Parkovani aut u vody

Zdravim Vas pratele! Docela by me zajimalo, jak resite parkovani aut pri rybarine, kdyz se nedostanete s autem az k lovnemu mistu, protoze je mnohdy vzdaleno nekolik stovek ba i vice metru, treba pres les a tak. Nebojite se, ze Vam ho nekdo vykrade, nebo propicha pneumatiky? Nebo radeji na takovych mistech vubec nechytate? Urcite mi ale date za pravdu, ze tam, kam se autem nezajede je nejmensi rybarsky tlak a krasna mista. Bohuzel je to ale vyvazeno obavou o osud auta a stresem s tim spojenym. Pak by me jeste zajimalo, jestli se muze zajizdet autem k vode treba pres les, kdyz na lesni ceste neni zakaz vjezdu oznaceny znackou? Dekuju!
Autor diskuse: reditel zemekoule - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPetr 72 - Profil | Ne 30.10.2016 19:28:31

xDanielS >> :-):-):-)

    NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:20:40

    rájovec >> To měl za ten pravopysk :-O

      Nrájovec - Profil | Ne 30.10.2016 19:16:34

      xDanielS >> Seš tím známej, dokonce jsi mu naschvál odepsal s chybou, aby jsi ho podráždil :-)), coby příslušníka národa :-).

        NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:14:34

        rájovec >> hodně zlobíme, co?

          NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:12:19

          tuzemak >> :-D

            Nrájovec - Profil | Ne 30.10.2016 19:11:50

            xDanielS >> Aha, konečně jsem pochopil, proč teď tak nahánějí ty pedagogický asistenty. A prý, praxe v katovně výhodou :-)

              Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 19:10:10

              xDanielS >> auuu...

                NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:09:10

                Petr 72 >> Ale jsi čech.

                  NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:08:45

                  tuzemak >> By se časem stupňovalo používání agresivnějších nástrojů k učení. Norimberský trychtýř na závěr...

                    NPetr 72 - Profil | Ne 30.10.2016 19:08:36

                    xDanielS >> když ti vadí můj pravopys tak to necti,nejsem profesor cestimy.

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 19:06:39

                      Petr 72 >> ale máš povinnou účast..:-)

                        Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 19:05:20

                        xDanielS >> no někdo by tam byl i přes svoju smrt.D

                          NPetr 72 - Profil | Ne 30.10.2016 19:05:05

                          Buffalo1969 >> to už tady bylo :-)A co když nemáš koho volit ?Co potom?

                            NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:04:24

                            Petr 72 >> Taky prej nařídí zůstat ve škole tak dlouho, dokud člověk nezvládne pravopis.

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 19:03:24

                              Petr 72 >> tak volit povinně ano......aspoń by ti lidi ty hajzle nezvolili třeba 25% účastí..:-)

                                Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 19:02:57

                                Petr 72 >> tu raději ne.o)))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 19:02:24

                                  xDanielS >> já s tím taky souhlasím. Je to jediná pomoc co se stala malým obchůdkum.

                                    NPetr 72 - Profil | Ne 30.10.2016 19:02:06

                                    tuzemak >> ano a volit povine,pak už jen prohybice :-)

                                      NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 19:01:17

                                      Buffalo1969 >> To moc určit nejde, ale jak říkám, za mě je to OK.

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 19:00:53

                                        Buffalo1969 >> njn lepší ož nebodo Vaško.DDD

                                          Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 19:00:11

                                          Petr 72 >> zavřel bych všechny obchody...

                                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:59:27

                                            tuzemak >> jeníčku.....kua ty se jednou namontuješ i krávě do žrádla...-DDD

                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:57:56

                                              xDanielS >> ...no teď si představ, že ta stejná baba, co tohle prosadila, má v merku další špek. Skokovej nárůst platů prodaveček a pokladních o 100%........to bude prdel..:-DDD

                                                NPetr 72 - Profil | Ne 30.10.2016 18:57:33

                                                tuzemak >> ano,ale jen v obchodě určitě metraze :-):-):-)

                                                  Ntuzemak - Profil | Ne 30.10.2016 18:55:58

                                                  Buffalo1969 >> to trvalo,než ty obchody zavřely...i prodavačka je člověk...

                                                    NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:54:47

                                                    Buffalo1969 >> Politiku bych se netahal, ale za mě je to super a už to mělo být dávno.

                                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:53:42

                                                      xDanielS >> ale jsme v EU, tady je možný všechno. Koukni se na to, že se na státní svátek zavírají obchody co mají větší prodejní plochu než 200 m2.

                                                        NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:43:03

                                                        Buffalo1969 >> Jak říkám, postihlo by to milion lidí.

                                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:41:00

                                                          Čík >> :-DDD

                                                            NČík - Profil | Ne 30.10.2016 18:39:58

                                                            Buffalo1969 >> Ale byla by pr... :-)))Třeba už to tady z po vzdálí sleduje.

                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:33:45

                                                              xDanielS >> a víš to na 100% že je to nesmysl?

                                                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:33:21

                                                                Čík >> nojo...ale já to myslel vážně..:-)))))

                                                                  NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:30:56

                                                                  rájovec >> I já. Doufám, že ji dostal :-D

                                                                    NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:30:24

                                                                    Buffalo1969 >> Je to nesmysl. Už z logiky věci. 200m od vody by postihlo desetitisíce lidí s domy, chatkami, soukromými pozemky atd. Nezapomeň, že šíření poplašné zprávy je trestné :-D

                                                                      NČík - Profil | Ne 30.10.2016 18:29:26

                                                                      Buffalo1969 >> A ještě Mrknato:-)))

                                                                        Nrájovec - Profil | Ne 30.10.2016 18:29:18

                                                                        xDanielS >> mám obavu, že jsi ho nestihl včas varovat :-(((

                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:27:34

                                                                          xDanielS >> no..........nech na hlavě.......:-/

                                                                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:27:14

                                                                            Čík >> zatím cojsem slyšel je to celorepublikově. Možná bych semka dotáhnul Kakra a nebo Jirku Hrazdila....co ty na to?....-)
                                                                            Ale je fakt, že se neřešil rok.

                                                                              NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:26:49

                                                                              Piškothonza >> Tenhle model? Pochybuju :-D No jo, jsem se ani nepodíval :-D

                                                                                NPiškothonza - Profil | Ne 30.10.2016 18:25:58

                                                                                xDanielS >> odpovídáš na 6 let starej dotaz....už to asi bude vědět...o))

                                                                                  NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:22:28

                                                                                  Buffalo1969 >> Nesmíš věřit všemu....

                                                                                    NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 18:21:54

                                                                                    loj007 >> Pokuta až 50k. Nijak, nejezdi tam.

                                                                                      NČík - Profil | Ne 30.10.2016 18:20:04

                                                                                      Buffalo1969 >> A máš nějaké bližší info jakých vodních ploch se to má týkat.

                                                                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 18:16:23

                                                                                        dosec >> nojono.....brát noty a hotovo..:-)

                                                                                          Nbaitruner2 - Profil | Ne 30.10.2016 17:57:28

                                                                                          Buffalo1969 >> Něco na tom bude,protože jsem si žádal o kotviště na loď a musel jsem doložit písemně kde budu nechávat auto+vlek.Na povodí jsou uplně proti tomu že auto a vlek bych nechal někde přímo u vody nebo na cestě poblíž.Buď na placéném parkovišti(soukromém) žádné stání v kempu někde za 100ku......nebu u někoho na jeho pozemku u chaty,domu.
                                                                                          Kdybych nedoložil tak kotviště bych nedostal.Asi tak stručně,ale něco se chystá velkého ze strany povodí podle mě.
                                                                                          EDIT:Já se jim ani nedivím po tom co se ted děje na vodě za klauniádu......

                                                                                            Ndosec - Profil | Ne 30.10.2016 17:57:16

                                                                                            Buffalo1969 >> některým to bude u prdele.Jezdí se k vodě i přes zákazy.Ponětky 😠

                                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 30.10.2016 17:50:55

                                                                                              Zdravím všechny. Možná by stálo za úvahu tuhle diskuzi znovu oživit. Dneska jsem se doslechl a zákazu parkování motorových vozidel blíž než 200 metrů od vody, pokud to není přímo určené místo na parkování.
                                                                                              Co vy na to???

                                                                                                Nhalipaša - Profil | So 28.1.2012 14:52:35

                                                                                                Zajímavé je že babeťáci si ze zákazu vjeudu nic nedělají......

                                                                                                  Nloj007 - Profil | Ne 31.1.2010 18:52:42

                                                                                                  POTŘEBUJI PORADIT.pokuť zaparkuji vlese kde je zakaz vjezdu,parkovaní co mi hrozí a jak velká pokuta.Nebo jak vyzrat na tyto zakony?

                                                                                                    NMrknato - Profil | Út 27.10.2009 18:28:40

                                                                                                    Jarda Š. >> Ano, někde to je v popisu revíru uvedeno. V ostatních případech se má za to, že to není třeba. Např. aby rybář šel 20m od vody upraveným sadem, místo toho, aby se prodíral 5m od vody křovinami.....

                                                                                                      NJKL - Profil | Út 27.10.2009 18:24:13

                                                                                                      kakr >> Podle mých zkušeností se kolikrát mnohem líp domluvím s rotvajlerem, asiatem anebo čímkoli štěkacím než s jeho páníčkem. O paničkách nemluvě. :-))

                                                                                                        NJarda Š. - Profil | Út 27.10.2009 18:24:03

                                                                                                        Mrknato >> U takových pozemků by měl rozhodnout správní orgán, zda se z nich chytat smí nebo nesmí a pokud ne, mělo by to být uvedeno v popisu revíru.

                                                                                                          NMrknato - Profil | Út 27.10.2009 18:22:23

                                                                                                          sadraj >> Já si tě pamatuju dobře, ty si myslíš, že jsem dobrák, ale já tě donutím až k pláči.... )blatník.

                                                                                                            NMrknato - Profil | Út 27.10.2009 18:20:45

                                                                                                            Jarda Š. >> ano, ale existuje mnoho pozemků, u kterých je to, o čem asi oba mluvíme, dost sporné. Různá zbořeniště, průmyslové objekty, sklady, chalupy..... v tomto případě plot stanovuje rozsah toho, co je tvé a ne rybáře k lovu...

                                                                                                              Nsadraj - Profil | Út 27.10.2009 18:20:38

                                                                                                              Mrknato >> já to ov stupu nkde neventiloval to si me pleteš do elektráren já přes ploty ani kolem vody nelezu to teeda zase nééé prrrrr

                                                                                                                Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 18:20:12

                                                                                                                Jarda Š. >>
                                                                                                                Ryze prakticky, když za plotem bude rozkošný rotwajler , nebo asiat, jsi si jistý, že je plně informován o právu rybáře vstupovat na pobřežní pozemky? Já bych to neriskoval.

                                                                                                                  Nsadraj - Profil | Út 27.10.2009 18:17:09

                                                                                                                  JKL >> pravdu díš drhne a vynechává a babu mam jen jednu a ještě jen od boha pujčenou papír naní nemám a už ani nechci ty dva předešlý mi vyšly oba dva pjekne draho , že sem si blm na nej neuvázal uzel

                                                                                                                    NJarda Š. - Profil | Út 27.10.2009 18:16:55

                                                                                                                    Mrknato >> Pokud by pozemek u vody byl součástí něčího obydlí, pak na něj vstupovat nesmíš z důvodu zákonem chráněného soukromí občana. Jinak plot roli nehraje.

                                                                                                                      NMrknato - Profil | Út 27.10.2009 18:15:52

                                                                                                                      Jarda Š. >> tento zákon hravě přebiju zákonem o nedotknutelnosti vlastnictví, svého obydlí...... Tebou citovaný zákon operuje s pojmem pobřežní pozemek. Co to je? Které právo tento výraz zná?

                                                                                                                        NJarda Š. - Profil | Út 27.10.2009 18:11:52

                                                                                                                        Mrknato >> To není pověra, to je zákon - § 11 odst. 8 zák. č. 99/2004 Sb.