- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Team v přívlači
Čawte nechcete se mnou založit někdo přívlačovej team nebo bych rád do něakého šel pokuď už ho někdo máte .Je mi 13 let v říjnu mi bude 14 a jsem kousek od Kutné Hory.Můžu poprosit alespoň někdo napište.
Autor diskuse: Tolstolobec - Profil , 27.3.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Ncaslavak - Profil | Pá 28.3.2008 20:16:45
přívlač je s muškařením to nejtěžsí co v rybařině je. závodně chytám plavanou, feeder a RT. A jedinej sponzor jsem JÁ. Sponzoři chtějí výsledky, medaile aby z tebe měli reklamu. Jo ja jestli chces chodit do teamu začni chodit na rybarskej krouzek. v Po jdeme na covák a tam je to perfektní na poznání ryb, záběrů a všeho. Věř mi Mišutka (vedoucí) mi chvíli radil a ted uz chytám asi i líp.
NTolstolobec - Profil | Pá 28.3.2008 9:34:13
Ještě opakuju já ten team nechci na závody ale zatim jen tak se sejít a zachytat si a závody můžem v budoucnu taky zkusit
NTolstolobec - Profil | Pá 28.3.2008 9:29:43
Přesně závodim 4 roky o závodech sem si loni vytáhnul trofej kterou sem v září překonal.O žádnym stresu to neni(pokud já vím)
NGeorgino - Profil | Čt 27.3.2008 22:16:09
Rambo: závodění má něco do sebe, určitě to není o životních rybách, ani o stresu, když máš ze závodění stres tak to nemá cenu dělat
NRambo - Profil | Čt 27.3.2008 22:09:45
Souhlasím se Scanixem a hlavně si myslím, že by mě to netáhlo hlavně proto, protože se snažím chytat větší ryby a né nachytat hejno okounků na pidigumu. Věřmi, že když zkusíš závod budeš zklamán(alespoň co jsem slyšel od jednoho rybáře od řeky). Každej závodník má hafo nástrah za tisíce, jiný drobný či větší vychytávky a přesto nechytne při závodu svou životní rybu. Ale každopádně Ti fandím, zkusit se má všechno...
NTolstolobec - Profil | Čt 27.3.2008 21:48:59
22cruiser22:jj já vím ale je to daleko mě tam nemá kdo odvíst
N22cruiser22 - Profil | Čt 27.3.2008 20:39:53
mno s nakyma sponzorama by to bylo cool mno ale mas naky? takhle muzem dis tak jen tak pro zabavumno sem o rok starsi a kam rat jezdis???? ja tda na vltavu 7 tam je přívlac celorocne povolena vlastne 5.4. kousek od tut sou zavody tak si muzes prijit si zachitat podrobnosti tady http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=8533
NScanix - Profil | Čt 27.3.2008 20:15:55
Tolstolobec: sponzory defacto sehnat nelze, lidi i v prvni lize jedou vesmes na vlastni triko, aspon co o tom vim. Nekteri maji podporu od jiste znacky ci firmy, ale to jsou vyjimky. Levna sranda to neni a dle meho ani ne ani takova zabava, to si radeji zachytam s kamosem jen tak, zavodeni je fakt o stresu...
Nmelmen - Profil | Čt 27.3.2008 20:07:50
Chceš jít do nějakého týmu??? Tak to nejdřív musíš mít pořádný vybavení,peníze a hlavně sponzora. A musíš něco umět a mít skušenosti z hodně revírů. Jestli to všechno máš tak před tebou smekám. Já sem to skoušel tři roky nepovedlo se mi to,tak ti přeju hodně štěstí třeba se ti to povede.
NTolstolobec - Profil | Čt 27.3.2008 19:04:41
Né závodní zatím jen tak si jet třeba zachytal a t d a dále klidně můžem i sportovně když bychom sehnali sponzory
NGeorgino - Profil | Čt 27.3.2008 18:45:43
Myslíš team na závody? Závodní přívlač ale není sranda, chce to už něco umět a taky to stojí dost peněz. Co takhle nejdřív pořádně se tomu věnovat a chytat a chytat a sbírat zkušenosti? Ale jestli už se cítíš na to být závodník a máš dost peněz tak k tobě do teamu klidně půjdu :o) EDIT: Já vlastně zapoměl že už v jednom teamu jsem, ale když seženeš dobrý sponzory tak přestoupím :o)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...











