Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Dodo677 - Profil | Pá 19.8.2022 22:21:57

dada11 >> Já se nemám z čeho probírat. Já žiju v realitě a nepřekvapuje mě ta situace, která je jenom výsledkem hospodaření svazu.
.....a vlastně i nás rybářů...protože svaz prostě umožňuje vydrám plnění mrazáků a pak to lepí nasazovaním nesmyslnýho množství kapra......začarované kruh...

    vladěna - Profil | Pá 19.8.2022 14:10:38

    EDAmrk >> jsem jen trochu zašprýmoval-))

      EDAmrk - Profil | Pá 19.8.2022 13:49:10

      vladěna >> Opatrně s tím tvrzením😀

        dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 12:30:50

        Dodo677 >> Prober se ty. Už jeden má u Náměště. Vozily se tam ryby už když se to lovilo. A dražší povolenky a méně ryb? To se bude akorát víc pytlačit.

          dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 12:28:45

          vladěna >> 😀

            Dodo677 - Profil | Pá 19.8.2022 11:12:49

            Prej někdo z lesů chce soukromák... :D
            Proberte se. Lesy se musí chovat jako řádný hospodář. Pronajímat pod cenou není řádné hospodaření. Svaz si musí uvědomit, že Lesy ho "dotovat" nebudou. Trochu se obávám, že svaz postupně příjde o všechy zajímavý vody pokud bude takhle pokračovat. Vždycky se najde podnikatel, které bude mít víc peněz.
            Řešení bych viděl v upravě ceny povolenky, omezení počtu odnesených ryb > nebude třeba tolik nasazovat a ušetřený peníze se dají narvat do pronájmu vod.....ale asi to vidím moc naivně.

              vladěna - Profil | Pá 19.8.2022 10:04:39

              dada11 >> hodinovec je jen můj-))

                kakr - Profil | Pá 19.8.2022 9:43:58

                stormandnature >>
                Nevím, ale podle mého názoru jde o love.
                Ve sporu šlo o to, zda je či není nádrž součástí toku, Mze a následně Kú rozhodl že není.
                A vo tom to je......

                  dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 9:36:14

                  vladěna >> A budou je volit zase. Tomu věřím. U vody je slyšíš držkovat, ale to je tak vše.

                    dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 9:34:55

                    stormandnature >> Bych řekl. Že někdo z lesů chce soukromák. Nebo dobrý známý.

                      dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 9:34:05

                      vladěna >> Kecáš, máš 1000 m2 jen pro sebe 😀😀😀😀😀😀

                        vladěna - Profil | Pá 19.8.2022 9:28:36

                        v každým případě je markovka pryč tak se teď můžeme mačkat na hodinovci,zatím-))

                          vladěna - Profil | Pá 19.8.2022 9:22:16

                          stormandnature >> se ani nedivím že členové se nedozví základní informace o dění v organizaci.je to prostě následek puče který tu před lety proběhl a nyní na to rybáři doplácí i když tomu svým hlasováním byly nápomocni.možná by stálo za to se zeptat překabátěného s.Máci který to táhne za každého režimu,takže musel vědět o všem co se děje.

                            stormandnature - Profil | Pá 19.8.2022 9:08:09

                            kakr >> Markovka a Mocla víme, jak dopadly. Náhodou, proč lesy podaly žádost o vyjmutí se neví?

                              dada11 - Profil | Pá 19.8.2022 8:36:46

                              jagos >> Zvednout ceny povolenek, proč? Aby si nahrabali ještě víc.

                                kakr - Profil | Pá 19.8.2022 8:32:23

                                ze zápisu SV MRS ze dne 29.9.2012 -

                                zastavení všech podaných žádostí Lesy, s.p. ČR o vyjmutí nádrží z rybářských revírů pro jejich neopodstatněnost. Jednalo se o nádrže Hýsly, Ježov dolní, Ježov horní, Osvětimany, Mocla a Markovka

                                  Valuček - Profil | Pá 19.8.2022 5:02:44

                                  jagos >> já si myslím, že v penězích za povolenky to není. Čím majjí lidi víc peněz, tím jsou zlejší. Prostě nechcou za nic platit. Je to jako u zemědělců - stroje, hnojiva, postřiky si koupí kdykoliv, ale jak přijdou o pole, je to konečná, něco podobného se už mnoho let děje v naší organizaci s vodou

                                    jagos - Profil | Čt 18.8.2022 23:50:15

                                    Valuček >> mají zvednout ceny povolenek! Já myslím že pro nás bude likvidační to vedení mrs Třebíč! Pořád žijí v dobách KSČM

                                      dada11 - Profil | Čt 18.8.2022 17:32:21

                                      Valuček >> Kšeft je hold kšeft. Ostatní jde stranou.

                                        Valuček - Profil | Čt 18.8.2022 17:30:35

                                        dada11 >> Brno neznám, ale těm asi nějaká Markovka na srdci neleží. Já si takhle nějak představuju rčení turecké hospodaření

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu