11:15:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jagos >> popravde receno bych nejdrive rad videl vyuctovani, co se dnes s nasemi penezi deje, protoze 1300kc za clenstvi jsou defakto volne penize, ktere nemusi jit zpatky do reviru a podle mne temer nikdo nevi, kde konci. A dokud tohle nevim, tak se mi vice platit nechce.

                                  dada11 - Profil | So 20.8.2022 7:49:58

                                  jagos >> To je taky pravda. Ale zdražením se bude krást ještě víc. Musí se vyplatit (zaplatit) povolenka, benzín....

                                    dada11 - Profil | So 20.8.2022 7:48:14

                                    Dodo677 >> Nepřekvapuje to zde nikoho. Jen je to sere. Pokud nechce svaz, nebude chtít ani běžný člen. Nebo aspoň většina členů.

                                      jagos - Profil | So 20.8.2022 7:01:04

                                      dada11 >> nemáš pravdu! Kdo je nenszranej a má v sobě tu závist tak ty ryby krade ve velkým i teď!

                                        jagos - Profil | So 20.8.2022 6:59:13

                                        Dodo677 >> souhlasím s tebou, moje řeč! Pokud to takhle půjde dál tek nebude kde chytat!cena povolenky je směšná! Zdražit o 900kc,300 na revíry, 300 na zarybneni a 300 na rybářskou stráž a zbavíme se většiny problémů!

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu