Parkovani aut u vody

Zdravim Vas pratele! Docela by me zajimalo, jak resite parkovani aut pri rybarine, kdyz se nedostanete s autem az k lovnemu mistu, protoze je mnohdy vzdaleno nekolik stovek ba i vice metru, treba pres les a tak. Nebojite se, ze Vam ho nekdo vykrade, nebo propicha pneumatiky? Nebo radeji na takovych mistech vubec nechytate? Urcite mi ale date za pravdu, ze tam, kam se autem nezajede je nejmensi rybarsky tlak a krasna mista. Bohuzel je to ale vyvazeno obavou o osud auta a stresem s tim spojenym. Pak by me jeste zajimalo, jestli se muze zajizdet autem k vode treba pres les, kdyz na lesni ceste neni zakaz vjezdu oznaceny znackou? Dekuju!
Autor diskuse: reditel zemekoule - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

Nsadraj - Profil | Po 26.10.2009 19:07:36

Jarda Š. >> asi tak to bude a ožná stejnej princip i s autem a vjezdem bych to viděl

    NJarda Š. - Profil | Po 26.10.2009 18:34:35

    certbert >> Kontrolovat povolenku může v případě, že by šlo o pobřežní pozemek, na který je jinak zákaz vstupu, ale není zakázáno z něj lovit.

      Nsadraj - Profil | Po 26.10.2009 18:26:24

      certbert >>nejsem si tim tak jistej že jako správce vody nesmí to by chtelo dotaz na povodí já simyslim že může stejně jako majitel rybníka soukromýho je to jeho majetek stejne jako majetek povodi . jen to muj názor mžná zkreslenej . Vim enom že když jsme předloni vyřizoval přes svaz invalidů ve východních čechách odstranení balvanů kterejma zavalili jedinej přistup k vode s autama pro invalidy na ROzkoši tka mi neco psali o tzv "zátopě´" tka mito tukvelo bodhužel už toho meila asi nemám aly bylo to zajimave napsaný a kupodivu do tejdne byly balvany pryč ale s jednou podminku a tou byl úklid mista tak letos sem tam ještě nqbyl jestli třeba zase prasata nazaúřadovali .A to tam povodi přitom dalo i popelnice sicejjen s idelitovejma pytlema takový stojny s vkem od popelnice ale asi po pul roce už ta zase byl bordel kolem keřílu tka se jim ani nedicim když sou lidi dibytek že to zavviraj kde mužous , nebudousi nechávat davat podkuty zbytečně a navic si myslim že to určitě není od postiženejch ty sourádi že se tý vode sdostanou až autem i kdž tam to zrovna není třeba pro vozejčáře dobrý msto je to na 5 metrovej heft u podberáu a nebo na pomocnika asistenta kterej ti to podá d vody tehc cca 5-7 metru nahoru na břeh . tzaky by jim mohli povolit nebo teda nám chytání u přivaděče na tý rovince co je tma krásnej přistup že by se vozejčkář moj zajet vozejkem až dovody se vykoupat a pak zase vyjet jak je to pozvolný a krásne vyštěrkvýní apele toby zase řvali ostatní že 100 metru od přivaděče se necmí chytat . a delat nejaký přistunejsí misto na to nejsou prachy jako koneckoncu v našem státu na nic nejsou prachy

        Ncertbert - Profil | Po 26.10.2009 18:21:12

        sadraj >> nevim to na 100% o zátopu ani na řekách nejde ale o manipulační prostor (kacení stromů a udržba povodí) jo a kontrolovat ti povolenku když neni porybný nesmí!!!!!!

          Nsadraj - Profil | Po 26.10.2009 17:54:50

          kakr >> nwvim jaK U Vás na morave ale tu v čechách takazy kolme vody a zavalování balvanama a závory většinou dává povodí na něčí návrh a nebo po vlastní kontrole .jde po nich ten Brčál s tou jejich partou a jakmile najdou u vody bordel tak už jim davaj pokuty a oni to radši zavřou nežliby tam dali pár popelnic a umožnili tam vjezd a parkrát to kontrolovali , Mají totiž jako majitele pozemku kolem vody taky možnost kontrolovat stejně jako RS jak povolenky tak inavíc vjezd na pozemek i bez PCR a MP jelikož většina pozemku v tzv zátopě . bere se podle jejich výkladu cca 5-500 metru od hladiny vody je jen a výlučně v jejich vlastnictví a jako správní vodohospodařskej ordán dávají i povolení ke stavám v tomhle pásmu , stavebním upravam i režimu pohybu vozidel v tomhle prostoru , bohužel nemají ani prostředky ani sily na to aby vfude vytyčili jejich hranice toho pásma zátom
          (mnemá to nic společnýho s povodněma to je jinej kšeft) je to jen jejich pracovní název jak to vzniko to nevím . a u vetšiny vod ke kterejm vede polní cesta má ta cesta svuj púčel třeba pro kácení dřeivn kolem řek a podobne takže vyjimku na vjezd k vodě dává povodí a dalí naprujezd přes pole do tý zátopy ti musídát vlastník poemku

            Nsoulfly - Profil | Po 26.10.2009 17:54:09

            Já kam se dá tak zajedu, alespoň si vyházet věci. Na nošení všech krámů už sem starej. :-) Značka pro mě neni závora. Občas se s někym pohádam, občas zaplatim pokutu, jednou za měsíc prorazim vanu u motoru, ale to už k rybařině patří. :-)

              Npepa-č - Profil | Po 26.10.2009 17:48:38

              Pvl >> já nekradu a nemusím se na to přemáhat, nekradení mi jde samo :-)

                Ncertbert - Profil | Po 26.10.2009 17:47:53

                Pvl >> Co je doma to se počítá-:o))))) jak se říkalo brambora k bramboře uno stojí na dvoře-:o))jinak AHOJ

                  Nsyny - Profil | Po 26.10.2009 17:47:49

                  sajmon >> zaplať panbůh,že tam ty šraňky jsou,za rok by to tam vypadalo jak na D7,naštěstí jsou ta hovada ještě neskutečně líná,takže dělají bordel jen kolem těch závor a v nejbliším okolí.Já to řeším tak,že se nechám dovezt a auto mě odveze kamarád nebo bratr domů,ti co jezdí z dálky,jsou většinou domluvení a auto nechávají u nějakého domorodce na dvorku za nějaký bakšiš.Já v tom problém nevidím,je to jen o pohodlnosti rybářů.

                    NPvl - Profil | Po 26.10.2009 17:44:52

                    pepa-č >> To není zase tak velký problém ? Nebo snad je ? :o§))

                      Npepa-č - Profil | Po 26.10.2009 17:41:31

                      sajmon >> ono by stačilo, kdyby lidi nekradli. to je celé.

                        NJarda Š. - Profil | Po 26.10.2009 17:37:42

                        GUGU >> Za nepovolený zábor veřejného prostranství je horní hranice pokuty 50 000,- Kč, za neoprávněné užívání cizího majetku je horní hranice pokuty 15 000,- Kč (dolní hranice nejsou stanoveny, mělo by se přihlížet k rozsahu a k výši způsobené škody).

                          NMachino - Profil | Po 26.10.2009 17:36:40

                          No stím parkováním mám blbé zkušenosti.Nechal sem auto sice u silnice a dál od vody asi 1km a vrátil sem se k autu a měl sem prořezané pneumatiky.Ještě že sem neměl přezuto odnesli to zimáky a tak sem byl nucen přezout v 1 hodinu ráno.Chytit toho deb...la tak ho zabiju!!!

                            N2Livecrew - Profil | Po 26.10.2009 17:32:58

                            GUGU >> Podle ksichtu!

                              NGUGU - Profil | Po 26.10.2009 17:15:24

                              Jarda Š. >> a jaka je výše těchto pokut ? (abysme věděli do čeho jdeme).

                                Nsajmon - Profil | Po 26.10.2009 17:09:13

                                pepa-č >> já nenapsal, aby pan starosta dal, já napsal, že by se možná našel způsob jak udělat dohodu mezi MRS a obecními úřady, jak a co by se pak rozdělilo je věc, kterou mají na starosti jiní, tím mám na mysli placení daní atd.
                                Nicméně chápu, že u nás se dva lidi nebo organizace neshodnou na tom jakou barvu má hovno, takže se stejně nic nestane.

                                  Nkakr - Profil | Po 26.10.2009 17:05:33

                                  sajmon >>
                                  Pepa-č to napsal jasně, proč by se měl někdo šábovat s MRS???

                                    NDenny - Profil | Po 26.10.2009 17:03:27

                                    Čodiš >> musim souhlasit s tim,co napsal Sahib.Tva argumentace,ze mas spoustu veci je,no rekneme,trosku slaba.V dnesni dobe ma vetsina rybaru spoustu "kramu",ktere taha k vode a jsou to lide,kteri jsou daleko starsi nez ty.Je to samozdrejme tvoje vec,ale poznal jsem dost lidi,kteri jsou ochotni jit na misto nekolikrat.Vim,ze doba je takova,ze kazdy by chtel mit at uz z jakychkoliv duvodu auto co nejblize u sebe a ja k nim take patrim,ale myslim,ze jde o princip.

                                      NJarda Š. - Profil | Po 26.10.2009 17:03:17

                                      sajmon >> Pokutu za zábor veřejného prostranství můžeš dostat, když auto zaparkuješ na místě, které je veřejné, ale není parkovištěm ani součástí komunikace, kde je parkování dovoleno. Když zaparkuješ někomu bez jeho souhlasu na jeho soukromém poli, tak je to přestupek proti majetku.

                                        Npepa-č - Profil | Po 26.10.2009 17:01:45

                                        sajmon >> pokud by pan starosta za pronájem (to parkování je) obecního majetku vybíral peníze a pak jich půlku dal někomu jinému (MRS), tak pak starosta půjde do vězení. O pěnezích, které obec získá, nelze se jen tak dohodnout na čemkoli. (a zapomněl jsi z nich platit daně - to je ale detail)